Петък е!Време за темата!!!

От: Петък е!Време за темата!!!

снощи май съм писал или пил доста щом от помак мога да стана и македонец:-o
кефят ме някой съфорумци дето защитават идеите си
кат станеш гладен и децата рукат хлеб хлеб ти идва да се гръмнеш
пто не можеш да крадеш
и затва ще се лутаме немили недраги от СИДНИ до Чикаго.
чожек жинаи се сеща за родния си край ,но никога неще да помисли и за политиците
в този ред на мисли след 50 години циганин ще бъде премиер!
и тогава ще се говори на шукария на изборите!
 
От: Петък е!Време за темата!!!

Да бе то и аз това си помислих, няма как да пишеш такива глупости на трезво
Нашмокал си се и това ти е оправданието, не че като си трезвен си много тавряс :-o
 
От: От: Петък е!Време за темата!!!

Да бе то и аз това си помислих, няма как да пишеш такива глупости на трезво
Нашмокал си се и това ти е оправданието, не че като си трезвен си много тавряс :-o

ко речи не пием изобщо само на празници!
като имаш проблеми с простата на празника:lol::lol::lol::lol:в:lol::lol:
 
От: Петък е!Време за темата!!!

Да, бе, да. Върнали са. Нищо не са върнали, и тракийските българи вече 100 години чакат да им се изплати договореното обещетение

отностно бежанците.Никъде не съм прочел за бежанеци от Турция

Нов, още по-голям приток от български бежанци идва от територията на съседните балкански страни след военния погром на България в Междусъюзническата война от 1913 г. и Първата световна война от 1914-1918 г.

При подписване на Ньойския мирен договор през 1919 г. Гърция с помощта на западните съглашенски сили налага на България и т. нар. конвенция за "доброволно" изселване на населението между двете държави. След поражението на гръцката армия в Мала Азия през есента на 1922 г., атинското правителство забравя за тази спогодба и прогонва насилствено от Западна Тракия огромен брой българско население. Спогодбата Моллов - Кафандарис от 1927 г. само оформя това положение.

линк
 
От: Петък е!Време за темата!!!

В 19 век Сачанли е голямо българско село в Гюмюрджинска кааза на Османската империя. До 1913 година село Сачанли си остава такова, наред със съседното село Манастир, но в Междусъюзническата война е разорено от турския башибозук. В следствие на това селото е обезлюдено.
източник
Нали беше от съчанлиите
 
От: Петък е!Време за темата!!!

умишлено ли пропусна това

Според митове и легенди съчанлиите са известни с пестеливоста си и надцакването на другите!
Песни доказват това!Като цяло са предприемчиви!
а може би затва са ни изгонили :)
 

Горе