Петък е! Плакат на атака!

leonssss

Well-Known Member
От "Атака" издигнаха плакати "Не на Турция в ЕС" пред Давутоглу
Депутати от "Атака" издигнаха плакати "Не на Турция в ЕС" пред външния министър на Турция Ахмед Давутоглу.

Първият дипломат на Турция, който е на посещение у нас, излезе от Президентството след края на срещата си с президента Росен Плевнелиев и при вида му депутатите от „Атака” скандираха „Атака”


Изниква въпроса трябва ли да се разбираме със съседите си или като Болния от Атака дето се продаде на турсите да обърнем гъзо към тех! По този начин не сполотяват ли турския етнос в България!
Сами си го правиме разидинението!А някъде пишеше в Съединението е силата,
на кое съединиение на волтовата дъга или втулката:)

не разбрахте ли без Братска Турция, Братска Гърция, Братса Румъния , Братска Сърбия и Братска Македония /тя май си е наша/ и БРАТСКА РУСИЯ за никъде не сме!
За тва кат купувах апартамента питах за комшиите дали има сигани у входа!

статията!
 
От: Петък е! Плакат на атака!

Да бе, преди атака нямаше дпс и мюсюлманите в България не бяха капсулирани и обсебени от дпс... И това не е външния министър на Турция, а великия везир на крадец номенр 1 на Балканите, неосманиста Ердоган. Трябва да си много наивен, за да си мислиш, че тея ти мислят доброто. И защо идва два дена преди 3 март? Визитата ми беше насрочена за преди месец, а идва сега, защо? Във външната политика на Турция никога не се случват случайни работи!
 
От: Петък е! Плакат на атака!

Да бе, преди атака нямаше дпс и мюсюлманите в България не бяха капсулирани и обсебени от дпс... И това не е външния министър на Турция, а великия везир на крадец номенр 1 на Балканите, неосманиста Ердоган. Трябва да си много наивен, за да си мислиш, че тея ти мислят доброто. И защо идва два дена преди 3 март? Визитата ми беше насрочена за преди месец, а идва сега, защо? Във външната политика на Турция никога не се случват случайни работи!

да бе как не съм се сетил
някой хора ги тресе неврозата

по същата логика мога да задам въпроса
Да бе защо идват 6 дена преди 8 март. За да ни ухажват ли:):cry::cry::cry::cry::cry::cry:
 
От: От: Петък е! Плакат на атака!

да бе как не съм се сетил
някой хора ги тресе неврозата

по същата логика мога да задам въпроса
Да бе защо идват 6 дена преди 8 март. За да ни ухажват ли:):cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Или пиши от един профил или няма повече да се занимавам с тебе! Стига с тея прототии!
 
От: От: Петък е! Плакат на атака!

Добро утро.
Искате ли, да се пробваме днес да заформим интересна тема, без ... излишни изблици на непоносимост? :)

Да попитам темата конкретно за какво е?

1. За партията "Атака", която "се държи" невъзпитано и има време да пише плакати реално нищо означаващи. Нито Турция се е засилила да влиза ЕС, нито българите имаме думата, кой да влиза или излиза от там.

2. За етническите неразбирателства и политическата помиярщина, с която се използва вероизповеданието на хората, за да се дискриминират и назидават?

3. За съседите ни по принцип, с които е добре да се разбираме, но не и да сме им толкова важни?

или
за 8-ми март, да не забравите как жените са виновни за всичко и е хубаво да си заслужат цветето за празника ...
 
От: От: Петък е! Плакат на атака!

Добро утро.
Искате ли, да се пробваме днес да заформим интересна тема, без ... излишни изблици на непоносимост? :)

Да попитам темата конкретно за какво е?

1. За партията "Атака", която "се държи" невъзпитано и има време да пише плакати реално нищо означаващи. Нито Турция се е засилила да влиза ЕС, нито българите имаме думата, кой да влиза или излиза от там.

2. За етническите неразбирателства и политическата помиярщина, с която се използва вероизповеданието на хората, за да се дискриминират и назидават?

3. За съседите ни по принцип, с които е добре да се разбираме, но не и да сме им толкова важни?

или
за 8-ми март, да не забравите как жените са виновни за всичко и е хубаво да си заслужат цветето за празника ...



@biaaro сори не видях , че съм профил който изобщо не ползвам , но съвпадат паролите!


за 8 ми март и овулациите темата е за другата седмица

днешната тема е как просторно обрширна ко ти сака сърце радикализъм дупедавъзъм или патриотизъм!
 
Re: От: От: Петък е! Плакат на атака!

Добро утро.
Нито Турция се е засилила да влиза ЕС, нито българите имаме думата, кой да влиза или излиза от там.

Абе ,че не са се засилили да влизат не са , но ние имаме право на вот дали дадена държава да влиза в ЕС. Една държава като не е съгласна немогат да приемат кандидата. Друг е въпроса ,че примерно Холандия са най-голямите противници Турция да не влиза в ЕС и няма да влязат така или иначе.
 
От: Re: От: От: Петък е! Плакат на атака!

Абе ,че не са се засилили да влизат не са , но ние имаме право на вот дали дадена държава да влиза в ЕС. Една държава като не е съгласна немогат да приемат кандидата. Друг е въпроса ,че примерно Холандия са най-голямите противници Турция да не влиза в ЕС и няма да влязат така или иначе.

холандците защо не сакат турсите
много ли холандки се либяяяяяяяят с турсите защото са обрязани!
една женка ми каза навремето друго си е с обрязан!
все едно жаляк те гази!от тогиз имам малко комплекс !
та все мислим аз дали да не го обрежем!

пс. ще требе голям лазер
 
От: Re: От: От: Петък е! Плакат на атака!

Германия също не ги иска :)
Германия га ги взимаше по орановите мини сега да си гледа 4 милиона турси!
 
От: От: Петък е! Плакат на атака!

за 8 ми март и овулациите темата е за другата седмица

днешната тема е как просторно обрширна ко ти сака сърце радикализъм дупедавъзъм или патриотизъм!

:clap:

Чувствам, че си подготвил нещо покъртително и разбиващо за празника. Ще чакам да видя и да се изненадам приятно :)


otspace:
Абе ,че не са се засилили да влизат не са , но ние имаме право на вот дали дадена държава да влиза в ЕС. Една държава като не е съгласна немогат да приемат кандидата. Друг е въпроса ,че примерно Холандия са най-голямите противници Турция да не влиза в ЕС и няма да влязат така или иначе.

А все пак, не е ли желателно поне малко да се "засилят" и тогава да се търсят и събират мнения кой ги иска и кой не?

Като израза за рибата във водата ... перефразирано, тя рибата не ще да кльопа твоя червей, ама ти и не искаш да ловиш тая обрязана риба.
Нищо, че не се иска, важно е да имаш мнение, дали ако виетнамците случайно решат да влизат в ЕС, на каква позиция да сме.
И от съвсем друга гледна точка, ми е много интересно, как заради плакат на шепа хора се констатира, че това е позицията на цяла България?
Какви са ни основанията, да не искаме Турция (когато естествено реши, че иска да влиза в ЕС)? С нещо ще ни навреди ли нейното членство? Да, ако се наложи европейски официален език, да стане турския, а валута, европейската лира, може и да е малко кофти :(
 
От: От: Петък е! Плакат на атака!

:clap:

Чувствам, че си подготвил нещо покъртително и разбиващо за празника. Ще чакам да видя и да се изненадам приятно :)


otspace:
дали ако виетнамците случайно решат да влизат в ЕС, на каква позиция да сме.
(

те да си направят АС Азиатски съюз барабар с Севрнокорейците!
 
От: Петък е! Плакат на атака!

Абе кой ви пита искате ли Турция в ЕС или не.
Доколкото си спомням никой не ви пита дали искате България в ЕС.

как бе нал наште евродупедати ще питат!
 
От: Петък е! Плакат на атака!

leonssss, спри се вече, бе човек с тези теми за Атака и турците!
Не можеш ли да измислиш нещо по-интересно, че ми писна едно и също да чета из този форум -
от мачовете на Лудогорец до всяка трета-пета тема разни криворазбрани националистически изблици.:rolleyes:
Турците та турците - добре са си те и в Турция и в ЕС, защото не ги мързи да работят.
Хич не ги мисля аз, освен, че им завиждам на развитата икономика.
Да му мислим ние как ще се оправяме, че и политиците ни не стават, а и доста хора
взеха да откачат и да проявяват празно българско самочувствие.
Или ако трябва да перефразирам онази приказка - "На голо самочувствие - чифте пищови" сме в момента.:-o
 
От: Петък е! Плакат на атака!

То да беше само това... Най-лошото е, че точно такива, герберасти, засраха целия форум с това как атака предали България на турците. Без изобщо да се съобразяват в какви теми пишат, като в 80% от случаите това няма нищо общо с конкретната тема. Няма една тема в политиката, дето да не са я оплескали с пумията си. Даже и в сериозните теми не пропускат да лансират тези те си... И преди сме се увличали по политиката тука, ама откакто се появиха тея псевдо защитници на България - атикомунисти, антиатакисти, и всякакви подобни... че и грам не отбират от политика на всичкото от горе.

leonssss, спри се вече, бе човек с тези теми за Атака и турците!
Не можеш ли да измислиш нещо по-интересно, че ми писна едно и също да чета из този форум -
от мачовете на Лудогорец до всяка трета-пета тема разни криворазбрани националистически изблици.:rolleyes:
Турците та турците - добре са си те и в Турция и в ЕС, защото не ги мързи да работят.
Хич не ги мисля аз, освен, че им завиждам на развитата икономика.
Да му мислим ние как ще се оправяме, че и политиците ни не стават, а и доста хора
взеха да откачат и да проявяват празно българско самочувствие.
Или ако трябва да перефразирам онази приказка - "На голо самочувствие - чифте пищови" сме в момента.:-o
 
От: Петък е! Плакат на атака!

Анархията му е майката

Не. В нея няма пари. Имаме някакъв много интересен балкански комплекс и не сме "хитра" нация. Свикнали сме да сме послушни и някой Брат винаги да ни държи за ръчичка. Иначе няма да има сладолед и бонбонки. Обаче влизаме в ЕС и изведнъж си мислим, че като с вълшебна пръчица си имаме Биг Бен и заводи на BMW, че и някой ни пита дали ни харесва турците да са с нас на една маса. Това е толкова сладко ... че ми се иска да направя повече детски програми и детски филмчета да вървят по всички канали. Но най-забавно е как има толкова турски сериали по национални телевизии, че се чудиш тези недоволните с плаката, нямат ли си друга работа? Да копаят картофи, да берат билки ... нещо ползотворно за икономиката на държавата си.
 
От: Петък е! Плакат на атака!

герберасти, засраха целия форум с това как атака предали България на турците.

ко каза че Боленчо не осра и потурчи всички свои последователи един нов ПОП КРЪСТЬО а
сега лае ама не хапе другите избори го пиши кат костов в мемоарите си затва пуснаха и абв и барека
ама народът глупав по-глупав!
 

Горе