Петък темата!

От: Петък темата!

Айде сега, жените все едно не са и те така...

Стоят с мухльото, защото ги е е страх че няма да намерят по-добро, въпреки че са нещастни и живота им е скапан.

Всички сме така, защото ако знаехме че като се преродим ще ни чакат 100 девици полегнали върху 100 бали холандски билки, вече да се мъчим да си пречупи някой прешлен.
 
От: Петък темата!

Не всички "сме" така :)

За изневярата първо е интересно, колко ти стиска (ако не си много поркан и не е само инцидентно),
Второ, колко ти пука, дали и как ще се разбере.
А накрая, ако наистина ти пука и те е впечатлила някоя, без непременно да търси изгода или пази Боже, да се Влюби в теб и да те тормози с лигави съобщения и плюшени "дупета" за Св.Валентин, тогава струва ли си да се занимаваш и да обръщаш внимание на "нещо", което всъщност не ти е нужно.
Ако е заради Егото и тема, да се хвалиш пред приятели, става. Но ще е до време.
С две думи: не си е работа. Но влюбиш ли се, кофти! 8)
За това, аз съм си самоналожила ембарго на влюбването. Така ми е екстра :rolleyes:
 
Последно редактирано:
От: Петък темата!

Не може всеки ден леща, трябва от време на време и боб :).
И аз имам същата мъдрост, но ползвам кюфтета и пържени картофи :)
явно е според това на кой какво му се яде.
 
От: Петък темата!

Абе няма какво да си говорим, женската ако спре да предизвиква секслуано мъжа, то той рано или късно отива да напомна друга женска:)
Та тва е, като искате мъж-съпруг до себе си, който да НЕ помпа любовници, то му се представя нови сексуални приключения, иначе писва и става както леонса спомена, че не знае кой задник пипа....
 
От: От: Петък темата!

И аз имам същата мъдрост, но ползвам кюфтета и пържени картофи :)
явно е според това на кой какво му се яде.

Точно да :)
 
От: Петък темата!

Не може всеки ден леща, трябва от време на време и боб :).

Трябва си!
Е? Предателство ли е, да хапваш тайно боб, докато в къщи имаш леща? Колкото и да ти се яде и да обичаш ... Все пак си свикнал с лещата :p
 
От: От: Петък темата!

Абе няма какво да си говорим, женската ако спре да предизвиква секслуано мъжа, то той рано или късно отива да напомна друга женска:)
Та тва е, като искате мъж-съпруг до себе си, който да НЕ помпа любовници, то му се представя нови сексуални приключения, иначе писва и става както леонса спомена, че не знае кой задник пипа....

Абе не е съвсем така и ти гледам аватара с мамунката и наистина си го мисля, сякаш тя ми го е казала :)

Защото ето ни и нас жените! Ехоооо! Тук сме!
Колкото и да го предизвикваш, а и задоволяваш, той срещне ли кифлата,на която не може да устои, зарежи!
Няма нужда, да е виновна жената, че не го е предизвиквала достатъчно.
Гадната парясница, че му се е фръцкала.
Ако я пропуснеш, какъв мъж ще си?
Ако й обърнеш внимание, става сложно...
За това слагаш една каска, държиш се като абсолютен простак и отблъскващ субект и нямаш грижи. Всяка потенциална курва те заобикаля 8)
 
От: Петък темата!

Не ти прочетох лиричните отклонения, но ти кво търсиш тук ми е интересно. Бачканя не си пуснала да тръсиш, та кви са тъ двигателите да продължаваш да трупаш контент за админите;)
 
От: От: Петък темата!

Не ти прочетох лиричните отклонения, но ти кво търсиш тук ми е интересно. Бачканя не си пуснала да тръсиш, та кви са тъ двигателите да продължаваш да трупаш контент за админите;)

Ако ми беше Шефът, да ме питаш, каква работа си свършила, за заплатата, която ти плащам, да ти отговоря. Но ти си някаква ... маймуна на име "Валдес" и това е!
Каза ли нещо?
О! Пишеща маймуна! Впечатляващо! :-o
 
От: От: От: Петък темата!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Направо го закла чалгара долен... аз толкова го харесвах с селския му дъх, а той ми заби "акордеон" в гърбЪ...


Ако ми беше Шефът, да ме питаш, каква работа си свършила, за заплатата, която ти плащам, да ти отговоря. Но ти си някаква ... маймуна на име "Валдес" и това е!
Каза ли нещо?
О! Пишеща маймуна! Впечатляващо! :-o
 
От: От: От: Петък темата!

Ако ми беше Шефът, да ме питаш, каква работа си свършила, за заплатата, която ти плащам, да ти отговоря. Но ти си някаква ... маймуна на име "Валдес" и това е!
Каза ли нещо?
О! Пишеща маймуна! Впечатляващо! :-o
Доколкоъто ми е исвястно и примътите имат разум. Ама това един примат да те пита кво дириш тук, означава, че дори не е примат:)
В крайна сметка кво дириш тук?:) Разбирам че по цял ден обикаляш из бг форумумите за клюки, но пък точно тук някакси не се връзват нещата:)
 
От: Петък темата!

Амуне, ходи си продавай стоката и не се бръкай, ок:)
 
От: Петък темата!

прisкрачола ми е какво си отговорил :) :
stupidgyz.jpg

пише6tа мункеййй пхахахахахахахаха
 
От: От: Петък темата!

прisкрачола ми е какво си отговорил :) :
Виж файлът 9205

пише6tа мункеййй пхахахахахахахаха
Ем ти си ме вкарал в игнор листа, браво,:)
Ще започна да се гордея с теб, деа:)
 
От: От: От: От: Петък темата!

Доколкоъто ми е исвястно и примътите имат разум. Ама това един примат да те пита кво дириш тук, означава, че дори не е примат:)
В крайна сметка кво дириш тук?:) Разбирам че по цял ден обикаляш из бг форумумите за клюки, но пък точно тук някакси не се връзват нещата:)

Не разбирам от примати и честно казано, ако не си го разбрал, не ме и интересуват, ако ще да имат и Разум на ... капачката на коляното си.
Основното беше, че не примат, а който и да е, няма ... разрешение, да ме пита какво и къде търся! Ако ще да съм терорист или наркодилър, живея в свободна страна и мога да си пиша по форуми- за лов и риболов, за архитектура, за бързи закуски и въобще където си искам.
Ако не си разбрал, че не ти дължа отговор и не съм длъжна, или обвързана с някаква конвенция да търся нещо, тогава ти си последното ... нещо-космато, на което да давам отговори. И, ако имаш други въпроси, мога да ти дам мейл и телефон на адвоката ми!
Не прекалявай с оффтопика!
Темата е за изневярата. И как ти като не си женен все още можеш да си чешеш само твоя задник, за съжаление. :twisted:
 
От: От: От: От: От: Петък темата!

Не разбирам от примати и честно казано, ако не си го разбрал, не ме и интересуват, ако ще да имат и Разум на ... капачката на коляното си.
Основното беше, че не примат, а който и да е, няма ... разрешение, да ме пита какво и къде търся! Ако ще да съм терорист или наркодилър, живея в свободна страна и мога да си пиша по форуми- за лов и риболов, за архитектура, за бързи закуски и въобще където си искам.
Ако не си разбрал, че не ти дължа отговор и не съм длъжна, или обвързана с някаква конвенция да търся нещо, тогава ти си последното ... нещо-космато, на което да давам отговори. И, ако имаш други въпроси, мога да ти дам мейл и телефон на адвоката ми!
Не прекалявай с оффтопика!
Темата е за изневярата. И как ти като не си женен все още можеш да си чешеш само твоя задник, за съжаление. :twisted:
Мда, определено добра дублика. Добре въртиш думите, признавам го това:).

Да, има и други въпроси, но въпреки че завъртя горния въпрос много добре, ти в крайна сметка не отговори на него, а именно - Какъв ти е основния двигател да пишеш в този форум, който е оределено скучен за хора, които не работят в бранша:)
 
От: Петък темата!

О! изненадана съм от отговорът ти. Но никъде не съм и споменавала, че форумът ви е скучен, напротив!
Употребих го за маминските интерпретации и не само.
Харесва ми да общувам с хората. Това го признавам и не виждам нищо престъпно или ненормално. Интересно ми е, да опознавам хора (макар и косвено) и да пробвам да гледам през техните очи.
Дори и в такъв форум, хората и потребителите имат различни интереси. Понякога съвпадат, друг път не. Но се ... обогатявам. Не на последно място, наистина ми е приятно, защото с Едно много малко изключение, всички се държите много възпитано. Това ме впечатлява и провокира, дори да съм невежа откъм програмиране (нищо, че съм го учила и ми беше много интересно навремето да пиша програми на Паскал!, но тихо!) и друг вид услуги, които да предлагам, да участвам ... дори и безполезна да съм, откъм печалба за всички вас.
Но пък, ако някой ден спечеля, обещавам да почерпя точно хора и непознати от този форум, защото ми върнаха надеждата, че е възможно да се общува :)
Останалото са ... реклами :twisted:
 
Re: От: Петък темата!

Но пък, ако някой ден спечеля, обещавам да почерпя точно хора и непознати от този форум, защото ми върнаха надеждата, че е възможно да се общува :)
Останалото са ... реклами :twisted:

Ще те потърсим за почерпката. Няма как. :) От тема на тема, от разговори и друго, ще ти се закове по някое време погледа натам, ако не е станало вече де. :) Но и в офтопика има много странична и полезна, в същото време, информация. :) Ние сми име даже и Кралете на офтопика. :) И това си е призвание. ;)
 
От: Re: От: Петък темата!

Ще те потърсим за почерпката. Няма как. :) От тема на тема, от разговори и друго, ще ти се закове по някое време погледа натам, ако не е станало вече де. :) Но и в офтопика има много странична и полезна, в същото време, информация. :) Ние сми име даже и Кралете на офтопика. :) И това си е призвание. ;)

Няма нужда да ме търсите :)
А ти не си признавай така без бой, да си сринеш репутацията и само Колиз да остане строгия ... ще се възползват лошите ;)
Но наистина ме радвате и се надявам форумът ви като цяло много да просперира. Т.е. хората-потребители и да го оценят. Защото още преди година-две някои ми обясниха, че форумите са умряла работа- нали покрай Фейсбук и други разни. Не е така. Определено и вашия форум го доказва. Че може и да е полезен и интересен. ( това трябваше да е в темата за позитивите, но понеже я е пуснал един ... и тук става да ви похваля и да ви се радвам)

Та, изневярата е въпрос на гледна точка и как ще си постелеш 8) Казах!
 

Горе