Петък темата!

От: От: От: Петък темата!

Това съвсем не е задължително, има много свободни жени, хубави, умни, добри, но вече изпуснали влака, които се надяват да си хванат нещо, а ако стане и за по-дълго или постоянно, съвсем добре.

както се казва на последния влак машиниста не се гледа!
 
От: От: Петък темата!

при теб има условен рефлек -трябва да обичаш за да си с някого!

апропо мислим да пусма блог със твойте постове!

:cool:

Недей! Ще накацат хейтъри и ще е тъпо, да се занимаваш. Позволявам ти, да ме цитираш, ако ти харесва и има повод и тема :wink:

А иначе, наистина ме трогват комплиментите, но отговори ми нещо- сякаш избягваш дори и ясните питания в отговора ми, незавоалирани в подтекст?
Интересно ми е какво мислиш :|
 
От: От: От: От: Петък темата!

Абе като идеш в азиатските държави да не се окаже,че бараш мъско дупе! * знаем,че ще ти хареса и няма да си признаеш тук в форума *

Иначе от скромният опит който имам :
" Жената е като килим, опъваш я веднъж ама като хората и после я мачкаш * и се радваш в моя случай * цял живот "

И как разбра, че ще ми "хареса"? Да не съдиш по твоя опит?
 
От: От: От: От: От: Петък темата!

И как разбра, че ще ми "хареса"? Да не съдиш по твоя опит?

Само догатки!!
Аз опит в това нямам и не желая да имам!
 
От: От: От: Петък темата!

Това съвсем не е задължително, има много свободни жени, хубави, умни, добри, но вече изпуснали влака, които се надяват да си хванат нещо, а ако стане и за по-дълго или постоянно, съвсем добре.

Умни, умни, колко да са умни, щом се занимават с женени/обвързани :) В 99% от случаите си остават само с чакането няколко години милият да се разведе. Но пък има наистина разлика между "умен" в смисъл да можеш да решиш някоя задача и да си прочел няколко книжки, и да си "социално умен", т.е. да си достатъчно адекватен, че навреме да се качиш на влака.
 
От: Петък темата!

Много ми се прииска, да споделя едно стихотворение. Невероятно е! Тази жена/авторка какво прави с думите, не е истина! Възхищавам й се искрено :)

Ще разбереш, че ме е имало едва когато
осъмнеш в поглед, който не е моя.
Едва когато спреш пред тишината
на стръмните, объркани завои.
Когато чуеш как ме няма. Никъде.
Ни в дланите, ни в устните...ни в нищо.
Не ме търси тогава. Не разпитвай.
Не помниш ли...направи ме излишна.
Кога съм си отишла ли? По-късно.
Останах малко повечко. Да те погледам.
А после просто...времето се скъса.
И аз разбрах, че вече нямам време.
Къде съм ли? Не искай да узнаеш...
Тъй както не поиска да остана.
Ще разбереш, че си ме имал чак накрая.
Когато разбереш, че мен ме няма.
Caribiana
 
От: От: От: От: От: От: Петък темата!

Само догатки!!
Аз опит в това нямам и не желая да имам!

Тогава не използвай "знаем", а "евентуално", "може" и други подобни
 
От: Петък темата!

Леонсио - кралят на безмислените теми и винаги са петъчни (нищо, че е друг ден от седмицата). От такива като него форума заприлича на teenproblems.нет. Офтопика е пълен с неговите "бисери", жалкото е че май само те се коментират, после що Блинки и Кулайс плачат, че нямало далавера на БГ пазара. Първо контента вижте на какво е заприличал в последно време. Нищо лично, leonsss, верно е офтопик, но някои теми просто са за кофата на кофата.
 
От: Петък темата!

Леонсио - кралят на безмислените теми и винаги са петъчни (нищо, че е друг ден от седмицата). От такива като него форума заприлича на teenproblems.нет. Офтопика е пълен с неговите "бисери", жалкото е че май само те се коментират, после що Блинки и Кулайс плачат, че нямало далавера на БГ пазара. Първо контента вижте на какво е заприличал в последно време. Нищо лично, leonsss, верно е офтопик, но някои теми просто са за кофата на кофата.

може да си прав, на който не му харесва изневярат да подминава темата
колко са прилични тукашните мъже
та моя позната отняма накъде чак у тайван ходи на секс туризъм


Много ми се прииска, да споделя едно стихотворение. Невероятно е! Тази жена/авторка какво прави с думите, не е истина! Възхищавам й се искрено :)

Ще разбереш, че ме е имало едва когато
осъмнеш в поглед, който не е моя.
Едва когато спреш пред тишината
на стръмните, объркани завои.
Когато чуеш как ме няма. Никъде.
Ни в дланите, ни в устните...ни в нищо.
Не ме търси тогава. Не разпитвай.
Не помниш ли...направи ме излишна.
Кога съм си отишла ли? По-късно.
Останах малко повечко. Да те погледам.
А после просто...времето се скъса.
И аз разбрах, че вече нямам време.
Къде съм ли? Не искай да узнаеш...
Тъй както не поиска да остана.
Ще разбереш, че си ме имал чак накрая.
Когато разбереш, че мен ме няма.
Caribiana


и за да те подкрепя:

И колко ми е невъзможно... Колко си
ти пясъчна... И моля те, не казвай ми,
че искаш да ме задържиш завинаги,
да ме обичаш винаги,
завинаги.


Колко си хубава!
Господи,
колко си хубава!


Колко са хубави ръцете ти.
И нозете ти колко са хубави.
И очите ти колко са хубави.
И косите ти колко са хубави.


Колко си хубава!
Господи,
колко си истинска

ХРИСТО ФОТЕВ!



мъжете, които изневеярват са по трудолюбиви , защото рабтят на 2 фронта!:wink:
 
От: Петък темата!

След толкова години с женката , кат и барна дупето жсе си мислим, че е мойто и изобще не усешташ никакво прижливане, химия хормони тралала друго си е чуждо да клецнещ.При вас как е?Изневярата присъща ли ви е?
Според вас предателсво ли е бихте ли простили?
Демек ако те засърби задника, почващ да се чудид кой от двата задника да почешеш:)
 
От: От: Петък темата!

Демек ако те засърби задника, почващ да се чудид кой от двата задника да почешеш:)

няма значение разбрал си го!
 
От: От: От: Петък темата!

няма значение разбрал си го!
Ако е така кофти работа братле. Ако с години си разменяте едни и същи реплики, едни и същи клецания пози и т.н., то е нормално. Разноообразие трябва, малко маскарад, различни места за клецане, малко изненади и би трябвало после да погледнеш задника на жена си по първоначалния начин. Ама не съм женен и тва само теория де.
 
От: От: От: От: Петък темата!

Умни, умни, колко да са умни, щом се занимават с женени/обвързани :) В 99% от случаите си остават само с чакането няколко години милият да се разведе. Но пък има наистина разлика между "умен" в смисъл да можеш да решиш някоя задача и да си прочел няколко книжки, и да си "социално умен", т.е. да си достатъчно адекватен, че навреме да се качиш на влака.

Е, не върви да кажа "Има тук едни глупачки, дето се опитват да се качат на влака, който са изпуснали преди години", би било жестоко :wink:
 
От: Петък темата!

Простотии... как може цел в живота да бъде обвързването и даването на поколение, направо ме убивате с тези коловози изкопани...

Може пък да са сами мацките, точно защото имат акъл и са над дребните битовизми, катода перат и готвят на мързелив дебил.
Те си знаят интерса защо и как ходят с обвързани и това си е техен избор никой не ги принуждава?
Щом им харесва, защо да не го правят...
А и помисляли ли сте че може да не им е това приоритета в живота, а и ние обвързаните сме тествани и се знае дали ставаме или не :)
 
От: От: От: От: От: Петък темата!

Е, не върви да кажа "Има тук едни глупачки, дето се опитват да се качат на влака, който са изпуснали преди години", би било жестоко :wink:

Защо да не върви?
Ако сте от глупачките и със сигурност го знаете, ще повярваме, че може и "влак да се изпусне", може и да не си достатъчно умна, колкото и красива да се мислиш, и пак да ти изневерят въпреки хванатия влак. И какво? Ако са много пасажерите/пасажерките на него, какво правим? Кондуктора да се оправя ... или да скачат по желание от него, все някой друг ще мине.
Съдете по себе си и тогава пишете за ... изневярата.
Как се решавате да се качите на друг влак с целия си "куфар" от умност, ама много лек, защо ли.
 
От: Петък темата!

А, не знам, аз само карам влака :)

А аз съм кондукторррррр, само дупча с инструмента :)
 
От: Петък темата!

Да, тя чуждата полянка винаги изглежда по-зелена :) Няма драма, ако някоя жена не иска семейство и деца - драмата е тогава, когато чака и се надява няколко години и после се оказва, че и е минала фертилната възраст в чакане.

Ясно е, че ако някой реши да изневери, задължително ще успее.
 
От: Петък темата!

Да, тя чуждата полянка винаги изглежда по-зелена :) Няма драма, ако някоя жена не иска семейство и деца - драмата е тогава, когато чака и се надява няколко години и после се оказва, че и е минала фертилната възраст в чакане.

Ясно е, че ако някой реши да изневери, задължително ще успее.
Лили, ти ли беше писала, че са избегали двама мъже от теб, та ако си ти, какво си седнала тук да даваш акъл...
 
От: От: Петък темата!

Лили, ти ли беше писала, че са избегали двама мъже от теб, та ако си ти, какво си седнала тук да даваш акъл...

Акъл не давам за такива неща :) Всеки си има глава на раменете. Едва ли съм го била писала аз. Мъжете рядко бягат. Повечето си стоят, докато ги изритат - не обичат да си развалят комфорта.
 

Горе