Петък 13-ти - има ли пострадали?

От: Петък 13-ти - има ли пострадали?

При мен тамън мина деня ... иии викам ... "Днес нищо не стана" ала бала.. и някъде към 11 и нещо ... изтрих 1 папка на компа , която ми беше важна.. тръгнах да я възтоновявам и нещо преебах Windows-а иии.. тва беше... на другия ден преинсталл.. няя др начин... чи така :mrgreen::mrgreen:

Извод : Никога не е късно :lol::lol:
 
От: Петък 13-ти - има ли пострадали?

3 лева подстрижка?

това е нелепо дори и за малък град !!! ако ще и да е с машинка с един номер на пенсионер с три косъма!

нали си фризьорка със стаж клиентите ти ще дадат и 6 лева щом са свикнали при теб !
 
От: Петък 13-ти - има ли пострадали?

3 лева подстрижка?

това е нелепо дори и за малък град !!! ако ще и да е с машинка с един номер на пенсионер с три косъма!

=================

това си е благотворителност направо .....идва ми да ида на гости на rak къде беше ..:)

ама догодина като ми върнат шофьорската книжка катаджиите .

п.п. що не празнувате бре софиянци нов кмет имате
 
От: Петък 13-ти - има ли пострадали?

аз като див софиянец от селски вид мога да заявя... не сме изненадани с кмета
 
От: Петък 13-ти - има ли пострадали?

аз като див софиянец от селски вид мога да заявя... не сме изненадани с кмета

е да те емоциите се изчерпаха на парламентарните ...Фандъкова ако не с друго ще остане в историята може и за малко да е като жена кмет на София ..
 
Последно редактирано:
От: От: От: Петък 13-ти - има ли пострадали?

Слава богу, за 10 години съм имала само два неприятни момента и то не по моя вина. Ако ми обяснят какво искат, няма проблем, затова съм приготвила удобни класьори със снимки и ми показват как да ги подстрижа и готово - няма проблем. Обаче един ден се изкефих яко - един 18-годишен многознайко, който се подстригва супер стандартно, обаче ме върти около 45 минути с претенции, веднъж идва и казва - искам отзад с втори номер, отгоре с трети. Аз тъкмо да взема да му обяснявам какво ще се получи и се спрях - викам си, абе дай да го подстрижа така, пък да видим мистър чалъмар какво ще прави - о, блажен миг - за 5 минути го остригах и той се гледа, гледа, гледа, мисли и накрая си плати и си отиде супер изненадан от голата си глава. Следващия път като дойде доста се замисли какво говори и си го подстригах както обикновено, ама си беше кротък - за 20 минути беше готов. За три лева подстрижка какво искат - фасоните в скъпите салони.
3 лева за подстрижка ? :shock: в Плевен най-евтината е 10 лева.. :)
 
От: От: От: От: Петък 13-ти - има ли пострадали?

3 лева за подстрижка ? :shock: в Плевен най-евтината е 10 лева.. :)
Бай Иван бръснара = 2 лв.
Митьо косъма = 1,60 пенсионерска и 2 лв младежка
 
От: От: От: От: От: Петък 13-ти - има ли пострадали?

Бай Иван бръснара = 2 лв.
Митьо косъма = 1,60 пенсионерска и 2 лв младежка

той и Змея на Свищов до болницата вземаше евтино...
ама имаше и изцепки от рода "-я се обърни да се изпикая в мивката..."
8):twisted::D

да знаете в сравнение с понеделник 16 - петък 13-сти беше като пионерски събор в Ястребино

скоро по-смотан понеделник съм нямал...
 
От: От: От: От: От: Петък 13-ти - има ли пострадали?

Бай Иван бръснара = 2 лв.
Митьо косъма = 1,60 пенсионерска и 2 лв младежка
Кой знае колко е дърт този и колко разбира от новите прически.. Аз си ходя при Ани (на старата главна).
 
От: Петък 13-ти - има ли пострадали?

:( мене един бакшиш ме събори от колелото, деее тяхната мама и блейки
 
От: От: От: От: От: От: Петък 13-ти - има ли пострадали?

Кой знае колко е дърт този и колко разбира от новите прически.. Аз си ходя при Ани (на старата главна).
Я кажи Ани (звучи като сладурана) какви модни прически прай?
 
От: Петък 13-ти - има ли пострадали?

:( мене един бакшиш ме събори от колелото, деее тяхната мама и блейки

Не е ли ладно за колело ?
мен едно куче ме събори лятото дева оттогава не съм с екачвал на коле така с епльоснах пред народа по пейките ...

съм се засилил с 30 и онова застана пред колелото - голямо летене падна :) ама на кучето нищо му няма - аз малко с напукани ребра инасинен :)
 
От: От: От: От: От: От: От: Петък 13-ти - има ли пострадали?

Я кажи Ани (звучи като сладурана) какви модни прически прай?
Всякакви, разбира си от работата :) Майка ми вика, че след като я постриже "всеки косъм си седи на мястото". :lol:
То добре името и звучи като "сладурана", ама има дъщеря ;)
 
От: От: Петък 13-ти - има ли пострадали?

Не е ли ладно за колело ?
мен едно куче ме събори лятото дева оттогава не съм с екачвал на коле така с епльоснах пред народа по пейките ...

съм се засилил с 30 и онова застана пред колелото - голямо летене падна :) ама на кучето нищо му няма - аз малко с напукани ребра инасинен :)

:) малко хладничко ама това ми е спорта :D, иначе само ме е яд, 4е не му отнесох вратата на тоя малоумник
 
От: От: От: От: От: От: От: От: Петък 13-ти - има ли пострадали?

Всякакви, разбира си от работата :) Майка ми вика, че след като я постриже "всеки косъм си седи на мястото". :lol:
То добре името и звучи като "сладурана", ама има дъщеря ;)
Аз повече харесвам майките :)
стига да не е на 50
25-35-40
 
От: Петък 13-ти - има ли пострадали?

Че що, бе?
То всеки мъж харесва, ъм... айде какички ще кажа :)
 
От: Петък 13-ти - има ли пострадали?

А ако знаете каква сестра има Собиески ... истинска лъвица. :mrgreen:
 

Горе