Петък 13-ти - има ли пострадали?

От: Петък 13-ти - има ли пострадали?

Оооо, накрая да няма пострадали наистина :)
LiSicHkA изобщо не им вярвай на тейзи образи тука .. да бе да ... харесвали те какички и майки :)
 
Последно редактирано:
От: Петък 13-ти - има ли пострадали?

Жената няма възраст - сега козметиката напредна много и трудно може да се определи коя на колко години е. Обаче според едно психологическо проучване мъжете от детството си до 40-45 годишна възраст харесват жени на видима възраст около 30 - защото влизат в категорията "яка кака" - хем е хубава, хем всичко си има, хем и много знае и става за секс учителка. Когато минат четиридесет и започват да харесват лолити на възрастта на дъщерите си.

Що се отнася до цените на фризьорските услуги в малките градове - ужас и безподобие. Сега всеки ден се закриват предприятия(предимно шивашки), а то почти всички жени работеха като шивачки. Сега са безработни, имат кредити и си ходят като чуми в главите и се подстригват и боядисват сами в къщи. Нямат пари за фризьор. Даже в китайските магазини няма оборот вече. Тази зима ще сме на оцеляване - който не успее, ще затвори. Аз лично ще оцелея, защото имам много клиенти, но не смятам да ги изгоня с по-високи цени. Миналия ден се срещнах с една колежка от Пловдив, която каза че предишния месец изкарала 110 лв от фризьорството - по цели дни седи сама в салона. Аз слава богу не седя, имам си работа. Най-много работа имам в събота и неделя - прически за сватби и разни събития и те ме спасяват. А миналия ден най-суетния от клиентите ми ме попита дали ще му направя кичурите на изплащане???? За 18 лв кичури на изплащане? А вие искате да им сложа 6 лв подстрижка - тогава какво - на изплащане ли да ги подстригвам? А кичурите на момчето мога и без пари да му ги направя - той ми е най-успешния рекламен агент :) Скоро станал "Мистър прическа" в дискотеката!
 
От: Петък 13-ти - има ли пострадали?

Я каква забавна тема имало тука.

За скептичките - в една 20-годишна мацка трудно се намира нещо, дето да развинти въображението (освен на 15-годишните пишлемета). От почти всички жени под 25 в днешно време лъха основно наивност, тъпотия, простотия (тук присъстващите правят изключение, разбира се). Осакатени откъм женственост.

Друго си е една образована, начетена, с добри маниери мадама. Любезна и усмихната, но не особено "канеща" в поведението си...

ПС: трябва да се отуча да ползвам Fast Reply че няма емотиконки..
 
От: Петък 13-ти - има ли пострадали?

rak той добре харесва "какички" ама, ако то е този Sobieski дето си мисля не е на повече от 16-17, а харесва "какички" по на 30-40 години.. :(
Колкото до кичурите в Плевен за дълга коса при Ани са 25 лева мисля.. Къдрене на дълга коса - 35 лева..
:)
 
От: Петък 13-ти - има ли пострадали?

Нищо не ми се случи , защото не разбрах , че е петък 13-ти.~~
 
От: От: Петък 13-ти - има ли пострадали?

rak той добре харесва "какички" ама, ако то е този Sobieski дето си мисля не е на повече от 16-17, а харесва "какички" по на 30-40 години.. :(
Колкото до кичурите в Плевен за дълга коса при Ани са 25 лева мисля.. Къдрене на дълга коса - 35 лева..
:)
То и при мен кичурите на дълга коса са 25 лв. А за къси коси кичурите с шапка са от 12(само отгоре) до 18 лв. Само за подстрижката гледам цените на Киро Факира и гледам да не ги надвишавам :)
 
От: Петък 13-ти - има ли пострадали?

Нищо не ми се случи , защото не разбрах , че е петък 13-ти.~~
Изкарал си късмет нищо да не ти се случи, иначе щеше да си го обясниш с фаталната дата(макар че е можело да не е причината в нея де).
 
От: Петък 13-ти - има ли пострадали?

Това с изкарването на късмета да не ти се случи нещо ме подсети за оня меланхоличен тип, дето искал да се самоубие като се обеси на полилея, обаче нямал късмет, тъй като полилеят се откъснал и вместо да се обеси се пребил

korsun6595.jpg
 
От: Петък 13-ти - има ли пострадали?

не знаю по каква причина ама вярвам в суеверия ......или може би че няма случайни неща ..
и все още внимавам да не ми пресича път черна котка..
 
От: Петък 13-ти - има ли пострадали?

Въпрос на гледна точка. Ако беше черна котка щеше да си суеверна и да не пресичаш пътя на минувач, защото може минувачът да се казва Alf.
 
От: От: Петък 13-ти - има ли пострадали?

Въпрос на гледна точка. Ако беше черна котка щеше да си суеверна и да не пресичаш пътя на минувач, защото може минувачът да се казва Alf.

ами нали това казвам и аз :)
човек или е суеверен или не е ..... и ако е има негови си суеверия най различни ...
 
Последно редактирано:
От: Петък 13-ти - има ли пострадали?

не знаю по каква причина ама вярвам в суеверия ......или може би че няма случайни неща ..
и все още внимавам да не ми пресича път черна котка..
Аз имам черна в нас, 8 кила и половина.
Пресича ми го по 100 пъти на ден и няма нищо общо с лошия късмет:)
 
От: От: Петък 13-ти - има ли пострадали?

Аз имам черна в нас, 8 кила и половина.
Пресича ми го по 100 пъти на ден и няма нищо общо с лошия късмет:)
Явно котката ти е урочасана да не носи лош късмет:p
 
От: Петък 13-ти - има ли пострадали?

ми аз като живея в Москва в 6-стайна "коммуналка" с общо 9 комшийки - всичките самотни майки - и няма да ви казвам кво значи енциклопедия на урочасванията! от сутрин до вечер! като излязат на кухнята и почват викове - коя кого урочасала - на коя новия любовник избягал щот другата го погледнала с черно око - преди 2 седмици жена ми седнала накриво на леглото на комшийката и след това на оная тъпкача 10 дена не можел да го надърви в леглото - сега ония за отмъщение ми урочасват манджата вече трети ден!
а миналата седмица някакъв разсипал пред входа 1 кило жълти стотинки и комшийките искаха да си правят групово харакири щот от това по-лошо нямало смисъл да чакат...
 
От: Петък 13-ти - има ли пострадали?

Или живееш с ненормални съседи или имаш дар слово и обичаш да фантазираш.
 
От: Петък 13-ти - има ли пострадали?

Или живееш с ненормални съседи или имаш дар слово и обичаш да фантазираш.

или (вариант 3) някой се опитва да се заяде с мене...
ако имаш път насам (и пари за билет естествено) - заповядай на гости - штъ оженим за някоя от тукашните черни вдовици :)
 
От: От: Петък 13-ти - има ли пострадали?

ми аз като живея в Москва в 6-стайна "коммуналка" с общо 9 комшийки - всичките самотни майки - и няма да ви казвам кво значи енциклопедия на урочасванията! от сутрин до вечер! като излязат на кухнята и почват викове - коя кого урочасала - на коя новия любовник избягал щот другата го погледнала с черно око - преди 2 седмици жена ми седнала накриво на леглото на комшийката и след това на оная тъпкача 10 дена не можел да го надърви в леглото - сега ония за отмъщение ми урочасват манджата вече трети ден!
а миналата седмица някакъв разсипал пред входа 1 кило жълти стотинки и комшийките искаха да си правят групово харакири щот от това по-лошо нямало смисъл да чакат...


ахахахахахха

ебати яко... това предтавяш ли си да си темерут и да се налага да живееш така ?

неразбрах 6 семейства ползвате еднакушня ли ?
да не е някоя комуна това :)
 

Горе