Петъчната тема - Мислиш ли ,че господ ти връща за всичко сторено?

Статус
Not open for further replies.
От: Петъчната тема - Мислиш ли ,че господ ти връща за всичко сторено?

От физиката имаше един закон на всяко действие съответства равно по големина и сила противодействие. Ако се зачетем в Божите заповеди ще видим нещо много съществено. Например заповедта не пожелавай жената на ближния си - какъв е смисъла на тази заповед? Смисъла е, че ако спиш с жената на съседа той след известно време може да разбере и да те набие или убие. Излиза, че ако правиш лоши неща все някога ще ти се върне на теб.
 
От: Петъчната тема - Мислиш ли ,че господ ти връща за всичко сторено?

Според вас , ако сте излъгали, откраднали, прецакали, купили сте фабрика на безценица, ако не давате на работниците ви заслужените пари и ги карате да работят , като роби - Бог дали ни наказва?

Затова при евреите има някаква солидарност и дават раздават своите 10 процента за народа си!

Леонсио в коя църква ходиш и колко свещички палиш или даваш 10 процента
 
От: Петъчната тема - Мислиш ли ,че господ ти връща за всичко сторено?

Леонсио в коя църква ходиш и колко свещички палиш или даваш 10 процента

аз съм мюсюлманин!
 
От: Петъчната тема - Мислиш ли ,че господ ти връща за всичко сторено?

Има доста гладни, бедни, сакати, слепи и болни невръстни деца, сигурно са за затвора, следвайки логиката, която се разглежда тук.
 
От: Петъчната тема - Мислиш ли ,че господ ти връща за всичко сторено?

Мюсюлманите твърде много се концентрирате върху тоя Аллах. Това ми се струва едно от най-безбожните неща, докато си на Земята да служиш на нещо извън Земята.

За какво се молят вярващите най-често - за себе си! 100% егоизъм, скрит зад привидна вяра. "Дай ми сила, дай ми разум, дай ми здраве, дай ми богатство, дай ми това, дай ми онова..."

Но ако не си чак такъв егоист, какво ти пречи при добро желание да решаваш проблемите дето виждаш наоколо? Едва ли би станало само с "Дай им сила, дай им разум, дай им здраве, дай им богатство..."
 
От: Петъчната тема - Мислиш ли ,че господ ти връща за всичко сторено?

Лъжеш,, един пат си евреин па сеги мюсулман,,, коги излъга

Той не знае мъжко ли е женско ли е, ти го питаш за религиозна принадлежност. Дай му малко време да се осъзнае полово и сексуално първо.
 
От: Петъчната тема - Мислиш ли ,че господ ти връща за всичко сторено?

Той не знае мъжко ли е женско ли е, ти го питаш за религиозна принадлежност. Дай му малко време да се осъзнае полово и сексуално първо.

Хехехе ного точно ама си мисла, че вечи за Леонсо темата е прикключена и няма се вясне тука
 
От: Петъчната тема - Мислиш ли ,че господ ти връща за всичко сторено?

след като бех толкоз години на правилния бряг
след 50 мога да овършея нещо мъжко и чуждо
желаещи да се намират
най-добрия специалист по .налните въпроси
 
От: От: Петъчната тема - Мислиш ли ,че господ ти връща за всичко сторено?

след като бех толкоз години на правилния бряг
след 50 мога да овършея нещо мъжко и чуждо
желаещи да се намират
най-добрия специалист по .налните въпроси
Ти немаш религия щото си гей, признай си
 
Статус
Not open for further replies.

Горе