Петъчната тема пусната раничко.Положителните черти у женка ви!

leonssss

Well-Known Member
Навремето, като се за познавах с момичета имах някои условия към тях.
Да желае да ходи по дискотеки и заведения,да не е срамежлива, дори бих казал мъжкарана. да пуши цигари и пие твърд алкохол без бира.красиво лице,чернокоса с дълга коса.С едно такова заживяхме заедно почти 3 и половина години.След нея не смеех да се обвързвам дълго време,но след време характеристиките се промениха.Да може да готви,пере,простира,чисти.Естествено сред тези дейности се намирам и аз.Умна работлива интелигетна и да прави картофена баницаДа се грижи за дома, а и да пие ракия и биричка и белот да играе.Да те надъхва и амбицира, а не поредната кифла с хубаво лице.При вас с кой тип жена бихте се чуствали страхотно,за да и поискате ръката.
 
От: Петъчната тема пусната раничко.Положителните черти у женка ви!

Поне рецептата за картофена баница няма ли да пуснеш? За да имаме и жените някаква полза от темата :)
 
От: Петъчната тема пусната раничко.Положителните черти у женка ви!

щом са те взели, значи мъжо ти прави баниците, но интересно с готови кори ли е?
 
hand-transplant.jpg


Знае точно какво искам и никога не казва "не".
 
От: Петъчната тема пусната раничко.Положителните черти у женка ви!

Една жена трябва да е послушна и грижовна. За интелекта-хъм! не е задължително. Това, ако бях мъж. И да те обича естествено.
Не знам защо асоциацията ми е с един страхотен филм"Реката на тайните"- винаги да е на твоя страна. Отдадена и укротена. Ако има такава жена и му е повярвала, че той би направил всичко за нея, значи сме близо до съвършенството!
Неправилно би се преекспонирало това подчинение, но то си идва със защитата от мъжка страна и сигурността. Мъжът трябва да е интелигентният! Точка.
 
От: Петъчната тема пусната раничко.Положителните черти у женка ви!

всички знаем вица за батерията и жената.
 
От: Петъчната тема пусната раничко.Положителните черти у женка ви!

Една жена трябва да е послушна и грижовна. За интелекта-хъм! не е задължително. Това, ако бях мъж. И да те обича естествено.
сложно се изразяваш , като Лютви Местан.
Много думи и неразбран за повечето!
всички знаем вица за батерията и жената.

разкажи го!
 
От: Петъчната тема пусната раничко.Положителните черти у женка ви!

Една жена трябва да е послушна и грижовна. За интелекта-хъм! не е задължително. Това, ако бях мъж. И да те обича естествено.
Браво, съгласен съм. Само че, за интелекта - трябва да е умна, щото няма по-лошо нещо от проста жена.
 
От: Петъчната тема пусната раничко.Положителните черти у женка ви!

сложно се изразяваш , като Лютви Местан.
Много думи и неразбран за повечето!


разкажи го!

е па, знаеш ли каква е разликата между жената и батерията?
батерията има една положителна страна?
 
От: Петъчната тема пусната раничко.Положителните черти у женка ви!

[video=youtube;WAeE2mh79TY]https://www.youtube.com/watch?v=WAeE2mh79TY[/video]
 
От: Петъчната тема пусната раничко.Положителните черти у женка ви!

Лошо е обаче и ако жена ти е по-умна и изкарва повече пари от теб:)

Ти пък! Защо да е лошо? Тогава може и да е грозна и да не те обича задължително. Само трябва да я боцкаш отвреме навреме да не си намери някой цървул и да забегне с него и с все парите и интелекта си...
 
От: Re: Петъчната тема пусната раничко.Положителните черти у женка ви!

hand-transplant.jpg


Знае точно какво искам и никога не казва "не".

Така говориш, ама като получиш тендовагинит ще те питам дали не казва ''не''. :)

До тук май предимно жени се изказаха. Мъжете що не вземат да си признаят, че най-добрата жена е ... мама.:wink:
 
От: Петъчната тема пусната раничко.Положителните черти у женка ви!

Дядо ми казваше - "жени много майка една" , когато баба ми го ядосаше, демек да си натиска парцалите и да не знае много, ама това е друго поколение и съвсем други разбирания отива към матриархата:)
 
От: Петъчната тема пусната раничко.Положителните черти у женка ви!

Лошо е за мъжкото самочувствие:) и не само..

Не е съвсем така. Той няма да я показва много насам-натам, а само ще отбелязва, че "жена ми" е много доволна от последните диамантени обеци, които й подарих (нищо че с нейните пари) :| Кой ще знае наистина, че тя получава повече?
Просто трябва минимум да може да се понасяте. За това не се изисква чак такъв интелект, а съобразителност и търпеливост :wink:
 
От: Петъчната тема пусната раничко.Положителните черти у женка ви!

Положителното в женките са техните приятелки - друго положително нема. :)
 
От: Петъчната тема пусната раничко.Положителните черти у женка ви!

щом са те взели, значи мъжо ти прави баниците, но интересно с готови кори ли е?

Нали затова ти казвам да дадеш рецептата :) Грижовен, послушен, домакинства, по-умен от менИ - научи ли се да прави картофена баница, дори и с готови кори, ще му поискам ръката :lol:
 
От: Петъчната тема пусната раничко.Положителните черти у женка ви!

Навремето, като се за познавах с момичета имах някои условия към тях.
Да желае да ходи по дискотеки и заведения,да не е срамежлива, дори бих казал мъжкарана. да пуши цигари и пие твърд алкохол без бира.красиво лице,чернокоса с дълга коса.С едно такова заживяхме заедно почти 3 и половина години.След нея не смеех да се обвързвам дълго време,но след време характеристиките се промениха.Да може да готви,пере,простира,чисти.Естествено сред тези дейности се намирам и аз.Умна работлива интелигетна и да прави картофена баницаДа се грижи за дома, а и да пие ракия и биричка и белот да играе.Да те надъхва и амбицира, а не поредната кифла с хубаво лице.При вас с кой тип жена бихте се чуствали страхотно,за да и поискате ръката.

и един мармот Виж файлът 11274
 

Горе