Пет неща, които не знаем за тебе

Митака

New Member
Време е малко да съживим форума. Споделете пет неща, които вероятно не знаем за вас.

Нека съм първи :)
  • В свободното си време изкарвам пари като фрийланс автор на съдържание и преводач (английски <> френски <> български).
  • Винаги преди да пиша статия принтирам поне две страници материал.
  • Фен съм на опростяването на живота, организацията и това, да бъдеш щастлив от себе си. Редовно следя Zen Habits и LifeHack.org.
  • Обичам котките, затова у нас имам тайландски сиамец.
  • Общувам редовно, но на живо. Много рядко използвам Skype, предпочитам да се срещам на едно кафе/биричка (още нещо) с приятели и бизнес партньори.

Какво не знаем за вас?
 
Еми темата е добра и аз ще се включа:) Ето ги 5-те неща, които не знаете за мен:

1. И аз харесвам котките много - при баба ми имам ангорска порода.
2. През свободното си време разпускам с приятели, ходя на фитнес, чета книги за икономика, бизнес, онлайн маркетинг....и други сходни.
3. Не мога без да работя. :)
4. Когато правя контент на сайт гледам да е по-добър от поне 3-4 които съм отворил в други прозорци. Избирам най-добрите в бранша.
5. Карам бързичко.:)
 
1. Аз съм момиче :lol:
2. Завършила съм право
3. Работя, тук съм само за удоволствие :eek:
4. Всяко нещо, което съм започнала да правя, ми е носело пари, но не съм била достатъчно постоянна, за да го развивам (надявам се вече да съм по-сериозна :lol: )
5. Много се радвам, че намерих този форум - много приятна атмосфера и предприемачески дух царят тук :D
 
1. Обичам да играя на L2 - 12-36ч. (под 12 все 1 не съм играл)
2. Много съм упорит.
3. Обръщам голямо внимание на племенницата си.
4. Все още уча и покрай тези компютри не е ясно кога ще завърша ( не че бързам за някаде )
5. Пия само бира, ром и вино
 
1.Dota Maniac
2.Имам интереси към много неща (физика, компютри, интернет, дизайн, програмиране, икономика, Спец Служби, ВВС, Игри) и кофтито е че се захващам с много неща и знам от много неща по-малко, а от нищо не задълбавам достатъчно. Трябва се ориентирам :)
3.Ученик съм (по документи)
4.Обичам бира и водка с фанта
5.Бивш J. Smoker
 
1. Програмирам от шести клас
2. Не се напивам всяка седмица откакто станах на 20
3. Взимам повече на час от катаджия
4. Правех рап навремето. Бях много добър :П
5. Шампион на Пловдив по волейбол с гимназията :)

---------------------------------------
6. Имам имоти
7. Висок и строен съм
8. Нямам гадже
 
Georgi - :D :D

1. Хм - физиката ми е нещо като хоби - имам 2 първи места на олимпиади - обичам да чета биографии на физици и да събирам интересни факти

2. Според една моя 'приятелка' - аз съм скучен човек , защото свеждам всичко до ниво математика , физика или правя някакъв алгоритъм

3. Искам ... в бъдеще ... да се занимавам с производство на вино :)

4. Много съм любопитен ... абе , имам всички предпоставки да стана добър хакер , ама - тц ... още викам съседа да ми преинсталира windows-а

5. Политически ориениран съм :D

Пропуснах нещо интересно :)

6. Реших всички сайтове да съдържат jaxx в домейн-а , нещо като моя запазена марка :lol:
 
1. Обичам футбола (както да играя, така и да гледам), фен съм на Арсенал и Левси.

2. Обичам колите парите и........

3. Точен съм с хората около мен, защото очаквам да видия същото от тях.

4. Обичам много да се шегувам, някои ме разбират погрешно, но и това се случва :)

5. Педал съм :)
 
1. занимавам се с уеб дизайн, направа на видео презентации и малко СЕО, както и с хардуер :)
2. Член на СДС Варна, познавам се и с кмета (макар, че сме от различни партии имали сме коктейли заедно, както и с Пешо Стоянов и Надето Михайлова)
3. Променливо настроение имам (нещо като женско в месечен отчет) - през повечето време мърморя ако не съм на кеф. Твърд характер и държа да става на моето, чуждото мнение трудно се приема, особено ако противоречи на моето.
4. Фен на музиката - преди 2 години и половина работех към Плейбой бар Варна (доставях музика - дори и на момичетата, пссст. Ками ако четеш - поздравчета :p )
5. Нямам дълга връзка досега - всеки месец с различна :(
 
angelovarna каза:
1. занимавам се с уеб дизайн, направа на видео презентации и малко СЕО, както и с хардуер :)
2. Член на СДС Варна, познавам се и с кмета (макар, че сме от различни партии имали сме коктейли заедно, както и с Пешо Стоянов и Надето Михайлова)
3. Променливо настроение имам (нещо като женско в месечен отчет) - през повечето време мърморя ако не съм на кеф. Твърд характер и държа да става на моето, чуждото мнение трудно се приема, особено ако противоречи на моето.
4. Фен на музиката - преди 2 години и половина работех към Плейбой бар Варна (доставях музика - дори и на момичетата, пссст. Ками ако четеш - поздравчета :p )
5. Нямам дълга връзка досега - всеки месец с различна :(
Много интересно , наистина :)
 
1. Имам сериозна връзка от 2 години
2. Имам тарантула на около 7-8 месеца
3. И аз като georgimateev едно време правех рап (голем рапур бех)
4. До сега съм работил само в медии
5. Привърженик съм на ГЕРБ и бат ви Бойко, но не заради медиината му слава
Има и още но сега ме мързи да пишаа :)
 
за мен

Здравейте всички
регнах се вчера, много ми хареса форума и постовете, настроението е екстра

няколко думи и за мен

1. Хобито ми е акваристика - имам 300 литров аквариум с танганийски обитатели, често съм влизам в aquariumbg,com и cichlid-forum,com
2. Занимавам се с графичен дизайн и фотография
3. Радвам се на живота, чакам бебе
4. Завършил съм богословие
5. Надявам се да припечеля някой лев от афилиейт

поздрави на всички
 

Горе