Печалбата на гугъл ъпна с 37%

coolice

Owner
http://dnevnik.bg/tehnologii/2010/04/16/888079_pechalbata_na_google_narasna_s_37/

Печалбата на интернет компанията Google за първото тримесечие на годината е нараснала с 37% спрямо същия период на миналата година, показва отчетът на дружеството. За периода между януари и март чистата печалба на Google достига 1.96 млрд. долара.

Приходите на компанията за тримесечието възлизат на 6.77 млрд. долара, което ръст от 23% на годишна база. Почти 6.5 млрд. долара от приходите са дошли от реклама, показва отч1етът на Google. Компанията обаче отбелязва и значителен ръст на перото други приходи - с 68% спрямо миналата година до 300 млн. долара.
 
От: Печалбата на гугъл ъпна с 37%

И аз като обера webadmin-ите из цялата мрежа и аз ще имам такъв, че и по-голям приход.
 
От: Печалбата на гугъл ъпна с 37%

Уау! Доста високи печалби! 37% си е направо мега нарастване. Няма да идва края на Гугъл както много хора чакат и прогнозират :)
 
От: Печалбата на гугъл ъпна с 37%

Уау! Доста високи печалби! 37% си е направо мега нарастване. Няма да идва края на Гугъл както много хора чакат и прогнозират :)

абе не е така винаги преди края има бум
и се осира работата
става задръстване и пренасищане :)
всеповече пари се дават за реклама значи рекламата ства все повече
и може би и пада качеството и рентабилноста
налага се повече пари да се дават за реклама а да кликат по малко и по некачествени това може да доведе до балон и накрая ...
 
От: Печалбата на гугъл ъпна с 37%

Работите са далеч по дълбоки от прости цифри... Може да си успокояват акционерите с тая инфомация.

За мен по важната информация е тази : Facebook изпревари по посещаемост Google

Нещата започват да се променят необратимо.
 
От: Печалбата на гугъл ъпна с 37%

гугул с 37 %
а приходите на издателите ми е интересно с колко са намалели
при бг издателите е ясно интересно ми е при англоезичния трафик, мисля имаше тема на спадане на цтр и при него
 

Горе