Печалба чрез кредит - едногодишна инвестиция

Sala2Kator

New Member
Здравейте,

На 28 г. съм от гр. София и работя във финансова институция от 5 години. С висока заплата съм. Имам интерес някой да изтегли кредит от 30 000 лв. Този човек ще задържи 10 000 лв. от тази сума за себе си. Останалите 20 000 лв. да бъдат придобити от мен.

Аз ще изплащам кредита в продължение на 1 година като това може да бъде заверено при нотариус, а след това аз ще изплатя целия кредит предсрочно.

Ако някой има интерес - може да ми пише на лично съобщения.

Поздрави,
 
Перефразирам:
Някой ще изтегли 30к, аз ще взема 20к и ще си бия шута в Тимбукту, а този някой ще плаща доживот.

Баси якия номер си се светнал...
 
Няма да ме одобрят. А и ще предоставя като гаранция работно място, роднини, приятели, фейсбук и т.н. Не мисля да напускам, а и имам хубава работа тук. Не искам да измамя никой и никога не съм го правил.
 
Ако имаш
Здравейте,

На 28 г. съм от гр. София и работя във финансова институция от 5 години. С висока заплата съм. Имам интерес някой да изтегли кредит от 30 000 лв. Този човек ще задържи 10 000 лв. от тази сума за себе си. Останалите 20 000 лв. да бъдат придобити от мен.

Аз ще изплащам кредита в продължение на 1 година като това може да бъде заверено при нотариус, а след това аз ще изплатя целия кредит предсрочно.

Ако някой има интерес - може да ми пише на лично съобщения.

Поздрави,
Ако имаш апартамент да го заложиш, може да действаме още утре! Пак ще го минем през нотариус, пиши на ЛС, от София съм!
 
Аз не разбрах защо трябва да се тегли кредит? Не може ли някой да ти даде 20 000 и да му върнеш 30 000, например? Във форума се напълни с теми как някой иска другите да изтеглят кредит вместо него. Със сигурност никой няма да се съгласи на това нещо.
 
Аз не разбрах защо трябва да се тегли кредит? Не може ли някой да ти даде 20 000 и да му върнеш 30 000, например? Във форума се напълни с теми как някой иска другите да изтеглят кредит вместо него. Със сигурност никой няма да се съгласи на това нещо.
Аз ще се съглася, само да заложи апартамента.
 
Звучи много странно. Трябват ти 20К и си готов да върнеш 30К + лихвите и таксите на банката. Или иначе казано, си готов да плащаш над 50% ГПР. За какво ще ги използваш тези 20К, че да си струва да се набутваш по подобен начин? Фирмите за бързи кредити няма ли да са по-добър вариант? Дори и банките би трябвало да ти отпуснат кредит, след като имаш добра работа, освен ако нямаш лоша кредитна история.
 
Няма да ме одобрят. А и ще предоставя като гаранция работно място, роднини, приятели, фейсбук и т.н. Не мисля да напускам, а и имам хубава работа тук. Не искам да измамя никой и никога не съм го правил.
И защо не събереш нужната ти сума от работодател, роднини, приятели? И защо в темата определяш схемата за получаване на парите, а не кажеш, че търсиш 20000 лева, които после да възстановяваш с големи лихви (и да кажеш точно какви)? Явно опитваш да се докопаш до по-тъпичък човек, който да тегли кредит, защото въпросните 20000 лева последният не е в състояние да ги е изкарал някак.
 
Няма да ме одобрят. А и ще предоставя като гаранция работно място, роднини, приятели, фейсбук и т.н. Не мисля да напускам, а и имам хубава работа тук. Не искам да измамя никой и никога не съм го правил.
И аз не съм го правил ама ще ме одобрят за кредит. Въпроса е теб защо няма с хубавата работа ?
 
Схемата е, че се е набълбукал с кредити и сега никоя нормална банка няма да му даде още, затова е измислил тази "гениална" схема. Това дали е на висока или ниска заплата няма голямо значение в случая, той е стигнал и може би надхвърлил разумният лимит на задлъжнялост. В най-добрият случай сега е напипал някаква далавера и иска да завърти нещо с печалба, в по-лошият и по-вероятен дори и в момента да има добри намерения накрая ще останете с пръст в ... тъй като банките ще бъдат далеч по-настоятелни от вас, когато трябва да връща, а заплатата не стига. В най-лошият вариант вече е дошло време да връща, а няма откъде и вие идвате да му оправите бакиите. За вашият кредит ще трябва да почакате докато уцели 6-ца от тотото, щото щом е стигнал до тази схема, всякаква друга финансова операция в неговите ръце е в голяма степен обречена.
Към автора - пич, ако завлечеш някой с чиста съвест сега, после ще спиш ли спокойно?
 

Горе