Печатница за плоскости в големи количества?

cross

Well-Known Member
Здравейте,
Трябва ми печатница, производствена фирма или като цяло всеки, който би се наел с поръчка от следния тип:
- Печат върху PVC плоскост или върху фотохартия, която е залепена върху PVC-то
- Дебелина - 2-3мм
- Крайният резултат трябва да е плоскост, разделена на 5 части, всяка с еднаква широчина и различна височина
- Опаковане
Тираж: 500-1000 бройки на няколко месеца

Ще дам всички подробности ако някой от форума се занимава с подобен тип печат или може да препоръча някого. Подчертавам, че добрата крайна цена е много важна и определено държим на реални и ярки цветове.

Благодаря предварително!
 
Пробвай с ID Print, не знам дали могат да помогнат но са сериозна и коректна фирма.
 
Здравейте,
Трябва ми печатница, производствена фирма или като цяло всеки, който би се наел с поръчка от следния тип:
- Печат върху PVC плоскост или върху фотохартия, която е залепена върху PVC-то
- Дебелина - 2-3мм
- Крайният резултат трябва да е плоскост, разделена на 5 части, всяка с еднаква широчина и различна височина
- Опаковане
Тираж: 500-1000 бройки на няколко месеца

Ще дам всички подробности ако някой от форума се занимава с подобен тип печат или може да препоръча някого. Подчертавам, че добрата крайна цена е много важна и определено държим на реални и ярки цветове.

Благодаря предварително!
Има една фирма , ''Билборд" под НДК .Едно правят друго не . Определено не отговарят на последната точка за ярки цветове. Облепиха ми витрината с фолио три пъти и все с по-смотан цвят. Накрая ми върнаха парите. Но пък опаковките ми ги печат прилично.
 

Горе