Пиете ли енергийни напитки

От: Пиете ли енергийни напитки

Пийкам си всеки ден! Чувствам се перфектно, поне за сега. От скоро започнах по-често да си купувам, но не усещам някаква разлика. Нямам проблеми със съня или нервите.
 
От: От: Пиете ли енергийни напитки

Гледам да ги избягвам. Като цяло не пия нищо с кофеин, нищо газирано и нищо с подсладители. Предпочитам вода, фреш и напитки с висок градус :p

Все пак имам двама познати, които не пият алкохол и затова като излезнат вечер пият само енергийни напитки. Рекордът им е по 13 броя на човек за една вечер (от късния следобяд до рано сутринта) : )
 
От: От: Пиете ли енергийни напитки

Все пак имам двама познати, които не пият алкохол и затова като излезнат вечер пият само енергийни напитки. Рекордът им е по 13 броя на човек за една вечер (от късния следобяд до рано сутринта) : )

И понеже не пият алкохол са решили да се самоубият с енергийни напитки - има логика.:)
Кажи им на тези познати да се запознаят от сега със симптимите на Алцхаймер и Паркинсон, защото ако не ги покоси скоропостижен инфаркт ще имат сериозни дегенеративни неврологични заболявания.
Винаги ми е било чудно защо някои хора се мразят толкова?
 
Re: От: От: Пиете ли енергийни напитки

Винаги ми е било чудно защо някои хора се мразят толкова?

Това може да се зададе като въпрос извън контекста, но реално отговорът е Обичат да си угаждат. :) Да не мислите, че хората много им се яде мазно и пържено, като се има предвид колко е вредно и как качва добре килцата, просто им е вкусно и си го позволяват. Това е. Имам приятел, е имал делодробни проблеми и сега си е пушач. :)

За енергийните, не знам, аз лично си ги позволявам, защото са ми вкусни и в някаква степен ме вдигат. Харесвам много Шарка, а когато няма естествено Ред бул. Това Моснтъра не знам как е, все още не съм го пил. Спомням си, че тези напитки бяха мои верни приятели през нощите - когато се бачкаше нощем здраво. :)
 

Горе