Пийвате ли си сами?

От: Пийвате ли си сами?

Леле, е са го загазих :D
 
От: Пийвате ли си сами?

ти па! спирта дезинфекцира, пий поне за цяр срещу глисти! пък и от тая вода се ръждясва, чувал си че в организма има желязо нали? ше заскърцаш бе
 
От: Пийвате ли си сами?

Прави сте, момчета. Отивам да си купя пиене :D
 
От: Пийвате ли си сами?

Прави сте, момчета. Отивам да си купя пиене :D

еееех, още едно добро дело за деня, тряба се почерпя и язе
 
От: Пийвате ли си сами?

Пия само с компания и при повод

е, то и аз съм тъй: сядам пред огледалото за компания пък поводя е ясен - щото сме се събрали да се видим, няма седим кат пукали на празна маса я!
 
От: Re: Пийвате ли си сами?

На едно мнение ли сте с мен? :d

Абсолютно, точно така е.
Доказано е че една ракия след тежък работен ден е полезна, отпуска човек, действа отпускащо и т.н.
Еле па един душ след това... и у кревата, приказка :D
 
От: Пийвате ли си сами?

Задължително трябва да се употребява алкохол, без значение сам, в компания, или с другото аз. @kreten винаги се намира повод нали ай наздраве :beer:
 
От: От: Пийвате ли си сами?

@kreten винаги се намира повод нали ай наздраве :beer:

начи понякога колкото и усърдно да търси човек повод няма....

в такива случаи се пие по повод случая, че от толкова време насам не ни се е случвало да нямаме повод

начи кат има желание, човек винаги може да намери начин, мислете аут оф дъ ботъл в края на краищата
 
От: Пийвате ли си сами?

Тука от неколко дена ми се търкаля едно шише виски, та реших да го подкарам. Пожелайте ми успех ;).
 
От: От: Пийвате ли си сами?

начи понякога колкото и усърдно да търси човек повод няма....

в такива случаи се пие по повод случая, че от толкова време насам не ни се е случвало да нямаме повод

начи кат има желание, човек винаги може да намери начин, мислете аут оф дъ ботъл в края на краищата


Е, тая вечер поводът ми ще е твоето изказване колега (не знам защо, ама ми е неудобно да ти кажа kreten).:p
 
От: Пийвате ли си сами?

Мента + Шпрайт + мнооого лед за тая нощ :beer:
 
От: Пийвате ли си сами?

:lol: биричка винаги трябва да има до клавиатурата
 
От: Пийвате ли си сами?

Зависи от настроението. Когато бях по-малък пиех по едно галонче бира през вечерите в които не можех да заспя, или нямаше какво да правя :p
 
От: Пийвате ли си сами?

Само бира и то не винаги ( за времето, когато съм сам )

Пост номер 1000, какво по-хубаво от това да напиша нещо в тема за пиене.. :lol:

И аз гледам само на бира да го карам, като даже често избягвам да пия, защото уж поддържам някакъв режим и тва прецаква тренировъчната форма и т.н.

Но пък не може човек вечно и от всичко да се лишава...и по някога по купоните пия и твърд алкохол, като пак гледам да спазвам някаква мярка... : ))
 
От: Пийвате ли си сами?

Много ясно дори в момента го правя, все пак кво по хубаво от една студена бирица в тия горещини :beer:
 

Горе