Писане и превод на статии от английски на български език

vexxx

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Привет!

Услугите които предлагам са следните - писане на уникални статии на български език и превод на статии от български на английски език. Досега съм писал предимно за спорт (футбол, тенис, спортни прогнози и др.) и технологии, но приемам поръчки за статии на всякакви теми.

Писане на статии на български език:
до 300 думи - 3 лв.
до 400 думи - 4 лв.
до 500 думи - 5 лв.

Превод на статии от английски на български език:
до 300 думи - 3 лв.
до 400 думи - 4 лв.
до 500 думи - 5 лв.

Можете да се свържете с мен тук на лично съобщение или на скайп veli4567.
Разполагам със свободно време в момента и мога да приемам и по-обемни поръчки.
Приемам плащане чрез PayPal, Skrill (moneybookers) и ePay.
Предлагам едно ревю копие за някой член на форума.
Чакам поръчките ви!

Поздрави,
Велислав
 
Последно редактирано от модератор:
От: Писане и превод на статии от английски на български език (1 ревю!)

Здравейте,

Още вчера колегата е изпратил статията.Мога да кажа,че се е справил отлично и е на доста различна тематиката от изредените по-горе.Смятам да ползвам услугите му и за напред,както и бих го препоръчал на други колеги!

Успех!
 
Re: Писане и превод на статии от английски на български език (1 ревю!)

Свършиха ли ревютата? Аз не искам, само мога да те посъветвам да си пуснеш темата и в ЕН частта, преведена. Така може и да дадеш представа на останалите какво предлагаш като преводи. :) Ако имаш желание. Мерси много. :)
 
От: Писане и превод на статии от английски на български език (1 ревю!)

За начин на плащане - приемаш ли paypal ?
 
От: Писане и превод на статии от английски на български език (1 ревю!)

Здравейте,

Още вчера колегата е изпратил статията.Мога да кажа,че се е справил отлично и е на доста различна тематиката от изредените по-горе.Смятам да ползвам услугите му и за напред,както и бих го препоръчал на други колеги!

Успех!

Благодаря за ревюто!

Свършиха ли ревютата? Аз не искам, само мога да те посъветвам да си пуснеш темата и в ЕН частта, преведена. Така може и да дадеш представа на останалите какво предлагаш като преводи. :) Ако имаш желание. Мерси много. :)


Да. Свършиха се и исках да променя заглавието на темата, но се оказа, че не мога. Ще пусна темата и в английската част, мерси за съвета. :)

За начин на плащане - приемаш ли paypal ?

Да. :) Добавих методите на плащане, които приемам, в първия пост.
 
Писане и превод на статии от английски на български език (1 ревю!)

Да. Свършиха се и исках да променя заглавието на темата, но се оказа, че не мога. Ще пусна темата и в английската част, мерси за съвета. :)

Мерси, че ще пуснеш и там. Кажи ми как искаш да ти го променя заглавието? Няма проблем за това. :)
 
От: Писане и превод на статии от английски на български език (1 ревю!)

Мерси, че ще пуснеш и там. Кажи ми как искаш да ти го променя заглавието? Няма проблем за това. :)

Ами можеш да махнеш частта с (1ревю!), за да не се заблуждават хората. Мерси предварително.
 
Ами можеш да махнеш частта с (1ревю!), за да не се заблуждават хората. Мерси предварително.

Готово. Премахнато е. ;) Успехи. ;) Ще видя и за темата, защото и аз ще имам нужда от преводачи скоро време. :)
 
От: Писане и превод на статии от английски на български език

Извинявам се да не се приеме за спам, но каква е тази английска част, където може да се публикува? Благодаря и се извинявам, не исках да спамя темата на колегата, надявам се да няма проблем:)
 
От: Писане и превод на статии от английски на български език

Извинявам се да не се приеме за спам, но каква е тази английска част, където може да се публикува? Благодаря и се извинявам, не исках да спамя темата на колегата, надявам се да няма проблем:)

Ето линк за английската freelance част на форума - http://www.predpriemach.com/forumdisplay.php?f=73
 
От: Писане и превод на статии от английски на български език

Цък! От горе ти го пише, до пазар точно. :)
Извинявам се да не се приеме за спам, но каква е тази английска част, където може да се публикува? Благодаря и се извинявам, не исках да спамя темата на колегата, надявам се да няма проблем:)
 
От: Писане и превод на статии от английски на български език

Благодаря Ви, то имало подобрения в сайта, аз бях в почивка една година :) и не знаех. Лека вечер и успех в работата на колегата:)
 

Горе