Предлагам: Писане на БЕЗПЛАТНИ статии и уникално съдържание за сайтове и блогове

DaNotorious

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте, нямам абсолютно никакъв опит в тази сфера и реших да предложа безплатни услуги, за да получа възможност да придобия повече знания. Не очаквайте перфектни статии от мен, все пак го правя за първи път! Благодаря предварително на хората които ще ми дадат шанс.
Можете да ми пишете на лично в сайта, или да оставите коментар, също приемам насоки/помощ, да си предлагам услугите и като цяло c писане на статии.
 
Последно редактирано:
Като човек, който се радва на хора, поемащи инициатива и имащи желание за развитие, в която и да е посока, бих се радвал да съм първият, който да се включи към предложението ти. :) Кажи как мога да задам каквото и да е.
 
Като човек, който се радва на хора, поемащи инициатива и имащи желание за развитие, в която и да е посока, бих се радвал да съм първият, който да се включи към предложението ти. :) Кажи как мога да задам каквото и да е.
Ами по принцип нямам идея как работи цялото това нещо, но аз мислех, че някой трябва да ми даде задача, като каже на каква тема иска да му напиша статия, ако греша, моля да ме поправите :D
 
Ами по принцип нямам идея как работи цялото това нещо но аз мислех, че някой трябва да ми даде задача, като каже на каква тема иска да му напиша статия, ако греша, моля да ме поправите :D
Точно така, дава се тема или задание, и реално е това. ;)

На лично ли искаш информацията? Ако е така, редно е да споделиш и в предложението си какви канали за комуникация имаш и може да действате задачи там. Обикновено е мейл, лично съобщение тук, някакъв месинджъри. И така. Ако решиш, темата може и да е не само в това да предоставиш фри статии, но и за някакви насоки за това как да си предлагаш услугите тук. ;)
 
Точно така, дава се тема или задание, и реално е това. ;)

На лично ли искаш информацията? Ако е така, редно е да споделиш и в предложението си какви канали за комуникация имаш и може да действате задачи там. Обикновено е мейл, лично съобщение тук, някакъв месинджъри. И така. Ако решиш, темата може и да е не само в това да предоставиш фри статии, но и за някакви насоки за това как да си предлагаш услугите тук. ;)
Да, предпочитам на лично съобщение и също ми хареса предложението, ще имам полза да науча нещо повече по темата.
 
Ще ти пиша лично съобщение и аз. Искам да тествам услугата ти и ще оставя отзиви след това. Радвам се, че има хора, които започват дейност и искат да се учат.
 
Ще ти пиша лично съобщение и аз. Искам да тествам услугата ти и ще оставя отзиви след това. Радвам се, че има хора, които започват дейност и искат да се учат.
Чакам с нетърпение :)
 
Здравей, на какви теми можеш да пишеш? Или тъй като нямаш опит, по-скоро да попитам така - кои са сферите от живота, които те вълнуват и за които имаш най-много знания?
 
Здравейте, нямам абсолютно никакъв опит в тази сфера и реших да предложа безплатни услуги, за да получа възможност да придобия повече знания. Не очаквайте перфектни статии от мен, все пак го правя за първи път! Благодаря предварително на хората които ще ми дадат шанс.
Можете да ми пишете на лично във сайта, или да оставите коментар, също приемам насоки/помощ, да си предлагам услугите и като цяло c copywriting.

Имате ЛС, можем да си бъдем полезни!
 
Здравей, на какви теми можеш да пишеш? Или тъй като нямаш опит, по-скоро да попитам така - кои са сферите от живота, които те вълнуват и за които имаш най-много знания?
Бих казал - животни, изкуство, татуировки и природа като цяло, но мисля че ако се науча да пиша както трябва, би трябвало да мога да пиша и на други теми. :D
 
Бих казал - животни, изкуство, татуировки и природа като цяло, но мисля че ако се науча да пиша както трябва, би трябвало да мога да пиша и на други теми. :D
Обърнете внимание на граматиката и пунктуацията... това е първият съвет, който искам да ви дам. Разбира се, копирайтингът може и да не се свързва с перфектното познаване на правописа и мога да се аргументирам, но е препоръчително да внимавате при писането.

Не на последно място, е добре да осъзнавате, какво е копирайтинг. Тук не става дума за писане на съдържание, а за начин, по който да накарате читателите / посетителите на сайта или блога ви, да купят нещо или да се възползват от услуга, абонамент и прочие.

Ние обаче ще ги преговорим тези неща отделно, след като изпълните ангажимента, който поехте към мен :)
 
Колегата @DaNotorious ми изпрати безплатна демо статия. Истината е, че нямах време да я изчета "под лупа", но смея да твърдя, че материалът е добър и от него ще излезе един прекрасен автор на статии. Избягвам думата копирайтър на този етап, но и това може да се случи. Имам забележки относно пропуснати препинателни знаци, но пък стилът на писане е на високо равнище.

И, тъй като човекът е нов, е нужно да му се даде шанс. Да, може би ще се налагат връщания на материали за леки корекции, но аз ще се опитам да му помогна, за да избегне подобни грешки. От този момент всичко зависи от него и амбициите му.

Желая му успех!
 
Последно редактирано:
Колегата @DaNotorious ми изпрати безплатна демо статия. Истината е, че нямах време да я изчета "под лупа", но смея да твърдя, че материалът е добър и от него ще излезе един прекрасен автор на статии. Избягвам думата копирайтър на този етап, но и това може да се случи. Имам забележки относно пропуснати препинателни знаци, но пък стилът на писане е на високо равнище.

И, тъй като човекът е нов, е нужно да му се даде шанс. Да, може би ще се налагат връщания на материали за леки корекции, но аз ще се питам да му помогна, за да избегне подобни грешки. От този момент всичко зависи от него и амбициите му.

Желая му успех!
Благодаря ти за подкрепата :)
 

Горе