Писане на интересни статии

Gloriq Mihailova

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте, занимавам се с писане на статии в различни сфери . МОга да бъда полезна и с езици : немски и руски . Аз смятам, че човек ако се занимава да пише статии в различни сфери , така той ще може да добие различни познания , което за всеки е един плюс . Писала съм статии, както и имам публикувани в интернет. Ще се радвам да съм полезна на някого
 
Здравей и добре дошла при нас. Преместих темата. Все още по правилата на форума нямаш право да пускаш в секцията Пазар. Моля те, прочети ги и.

Пожелавам ти успехи и вярвам, че няма да злоупотребиш с това, че съм проявил разбиране и съм дал възможност да пишеш тук. Също така ще се радвам да споделиш част от твоята работа и дали предлагаш фри семпли. Поздрави и успехи.

Б.
 
От: Писане на интересни статии

Интервал се слага след препинателните знаци, но не преди тях. В края на изречението се слага точка. Това важи не само в българския език, но в немския и руския. Втората буква от първата дума в изречението обикновено е малка, само първата е голяма.

Докато чакаш някой да ти поиска статии може да пишеш за свой сайт. Такъв може да си направиш лесно и безплатно (например блог на blogger.com). Прави си архиви, защото понякога трият.

Според политиката на Google вие всички сте спамери
 
От: Писане на интересни статии

Интервал се слага след препинателните знаци, но не преди тях. В края на изречението се слага точка. Това важи не само в българския език, но в немския и руския. Втората буква от първата дума в изречението обикновено е малка, само първата е голяма.

Докато чакаш някой да ти поиска статии може да пишеш за свой сайт. Такъв може да си направиш лесно и безплатно (например блог на blogger.com). Прави си архиви, защото понякога трият.

Според политиката на Google вие всички сте спамери

Това с интервалите при препинателните знаци е доста често срещан проблем, забелязвам го при много хора. Интервал след запетаята се слага в почти всеки език (ако не и всеки). Освен това, не е посочена цена.
 
От: Писане на интересни статии

Надценяваш се малко с тази цена при това представяне. От общо 5 изречения, които си написала за представяне на уменията ти, двете по-дълги са ти смислово неиздържани. Интервалите ще ги научиш, но ако не може да пишеш смислен текст, не те виждам. Много трябва да поработиш върху способностите си.
 
От: Писане на интересни статии

Пусни цитат от нещо твое или линк към публикувана статия, може да предложеш и две три ревюта безплатни
 
От: Писане на интересни статии

Здравейте,
пиша качествени статии на български и английски език в кратки срокове и на ниски цени - 1 лв на 100 думи. Уча Българска филология в Софийския университет. Изучавала съм английски език 12 години, 5 от които интензивно в езикова гимназия.
 
От: Писане на интересни статии

Здравейте,
пиша качествени статии на български и английски език в кратки срокове и на ниски цени - 1 лв на 100 думи. Уча Българска филология в Софийския университет. Изучавала съм английски език 12 години, 5 от които интензивно в езикова гимназия.

Можеш да си предлагаш услугите в теми, където търсят хора, дори и преди да си натрупала съответните постове и дни във форума, нужни, за да пуснеш своя тема в пазара, но не е много коректно да се предлагаш в теми на конкуренцията.
 
От: Писане на интересни статии

Що пък, може да се окаже градивна конкуренция.
 

Горе