Писане на качествени статии

От: Писане на качествени статии

И аз съм доволен от колегата. Има неподправим стил за описания на забележителности, курорти, туристически обекти. Предполагам в други ниши се справя също така отлично :)
 
От: Писане на качествени статии

Здравейте,
Разработваме корпоративна идентичност на компанията и търсим човек с висока езикова грамотност и желание за работа, който да пише авторски текстове в сайта, да създава текстове за рекламни материали и дейностите на компанията.
Текстовете ще бъдат основно на български език, част от тях на английски език, но те ще бъдат кратки и не толкова обстоятелствени.
При интерес от Ваша страна, моля свържете се simeon at mediko dot org
 
От: От: Писане на качествени статии

Здравейте,
Разработваме корпоративна идентичност на компанията и търсим човек с висока езикова грамотност и желание за работа, който да пише авторски текстове в сайта, да създава текстове за рекламни материали и дейностите на компанията.
Текстовете ще бъдат основно на български език, част от тях на английски език, но те ще бъдат кратки и не толкова обстоятелствени.
При интерес от Ваша страна, моля свържете се simeon at mediko dot org

Писах ви на мейла
 
От: Писане на качествени статии

Здравейте, slavchev! Имате ли възможност за издаване на фактури? Или граждански договор? (При положении, че става дума за по-големи поръчки, плащане по банка)
 
От: Писане на качествени статии

За издаване на фактури нямам възможност, тъй като нямам фирма. За граждански договор няма проблем ако искате ми пишете в скайп - ceco.slavchev
 
От: Писане на качествени статии

За издаване на фактури нямам възможност, тъй като нямам фирма. За граждански договор няма проблем ако искате ми пишете в скайп - ceco.slavchev
Благодаря за бързия отговор.
 
От: Писане на качествени статии

Няма проблем. Ако сте от София можем да се видим и да се разберем, ако не - както предпочитате.
 
От: Писане на качествени статии

Здравейте! Търся човек за писане на уникални статии с 500 думи по зададени ключови думи и фрази. Ангажиментът е траен. При справяне с първоначалната задача автоматично ще възникнат нови поръчки. / Ще се изискат 1-2 примерни статии!/. За повече информация - на ЛС.
 
От: Писане на качествени статии

Здрасти,
Изпрати ми на ЛС телефонен номер, скайп или някакъв друг начин за комуникация тъй като съм нов и не мога да пускам ЛС все още :)
 
От: Писане на качествени статии

За съжаление и аз съм нов потребител тук и се оказа, че не мога да изпращам ЛС и да напиша и-мейла ми. Надявам се да осъществим връзка по някакъв начин :) Можете да ми пишете на skype silvia_daskalova.
 
От: Писане на качествени статии

Нещо ми изкарва много резултати с този скайп. Намерете ме вие - ceco.slavchev
 
От: Писане на качествени статии

Здравей,

Търся човек за писане на уникални статии с 500 думи по зададени ключови думи и фрази. Ангажиментът е траен. При справяне с първоначалната задача автоматично ще възникнат нови поръчки.

За повече информация - на ЛС.
 
От: Писане на качествени статии

Само да уточня, че с новите потребители подхождам с известна доза съмнение и може да изискам предварително заплащане. Всеки, който прояви интерес, може да ме намери на скайп - ceco.slavchev
 
От: Писане на качествени статии

Много съм доволен от услугата, изпълнена е много бързо и стил на писане е отличен.
 

Горе