Писане на качествени статии

От: Писане на качествени статии

Много съм доволен от услугата, изпълнена е много бързо и стил на писане е отличен.

И аз съм доволен от колегата, коректен е и се разбрахме много бързо.
 
От: Писане на качествени статии

Момчето е точно и отговорно. Съжалявам, че моите изисквания не бяха от компетенцията на slavchev, но съм останала доволна от комуникацията с него. Пробният материал беше изпратен в уговорения срок и беше с добро качество. Уточнявам, че не сме имали сделка само поради специфичните изисквания, които имах към статиите.

slavchev, успех! :)
 
От: Писане на качествени статии

Предлагам и нова услуга - писане на ПР статии. Имате избор между 3 сайта - join.bg, koch.bg или opozicia.com. Цената варира между 30 и 60 лв. на статия, като това зависи от темата, изискванията и продължителността на кампанията.

Какво печелите вие ли? Качествено написана статия, по зададена от вас тема или ключови думи. Получавате и линк към вашият сайт, а вашата услуга/продукт/фирма ще достигне до достатъчно голяма аудитория.

За повече информация, питайте на ЛС или в скайп!
 
Последно редактирано:
От: Писане на качествени статии

Моля,свържете се с нас по скайп cardepo или оставете email да обсъдим едно предложение
 
От: Писане на качествени статии

Доволен съм от колегата пише добри статии препоръчвам го.
 
От: Писане на качествени статии

И аз също съм доволен от колегата, коректен е и може спокойно да се работи с него.
 
От: Писане на качествени статии

Работим от месец близо, точен е ... написа ми няколко много добри статии, сега пишем още :)

Колегата също е много точен, работи се лесно с него, комуникацията също е много добра. Препоръчвам :)
 
От: Писане на качествени статии

Както повечето уебмастъри с ограничено време за 'разтягане' на контент, реших да се възползвам от услугите на slavchev. Изключително компетентен по темите, които му възложих, както и интересен стил на писане по тема, извън неговите предпочитания. Отлична комуникация с приятелско настроение и коректно отношение. ;)
 
От: Писане на качествени статии

Колежката също е много коректна и се работи лесно с нея. Надявам се, че ще работим и занапред :)
 
От: Писане на качествени статии

Аз работя от няколко месеца с него, като периодично му задавам статии и съм доволен. Препоръчвам го! :)
 
От: Писане на качествени статии

Колегата galinstefanov също е много точен, помага с каквото може, пък работата си е отделно :)
 
От: Писане на качествени статии

Здравей, създаваш ли статии на английски език?
 
От: Писане на качествени статии

Мога да поема няколко поръчки

Колегата е точен, поръчах 10 статии от него, написа ги професионално и в срок , препорачвам
 

Горе