Писане на статии - български и английски език

От: Писане на статии - български и английски език

Дай да видим твои текстове на английски.
 
От: Писане на статии - български и английски език

Segmadis каза:
Здравей,

Ето няколко примерни такива. Надявам се да са достатъчно

http://neshtoto.com/electronic-ink/
http://neshtoto.com/the-birth-of-the-dictionary/
http://neshtoto.com/the-great-whales-whale-language/

Здрасти,

Първата и третата статии са копирани. Качеството им е отлично, но явно не са твои статии. При втората статия се забелязват елементарни грешки, най-вероятно направени, за да се прикрие оригиналът.
Да, статиите са достатъчно.
 
Последно редактирано:
От: Писане на статии - български и английски език

Както се вижда отдавна са писани и всъщност тогава още бях в така да се каже обучителен за себе си период в това отношение. Втората я забелязах, че има много грешки, но предвид, че всъщност нямам други статии на английски реших да покажа тези. Може би проблема донякъде, е че след няколко статии реших да наблегна главно на Бг такива и така и не развих тази част. Съжалявам, ако съм те оставил с грешно впечатление или нещо такова.
 
От: Писане на статии - български и английски език

Както се вижда отдавна са писани и всъщност тогава още бях в така да се каже обучителен за себе си период в това отношение. Втората я забелязах, че има много грешки, но предвид, че всъщност нямам други статии на английски реших да покажа тези. Може би проблема донякъде, е че след няколко статии реших да наблегна главно на Бг такива и така и не развих тази част. Съжалявам, ако съм те оставил с грешно впечатление или нещо такова.

Виж сега. За статии на български не ставаш, защото правиш прекалено много грешки. Английския имаш още много да го учиш, докато достигнеш нивото на статиите, които си ми копирал на лично съобщение.
 
От: Писане на статии - български и английски език

Double-facepalm.jpg
 
Бате, в такъв случа ще е коректно от твоя стана да оттеглиш предложението си или да го коригираш с нещо читаво, което има стойност за хората.

Не се сърди, но без такива - все пак сме се събрали да правим бизнес тук, а не да си продаваме шитове един на друг. Такъв бизнес се прави другаде, но не и тук.
 
От: Писане на статии - български и английски език

Разбира се, че няма за какво да се сърдя. Винаги съм смятал и все още всъщност продължавам да смятам, че много по-важното в една статия (без значение от тематиката) е главно съдържанието и дали въпросната статия може да покаже нещо ново на аудиторията. В крайна сметка това предложение беше не дотолкова да изкарам някакви пари, а да си направя нещо като лично проучване. Да, осъзнавам, че имам тук там правописни грешки в сайта си, с което обаче не смятам, че идеята му се обезсмисля, най-вече защото поне 80% от темите, които съм подхванал няма къде в българското и-нет пространство да се видят именно нещо такова предлагах, но явно няма желание за нещо такова. Така или иначе още от вчера бях решил да оттегля предложението. А за тези, които сега ще кажат, че да обаче въпросните статии, дадени от мен като мостра били копирани...обяснил съм си мотивите по-горе, така че няма и да сметна за нужно да им отговоря.
 
От: Писане на статии - български и английски език

Както се вижда отдавна са писани и всъщност тогава още бях в така да се каже обучителен за себе си период в това отношение. Втората я забелязах, че има много грешки, но предвид, че всъщност нямам други статии на английски реших да покажа тези. Може би проблема донякъде, е че след няколко статии реших да наблегна главно на Бг такива и така и не развих тази част. Съжалявам, ако съм те оставил с грешно впечатление или нещо такова.

Ако в тоя пост обясняваш дали са копирани първата и третата статия, може би нещо недовиждам. В изтритото мнение също нямаше обяснение. Трябваше май и това да изтриеш, та хората да се заблудят.
Начи, като политик се изразяваш... ти го питаш едно, той ти разтяга локуми за нещо друго.
 
От: Писане на статии - български и английски език

Ако в тоя пост обясняваш дали са копирани първата и третата статия, може би нещо недовиждам. В изтритото мнение също нямаше обяснение. Трябваше май и това да изтриеш, та хората да се заблудят.
Начи, като политик се изразяваш... ти го питаш едно, той ти разтяга локуми за нещо друго.

in+case+of+emergency.jpg
 

Горе