Писане на статии и преводи + Портфолио

lavish

Active Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Изпитвате нужда за свежо и уникално съдържание, което да примами Гугъл?
Искате качествени статии за вашия сайт или блог?
Желаете качество на достъпни цени?

Естествено, че ДА!

Осигурявам Ви всичко това подплатено с професионализъм и изгодни цени. Не защото го мога, а защото обичам да го правя, пиша от малък и желанието ми с годините не стихва. Смятам, че материализирането на мисли върху лист хартия е нещо магично...

Какво Ви предлагам?

Предлагам Ви писане на уникални статии за вашия блог или сайт, като наблягам върху най – горещите теми в Интернет днес. А именно – отслабване, бодибилдинг, спорт, бизнес, маркетинг, how to, самоусъвършенстване и т.н.

Снимки, диаграми, чертежи и видео материали обогатяват статията и имат положителен ефект върху читателите. Обичам да ги използвам и Ви предлагам тази екстра напълно безплатно!

За да добиете допълнителна представа, какво съдържание може да притежавате на сайта си, моля разгледайте портфолиото ми.

http://dox.bg/files/dw?a=a3f2492f4d


Нека поговорим за цени:

Статии:
400 думи - 3.50 лв
600 думи - 5 лв
800 думи – 7.50 лв

За статии над 800 думи по договаряне, а при продължително сътрудничество ще получите задължителната си отстъпка.
Плащане по банков път.

Първите трима души, които се свържат с мен получават 10% отстъпка от първите 10 статии, които поръчат!

Остана само едно нещо да направите:
Наемете ме!

Skype:
VisualArteWriting

Em@il
VisualArteWriting[@]gmail.[com]
 
Последно редактирано:
От: Писане на статии и преводи + Портфолио

Само на български ли пишеш? Относно преводите на какви цени са те, на цените на статиите ли са?
 
От: Писане на статии и преводи + Портфолио

Само на български ли пишеш? Относно преводите на какви цени са те, на цените на статиите ли са?


Мога да превеждам и на английски,но си запазвам правото да откажа поръчка.

Цените на преводи са същите като на статиите, освен от български на английски език. За такъв вид превод - по договаряне.

Поздрави :)
 
От: Писане на статии и преводи + Портфолио

защо при поръчката на по-голяма статия излиза по-скъпо?
 
От: Писане на статии и преводи + Портфолио

Поръчах 2 статии доволен съм от работата.
 
От: Писане на статии и преводи + Портфолио

И аз съм много доволен. Момчето изпрати едно ревю-копи и много ми хареса и като стил на писане, и като съдържателна информация.
Вече поръчах десет броя... към края на седмицата ще пиша пак. :-]
 
Последно редактирано:

Горе