Писане на статии и преводи от и на немски и български език

dimitar_ak

Active Member
Рейтинг - 100%
18   0   0
Здравейте, статиите и преводите няма да бъдат правени от мен, а от две момичета на които помагам като за сериозността гарантирам с моя iTrader и с хората които сме правили бизнес тук знаят че подхождам сериозно към всичко, Вашата комуникация ще е с мен.

Ще бъдат дадени 3 ревю копи на 3 различни потребителя с поне 200 поста и iTrader 10+ за писане на статия на български или немски език до 500 думи или съответно превод.

Цените за писане на статии на български са 1лв на 100 думи.

Цените за писане на немски са 1.20лв на 100 думи.

Цените за преводи са по договаряне според дължината и спецификата на текста.

Плащане: PayPal или ePay

Статиите ще бъдат проверявани за уникалност преди да бъдат пращани.

Запазваме си правото да откажем статия ако сметнем че няма да може да бъде доставена такава със задоволително качество.
 
От: Писане на статии и преводи от и на немски и български език

Извинявам се, че така влизам в темата ти, но тези, които не покриват 200-те поста и iTrader 10+, по-малко клиенти ли са или са втора ръка хора?
Не мисля, че ако някой не е писал във всяка една тема, за да трупа мнения е излишен. Точно, защото и аз търсех писане на статии са сайт на половинката ми, за това и съм погледнал темата ти, но....
Успех!
 
От: Писане на статии и преводи от и на немски и български език

Не, разбира се, че не са втора ръка хора. Идеята е за хора които са дали някакъв принос към форума да вземат безплатните ревюта и сметнах че постовете и iTrader-a са някакъв "фактор"

Прати ми тема на лично, първото ревю ще е за теб.
 
От: Писане на статии и преводи от и на немски и български език

Има хора, които само са трупали мнения от заяждане по темите на другите и с нищо не са допринесли за развитието на форума, освен с безполезен контент... Както и да е!
Целта ми не беше да спечеля безплатно ревю и няма да се възползвам от него, защото имам принципи.
Все пак, ще ти задам задача. Написване на 2 статии на тема "бременност" като думите във всяка да са между 300 и 1000
Темите ще си платя по обявената тарифа. Само ми пиши дали се заемаш.
 
От: Писане на статии и преводи от и на немски и български език

Разбирам те напълно, да, грешката е моя в случая и се извинявам.

Ще се заемем със статиите, ще ти пиша лично за повече подробности.

Има 3 останали ревюта в случая.
 
От: Писане на статии и преводи от и на немски и български език

Здравей, колега, може ли да използвам едното ревю за превод на текст от български на немски език за един от сайтовете ми? :) Самият аз знам немски, така че ще оставя мнение за качеството, ако пожелаеш това.
 
От: Писане на статии и преводи от и на немски и български език

Здравей, колега, може ли да използвам едното ревю за превод на текст от български на немски език за един от сайтовете ми? :) Самият аз знам немски, така че ще оставя мнение за качеството, ако пожелаеш това.

Да, може, разбира се и ще се радвам да оставиш мнение, това е целта. Прати ми детайли на лично.


Ще помоля и аз за ревю, за статия на немски. Благодаря.

Очаквам детайли на лично :)

Остана 1 ревю.
 
От: Писане на статии и преводи от и на немски и български език

^Няма проблем колега, прати ми само повече детайли на лично.

С това са изчерпани ревютата, след като бъдат доставяни статиите/преводите ще се радвам колегите да оставят мнение.
 
От: Писане на статии и преводи от и на немски и български език

Получих статията. Написана е интересно и увлекателно, което за мен е най - важното за една статията. Тъй като моята граматика не е на високо ниво ( не мога да коменирам) ще очаквам фиидбек и от читателите, а след това ще пиша още. Колегата спази срока, дължината и уникалността на статията. Смятам да работя с него и в бъдеще. Комуникацията е перфектна... Не се сещам друго, но колегите, които също получиха ревюта вярвам, че ще допълнят цялостната визия... с две думи: Удоволствие е да се работи с такъв човек!
 
От: Писане на статии и преводи от и на немски и български език

Доволен съм от статията, която получих. Нямам забележки откъм граматика, пунктуация и т.н. Смело мога да кажа - ПРЕПОРЪЧВАМ!
 
От: Писане на статии и преводи от и на немски и български език

Благодаря на колегите за мненията, предполагам и @darkenergy_ ще се включи скоро.

Свободни сме за нови поръчки.
 
От: Писане на статии и преводи от и на немски и български език

Браво добри цени положителен коментар от мен.
 
От: Писане на статии и преводи от и на немски и български език

Здравей, трябва ми човек, който да превежда видео клипове (до 10мин) от английски на български език. Пращам ви линка на видеото и вие ми връщате превода в текстов файл.
Става на въпрос за няколко видео клипа на седмица 5-10 примерно.

Пиши ми на лично дали предлагате такава услуга и ако да каква е цената на дума.

Лек ден.

Edit:

Моя грешка... сега видях, че става на въпрос за немски...

Извинявам се за поста.

Успех
 
От: Писане на статии и преводи от и на немски и български език

Привет,

благодаря на колегата за свършената работа. Той преведе текста, както и обеща, затова ще го възнаградя с iTrader и добри думи - браво на теб! :)
 
От: Писане на статии и преводи от и на немски и български език

Здравейте, може ли да се разбрем на лични за едни статии?
 
От: Писане на статии и преводи от и на немски и български език

Здравейте, може ли да се разбрем на лични за едни статии?

Ще ви пратя email на ЛС, не мисля че можете Вие да пращате.

П.С има колеги писали на ЛС, на които не мога да отговоря тъй като са им пълни кутиите, моля почистети ги:)
 
От: Писане на статии и преводи от и на немски и български език

Приемат се нови поръчки.
 

Горе