Писане на статии на английски език

От: Писане на статии на английски език

Приемате ли поръчка за статии на английски?
А за пренаписване ?
 
От: Писане на статии на английски език

Тео изпълни задачата качествено и бързо! Направих втора поръчка. Препоръчвам!
 
От: Писане на статии на английски език

Здравей! Бих искала да се включа в писането на статии! Имам опит в областта, както и в преводите и създаване на уеб съдържание - 7 години.
Виктория
 
От: Писане на статии на английски език

Здравейте,
в какъв смисъл да се включите? Аз предлагам написване на статии, а не търся човек за писането им.

Поздрави!
 
От: Писане на статии на английски език

Колегата изпълни бързо и професионално задачата, предоставените статии са уникални и граматически и смислово издържани. Комуникацията е на ниво и статиите бяха предоставени в определените срокове. Препоръчвам!
 
От: Писане на статии на английски език

Благодаря ви за оценките! Напълно свободен съм отново за писане или пренаписване на статии на английски език! Очаквам ви!
 
От: Писане на статии на английски език

Отново съм свободен за нови поръчки на качествени статии на английски език.
 
От: Писане на статии на английски език

Ами добра статия ми направи, но адвего показва 88% уникалност. Въпреки това и аз препоръчвам ;d
 
От: Писане на статии на английски език

Написах и бонус още една статия, тематиката не беше лесна за уникалността, поздрави и благодаря за оценката!
 
От: Писане на статии на английски език

Да, мерси 2рата статия беше 96% уникална препоръчвам :beer:
 
От: Писане на статии на английски език

Привет,
Може ли оферта за 5 статии от по 500 думи, за колко дни ще станат и колко ще струват.
Тематиката е здравословно хранене или нещо подобно. Да тествам услугата, че ми стана интересно :D
 
От: Писане на статии на английски език

Здравейте, може, разбира се, имате оферта на лично съобщение.
Поздрави!
 
От: Писане на статии на английски език

Здравейте :)

Възможно ли е да се свържа с вас по е-mail? Нов потребител съм и платформата не ми позволява да изпращам лични съобщения?

Търся си човек, който да пренаписва статии на английски език, а тук добре са ви похвалили :D
 
От: Писане на статии на английски език

Свободен съм отново за поръчки на хубави статии на английски език - писане или пренаписване.
 
От: Писане на статии на английски език

И отново напълно свободен. Ако някой има нужда от добри статии на английски - аз съм на линия!
 
От: Писане на статии на английски език

Благодаря за отлично свършената работа! Препоръчвам на всеки да се възползва от услугите ти.
 

Горе