Писане на статии на английски език

От: Писане на статии на английски език

Търся човек за писане на материали с художествена тематика, елементи от скай-фай и митология.
Става въпрос за сценарий тип комикс, като в телеграфен стил, който да бъде /понякога доразвиване/ превърнат в художествен текст. Пряка реч-около половината.
 
От: Писане на статии на английски език

Здравей,

Можеш ли да погледнеш http://pechalbata.com и да ми кажеш за колко лева би го пренаписал целия?
 
От: Писане на статии на английски език

Да, мога, но искам да ми дадеш точните линкове с текст зо пренаписване, за да определя цената.
 
От: Писане на статии на английски език

Работя повече от месец с Теодор написал ми е над 100 текста,много лесна комуникация бърза и качествена работа.Препоръчвам го на всеки който се нуждае от професионално свършена услуга.
 
От: Писане на статии на английски език

Благодаря сърдечно за оценката! Напълно свободен за нови качествени уникални английски статии или съдържание. Пиша на всякакви теми - може само по ваше заглавие или по ключови думи или и двете.
 
От: Писане на статии на английски език

Здравей, търся човек за писане на статии за блог на английски, ако може пиши ми на скайп, за повече информация: nem0ge
 
От: Писане на статии на английски език

Здрaсти, в скaйп съм рядко, но могa дa ти свършa рaботaтa. Пиши нa yordanov1978 at gmail.com

Блaгодaря и поздрaви
 
От: Писане на статии на английски език

Свободен съм за нови статии или съдържание на английски език.
 
От: Писане на статии на английски език

След кратка ваканция съм свободен за вашите поръчки! :)
 
От: Писане на статии на английски език

В момента отново свободен за вашите статии на английски.
 
От: Писане на статии на английски език

Още един доволен клиент. Свободен за нови поръчки.
 
От: Писане на статии на английски език

Днес получих статията, която поръчах. Много съм доволен, точно каквото исках. Препоръчвам ви услугите на tedkata_m, коректен е и смятам да продължим занапред да работим заедно.
 
От: Писане на статии на английски език

Хайде малко да повдигна темичката. Очаквам вашите поръчки отново!
 
Здравейте, приемате ли поръчки за статии на английски език? Може ли и имейл за контакт?
Благодаря!
 

Горе