Предлагам: Писане на статии на футболна тематика

SoloContraTutti

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
18   0   0
Здравейте,
Свободното ми време нарастна, а и покрай световното - мисля, че е съвсем нормално. Зверилище е по цял ден (а принципно не гледам телевизия; освен мачове), гледат се статистики, шансове, правят се сметки и тн., включително и "анализиране от световно ниво" с приятели. :D
Общо взето следенето на футбол (български и чужд) ми е хоби, а най-добрата и ненатоварваща работа е - когато ти се явява хоби и изкарваш пари от нея.

Държа да отбележа, че не претендирам за професионален копирайтър, не съм и такъв, но със задълбаването във футболната материя, мога да съм полезен на някого и би било удоволствие за мен да си дам шанс и да се пробвам някъде, където отдавна виждам, че има хляб, а защо не и да се доразвия.

Пределно ясно ми е, че няма как да получиш клиенти, ако не покажеш какво си направил, но както отбелязах по-горе - не съм професионален копирайтър, затова ще се наложи да дам пробни статии, свързани със световното (поради липса на други по-интересни мачове) на двама от пожелалите. Т.е. давам по една статия на двама, преценявате дали мога да съм полезен и ако това реално е така, може да си продължим, след като се доуговорим. Мисля статиите да са по-кратки, за да е достатъчно за преценка на стила.

Моля без излишен флууд по темата, влизам често тук, така че запитванията може и на лично съобщение, отговарям на всичко (по темата :D). ;)

Отзиви от поръчали:
Изпрати ми статия от 270 думи доста бързо. Стилът на писане е увлекателен. Граматически издържана. Препоръчвам.
Очаквах по-малка статия, така че бонуса количество не е лош :).

Не съм експерт по граматика, но след прочитане на статията не открих някакви грешки. Спелчекера също не откри такива.

Относно съдържанието добро е. Някои изречения ми идват малко странни за четене заради от прекалената статистика и изброяване в тях. Пример "Наложиха се съответно с 11:0 над Марица 1921, 5 дни по-късно само с 2:1 срещу Вакер (Инсбрук), а 3 дни след това завършиха наравно с азербайджанския Карабах".

Друго което ми направи впечатление е, че автора не приема родният футбол за футбол. Тоест ми липсва неутралитета, но това е лично мнение. Такъв тип статии винаги генерират трафик, защото който се интересува от футбол знае, че феновете на отборите винаги ще отбележат, че техният отбор е ...... да не задължавам :).

За малко да забравя - заглавието може да се измисли по добре звучащо, но това не мога да го нарека проблем - все пак не съм поръчал SEO статия.

За финал: Определено бих ползвал услугите на 4moki като започне новият футболен сезон.
Доволен съм от отношението и качеството. Строго препоръчвам!
Много съм доволен от колегата - работи бързо и статиите са с висока уникалност

Коректен е колегата , препоръчвам работата с него :)
 
Последно редактирано:
Записвам се за ревю.
 
Има все още едно свободно ревю и потенциално още едно, ако пичът от горе се е отказал.
 
Текстът на @5ROVBABY е изпратен, очаквам ревю.

Иначе от първия път, без да се налагат допълнителни модификации по текста, с цел покачване на уникалността, резултатите (според Advego Plagiatus) са следните:
fC1lKbL.png


*** Напомням, че все още има едно ревю свободно. Възползвайте се. ***
 
Изпрати ми статия от 270 думи доста бързо. Стилът на писане е увлекателен. Граматически издържана. Препоръчвам.
 
Тъй като колегата @djokando83 искаше да пиша на по-различна тематика, то едното ревю се освобождава, но за сметка на това има възможност да ми пише, ако комбинира нещата така, че да покриват изискванията за писане (футболна тематика) - без да заема слот за ревю. В резултат на това има още една свободна позиция за ревю. Първият печели. :)
 
Up на темата, няма интерес към второто ревю, явно форумът се е изнесъл по морето. :D
 
Временно ли предлагаш писане на статии или и за напред ще го предлагаш?
 
Временно ли предлагаш писане на статии или и за напред ще го предлагаш?
Идеята ми е да набавя ревюта, с които да си оправдая и моите, и чуждите очаквания, след което да продължа да пиша изцяло да футболна тематика. Т.е. и занапред ще има. :)

аз имам интерес :)
Пиши ми на лично да уточним подробностите. ;)
 
От 3 дни @daynnite не е влизал онлайн, а и не мисля да се бавя заради такива хора, изчаках го достатъчно.

Едното ревю е все още свободно. Моля, ако ще пишете, че го искате - бъдете сериозни, за да не ви чакам по 3 дни, докато се свържем.
 
Взимам го ревюто щом е свободно. За темата нямам претенции дали ще е нещо за СП 2018 или за предостоящите евро изяви на родните отбори... или пък друго :).

Въпроса ми е в последствие какво смяташ да пишеш:
- за конкретна предстояща среща (така нареченото превю)
- анализи за изминали срещи
- обзор на кръга (преди и след)

Или нещо по различно?
 
Не ми е проблем да пиша за всяко едно от изброените, както и нещо от рода на "анализи" за предстоящи срещи, с прогноза за краен изход и тн., т.нар. "типстърски прогнози", но без да претендирам за голяма успеваемост (в прогнозите). Пиши на лично, все пак, ревю за СП или за началото на ЛЕ/ШЛ искаш.
 
Текстът на @AMitrev е изпратен, очаквам ревю.

Малко се увлякох в писането, но на интересни теми - не вреди. :D

700 думи, минати през Advego Plagiatus:

WvCpC3Z.png
 
Очаквах по-малка статия, така че бонуса количество не е лош :).

Не съм експерт по граматика, но след прочитане на статията не открих някакви грешки. Спелчекера също не откри такива.

Относно съдържанието добро е. Някои изречения ми идват малко странни за четене заради от прекалената статистика и изброяване в тях. Пример "Наложиха се съответно с 11:0 над Марица 1921, 5 дни по-късно само с 2:1 срещу Вакер (Инсбрук), а 3 дни след това завършиха наравно с азербайджанския Карабах".

Друго което ми направи впечатление е, че автора не приема родният футбол за футбол. Тоест ми липсва неутралитета, но това е лично мнение. Такъв тип статии винаги генерират трафик, защото който се интересува от футбол знае, че феновете на отборите винаги ще отбележат, че техният отбор е ...... да не задължавам :).

За малко да забравя - заглавието може да се измисли по добре звучащо, но това не мога да го нарека проблем - все пак не съм поръчал SEO статия.

За финал: Определено бих ползвал услугите на 4moki като започне новият футболен сезон.
 
Благодаря за обстойното ревю.

Да, може би има леко взимане на страна, направих го умишлено, като се чудих как ще е по-добре. Ще се радвам да чуя и на други мнението, за да разбера кое ще бъде по-добре прието. Ако няма да използваш статията за никъде - пусни изречението, което визираш, за да не го правя аз. :)
 
Статията я ползвам ;). За кое изречение става дума? (защото за това което говорех съм го пуснал в поста ми )
 

Горе