Писане на статии срещу заплащане

microslushalka

New Member
Колеги имам клиент който желае да му наема човек за писане на статии. Та как вървят цените в тази сфера аз до колкото дочух на дума се плаща по 0.02 стотинки на дума. Това вярно ли е?

И има ли и някакъв изпитан tool който да ми казва в каква степен човека е плагиатствал (копирал съдържанието от интернет ), аз намерих тези http://www.techmaish.com/4-free-duplicate-content-checker-tools/ , но не съм ги пробвал още и ако някой има впечатление от подобен, ще се радвам да го сподели.
 
Всъщност, 2лв на 100 думи е по-коректно. Ако искате текстът да е оригинален и качествен. Човекът право си го каза. 10лв за стандартна статия от 500 думи.
И пак - това е за български език. За другите - ще трябва да е разберат с автора.
 
От: Re: Писане на статии срещу заплащане

Всъщност, 2лв на 100 думи е по-коректно. Ако искате текстът да е оригинален и качествен. Човекът право си го каза. 10лв за стандартна статия от 500 думи.
И пак - това е за български език. За другите - ще трябва да е разберат с автора.

хах :mrgreen:
човека ако искаше професионално написан текст щеше да потърси фирма.

Аз цена от 2лв/100 думи тук не съм видял :p хаха
 
От: Re: Писане на статии срещу заплащане

Всъщност, 2лв на 100 думи е по-коректно. Ако искате текстът да е оригинален и качествен. Човекът право си го каза. 10лв за стандартна статия от 500 думи.
И пак - това е за български език. За другите - ще трябва да е разберат с автора.

Цена 2лв за 100 думи е много.
ПРеди 2дни пуснах тема някой да ми напишеш няколко статии на тема часовници.. и ме зариха с преложения от 100 думи = 1лев :)

Поздрави,
 
От: Писане на статии срещу заплащане

То и аз пиша много евтино - 0.005 лева на дума, което е половин стотинка, но това което си дал ти е - 0.02 ст. на дума. Наясно ли си какво означава въобще? При такава цена, една статия от 500 думи излиза 10 стотинки.
 
Ами ...на мен още първата ми поръчка, като още дори не бях в университета, беше за 10лв на статия от 450-500д. Сега.. имаше и едни мили хора дето искаха да плащат по 2лв на статия (говоря за фирма за маркетинг от Б-я, преди месец-два), амааа...

Вие си знаете. Фирма - може, да. Ама те искат двойно и от това дори. А и кой е казал, че фрийленсърите задължително са по-лош вариант, че цените трябва да са по-ниски?
 
От: Писане на статии срещу заплащане

Ако има хора, който плащат по 2лв на 100 думи ги давай насам, ако не можеш да смогнеш.
Мисля, че за тези пари ще се бият да пишат.

Поздрави,
 
От: Писане на статии срещу заплащане

Ако има хора, който плащат по 2лв на 100 думи ги давай насам, ако не можеш да смогнеш.
Мисля, че за тези пари ще се бият да пишат.

Поздрави,

Зависи от статията, аз например пренаписвам евтино, но ако трябва да я измислям, тогава нещата стоят по друг начин. Трябва да се рови и да се търси информация за дадената тема.
 
  • Like
Реакции: just
От: Писане на статии срещу заплащане

Благодаря за инфото колеги, ще се поинтересувам още малко за реша със сигурност какво ще правя
Спец. благодарности на nortrant за програмата
 

Горе