Писане, редактиране, превод и адаптация на текстове.

sifon4o

Member
Рейтинг - 100%
5   0   0
Занимавам се с копирайт от 5 години. Пиша, редактирам, превеждам (от английски и леки текстове от руски) и адаптирам съдържание на сайтове, статии и всякакъв друг вид текстове. Портфолио с някои от проектите, върху които съм работила, можете да намерите в профила ми.

Ако искате да разгледате повече проекти или имате предложения за работа, ще се радвам да се свържете с мен.
 
Последно редактирано:
От: Писане, редактиране, превод и адаптация на текстове.

Момичето е коректно и пише качествени текстове! Не се колебайте, аз останах много доволен :)
 
От: Писане, редактиране, превод и адаптация на текстове.

Работя по вече две поръчки на хора от форума и мога да поема още. Някой за писане, превод, редакция, пренаписване на статии или други текстове?
 
От: От: Писане, редактиране, превод и адаптация на текстове.

Мога да поддържам блога ви. Да предлагам подходящи за него теми и да пиша статии по тях. Разполагам с достатъчно време, за да свърша всяка една поръчка добре. Ако имате нужда от качествени текстове, пишете ми. Ако искате да видите повече проекти от тези, които са в портфолиото ми, ще ви изпратя.

И успешна седмица на всички! :)
 
От: Писане, редактиране, превод и адаптация на текстове.

Какви са ти цените за 500 думи превод от английски на български?
 
От: Писане, редактиране, превод и адаптация на текстове.

Влезте в скайп, защото ви писах. Ако нещо има проблем ме намерете ---> talov042
 
От: Писане, редактиране, превод и адаптация на текстове.

Ако може и за мен едни цени за 200 и за 500 думи на БГ статия и/или превод/преразказ
 
От: Писане, редактиране, превод и адаптация на текстове.

Здравейте, интересувам се от вашите услуги, предимно текстове за уеб дизайн, изработка на сайт, оптимзиация на сайт. Превод EN-BG, RU-BG също. Бихте ли ми изпратили цени?
 
От: Писане, редактиране, превод и адаптация на текстове.

Прати ми ЛС с цените?
 
От: Писане, редактиране, превод и адаптация на текстове.

Преди седмица се възползвах от услугите на дамата. Работата беше извършена в срок, а качеството е на много високо ниво. Една от най-добрите copywriter-ки във форума.
 
От: Писане, редактиране, превод и адаптация на текстове.

Здравейте,

отново напомням за себе си. Приемам поръчки за писане на статии, писма за дайрект мейл и преводи от английски на български.

Хубав ден и успешна седмица на всички. :)
 
От: Писане, редактиране, превод и адаптация на текстове.

Преди време прочетох, че талантът е дар от Бога. Но все пак това не е достатъчно. Ако не го развиваш всекидневно, седем дни в седмица, ще бъдеш поредния посредствен в твоята област.

Могилска знае това. И всеки ден бавно, но славно върви нагоре. Бях поръчал статии при нея преди известно време и тя отново ме изненада...Повече от приятно. Продължавай в същият дух. Не само, защото имаш талант. А защото си дяволски добра в това, което правиш. :)
 

Горе