Питайте експерта - тема за напреднали

Хората ми плащат по 2000 лева на месец за SEO, аз и без теб се научих, спокойно.

На всички ни е известно, че и понятие си нямаш от seo.

Тук е моментът да напиша още някой пост в подигравателната тема, за да се индексират по-бързо линковете в подписа ми, че трябва да вляза в SERP-а с ключовите думи.

Като ти гледам линковете в подписа, става ясно, че въобще не разбираш от seo, тя Нандито разбира от seo повече от теб!
 
450 000+ 200 000= 650 000 Това е проста сметка. Ти сподели, че печелиш по 2 000 лева на месец. Имам една още по- проста сметка 650 000:36 000= 18.05 Аз пресметнах, че печелиш на година по 36 000лв. Това е средно по 3000 на месец. Според тези сметки ти трябва да си на 40+. Това ме съмнява много поради начина ти на изказ. Един зрял и образован човек никога не би се изразявал по този начин.
2000 лева на месец за SEO на един сайт. А останалите неща, с които се занимавам? Плюс това аз, както казах, не съм само програмист - имам 80 декара нива, която се обработва ежегодишно.
 
Бре Ивайло, кога стана програмист? До вчера сам се хвалеше, че само инсталираш Уордпрес, защото другото не го разбираш, а днес вече и програмираш?!
 
Ако имаше в Бг 1000 човека като Кросчо които да се занимават така сериозно с различни видове работа (бизнес), и то на профи ниво, Родината ни щеше да е процъфтяваща отвсякъде. Момчето явно дава хляб на доста хора, а пък и намира време и нерви да се занимава и с разни хейтъри тук, а почти сигурно и в други форуми. Бачкай, Кросчо и със здраве да си ги харчиш хилядарките!
Да са пукат душманите!!!
 
2000 лева на месец за SEO на един сайт. А останалите неща, с които се занимавам? Плюс това аз, както казах, не съм само програмист - имам 80 декара нива, която се обработва ежегодишно.
И от тези 80 декара колко ти е рентата - 50-60-70 лв?
Или сам я обработваш сигурно още 10-20 лв отгоре я докарваш?
С тези пари можеш ли да си платиш застраховката на колата и къщата, както и оперативните и разходи или от fiverr-a става?

Наистина искам да разбера, все пак това е предприемачески форум, трябва се споделя инфото за прогрес :)
 
Бас ловя че гледа я мурсалски чай, я маточина за масло по 3000 Евро килото. Няма да сее кукуруз и тикви я!
Ти сега платен съпроводник на крос ли си или това е крос проявление №3,4,5 ...

Викаш продава масло по 3к евро килото - от колко декари ще го извади това масло .... а чакай, а това масло сигурно си го рафинира и сам в сграда за 1 милион лева?
 
Пиши ми Кросчо на лични какво сееш, на никого няма да кажа! Заклевам се.
Честно казано не знам да плача или да се смея ...
 
Честно казано не знам да плача или да се смея ...
Не те знам какво ще правиш, аз се смея с глас. Отдавна не ме беше подтиквал някой да пиша толкоз. Ма не издържах накрая.
 
Не те знам какво ще правиш, аз се смея с глас. Отдавна не ме беше подтиквал някой да пиша толкоз. Ма не издържах накрая.
Сигурно имаш забавен живот ... щом те забавлява твоята психологична ирационална патология :)
 
а как може сайт който е писан да мигрира към wp без да се вкарва всичко наново и ръчно
 
Сигурно имаш забавен живот ... щом те забавлява твоята психологична ирационална патология :)
Живота е като шарена черга- има от всичко, и хубаво, и не. А бе не е лесно упражнение. Само дето няма втора серия. Бутона за рестарт/рефреш. Което и аз не знам за добро ли е, не е ли. А за подтика да пиша заслуги има само и единствено Кросчо. Той е човека. Ако ме разбираш.
 
Тук е моментът да напиша още някой пост в подигравателната тема, за да се индексират по-бързо линковете в подписа ми, че трябва да вляза в SERP-а с ключовите думи.
Явно гошУ е дот ком ще бъде новия лидер в продажбите на цървули... :D :D :D На 99% съм сигурен, че дори един цървул не си продал, то няма нормален човек дето да си купи нещо от тоя фейк магазин!
450 000+ 200 000= 650 000 Това е проста сметка. Ти сподели, че печелиш по 2 000 лева на месец. Имам една още по- проста сметка 650 000:36 000= 18.05 Аз пресметнах, че печелиш на година по 36 000лв. Това е средно по 3000 на месец. Според тези сметки ти трябва да си на 40+. Това ме съмнява много поради начина ти на изказ. Един зрял и образован човек никога не би се изразявал по този начин.
Той и по 2к на месец едва ли прави :D
 
И от тези 80 декара колко ти е рентата - 50-60-70 лв?
Или сам я обработваш сигурно още 10-20 лв отгоре я докарваш?
С тези пари можеш ли да си платиш застраховката на колата и къщата, както и оперативните и разходи или от fiverr-a става?

Наистина искам да разбера, все пак това е предприемачески форум, трябва се споделя инфото за прогрес :)
Ако някой наистина се интересува от мен, бих споделил, но наистина ми е неприятно да отделям време за постове, след които следват основно хейтове. В този форум има читави хора, но те се броят на пръстите на едната ми ръка и отдавна спрях да се старя да правя каквито и да е полезни теми, постове и т.н.
 
а как може сайт който е писан да мигрира към wp без да се вкарва всичко наново и ръчно
Трябва да видя сайта. Принципно има плъгини, но е строго индивидуално. Това е все едно да измислим универсална маркетингова стратегия за всички ниши и магазини по света.
 

Горе