Питайте експерта - тема за напреднали

Експертът все пак направи тема
Господине, на вас точно отговарям само срещу 100 долара на час. Отговорите на готово няма да Ви ги дам, потърсете си из форума, както казвате. Идеята на темата е добра, подкрепям, но прикрита зад желанието Ви да получите безплатни съвети след цялата помия, която изляхте.
 
Казват, че човек е толкова голям, колкото са големи враговете му. Склонна съм да го повярвам. :)
 
https://www.predpriemach.com/threads/продава-се-сайта-bezglobi-com.68411/
Забравяш и тук -
Кукльо, знаеш ли колко такива сайтове съм свалил? Това няма да е последният. Аман от пишман търговци - вече всеки втори на телефона ми обяснява как не искал да си дава истинското име, как не иска да си пише телефона и куп други глупости заради подобни изцепки. И ако не беше Банко да чисти бързо какво правим - хората банани да ядат?!
 
9 януари 2017
Това за моите пари пък изобщо не смятам да го разяснявам - някак си не мисля, че е работа на който и да е друг, освен НАП да ми следи приходите и бизнесите. За сведение относно 5-те долара във Файвър - най-популярният гиг там, който е свързан със СЕО, има по 200 нови поръчки на ден. 200 Х 5 е 1000, а 1000 по 30 е 30 000 долара на месец. Не мисля, че това е лоша сума.
23 януари 2017
Абе интересно ми е във Файвър-а как се популяризират гиговете, че на мен много малко продажби ми идват там? Оставам с впечатление, че в Ибей е доста по-лесно.

Не е лесно да помниш къде и какво си лъготил :D
 
Последно редактирано:
Не се обяснявай, дай да видим колата :D
 
търся асистент за постоянна работа на минимум 4 часа в офис в София център-периферия.
Здравейте,
Интересувам се от копирайтинг позицията. Моля, оставете скайп да връзка или ЛС с детайли.
Благодаря.
Ще ти остане ли време от ходене до USA :D
 
Впрочем, нещо сте много критични в случаите, когато аз не съм допрочел нещо.. Съдейки по коментарите Ви в темата, свързана с Америка и Русия, където пиша:
"Не е задължително да се пътувам до Чикаго със самолет. Летя най-вече до Ню Йорк, но понякога и до по-близки до Чикаго градове", Вие отговаряте, че това са 12 часа път.

Няма за е зле наистина да спрете да се заяждате, ставате смешни за всички вече. @Torbalan Trolski, нека да си тестваме познанията и биографиите, искаш ли? Какво съм завършил, ти какво си завършил, даже от гимназията нека почнем. След това за кои сайтове си работил/ кои сайтове притежаваш, какъв ти е опитът и т.н. Ако имаш смелост, разбира се, а не само да тролиш в чуждите теми.
 
Какво съм завършил, ти какво си завършил, даже от гимназията нека почнем. След това за кои сайтове си работил/ кои сайтове притежаваш, какъв ти е опитът и т.н. Ако имаш смелост, разбира се, а не само да тролиш в чуждите теми.
Ивайло, не се прави на Лили Иванова. Поне 10 пъти съм ти предлагал да се видим F2F, ама ти всеки път се скатаваш.
 
Последно редактирано:
Не бях прочел, че става дума за работа в офис. Извиних се на колегата.

Смех! Не бил прочел, а то БУКВАЛНО В ПЪРВОТО ИЗРЕЧЕНИЕ СИ ПИШЕ:
"търся асистент за постоянна работа на минимум 4 часа в офис в София център-периферия"

Гоу хайд уорселф, някъде! :D :D :D
 
Ивайло, не се прави на Лили Иванова. Поне 10 пъти съм ти предлагал да се видим F2F, ама ти всеки път се скатаваш.
Нямам време за глупости. От среща с теб нито пари ще изкарам, нито някакво партньорство или приятелство. Нямам комплекс за малоценност като теб, че да искам да се доказвам пред хора, които не уважавам.
 
нека да си тестваме познанията и биографиите, искаш ли? Какво съм завършил, ти какво си завършил, даже от гимназията нека почнем. След това за кои сайтове си работил/ кои сайтове притежаваш, какъв ти е опитът и т.н. Ако имаш смелост, разбира се, а не само да тролиш в чуждите теми.

Нямам време за глупости. От среща с теб нито пари ще изкарам, нито някакво партньорство или приятелство. Нямам комплекс за малоценност като теб, че да искам да се доказвам пред хора, които не уважавам.


:D:D:D
 
  • Like
Реакции: Sky
Първо предлагаш да си мерите ....... постиженията ,твоите имагинерните и реалните на Торбалан, после като той казва ок, бягаш като ощипана мома... На всички във форума е ясно, че живееш в твой си свят, въпросът е кога ще се посвестиш и кога ще влезеш в час. Когато минеш пубертета мейби?
 
Нямам време за глупости. От среща с теб нито пари ще изкарам, нито някакво партньорство или приятелство. Нямам комплекс за малоценност като теб, че да искам да се доказвам пред хора, които не уважавам.
Що така бе Миме? Толкова е просто, да ме закопаеш и повече никога да не стъпя в този форум. Само няколко елементарни документа доказващи доходи и потъвам в земята от срам :D

Няма нужда от американска виза, нотариален акт за апартамента, оранжериите и талона на колата за 200К
 
Последно редактирано:
Коя ще е следващата жертва на кроса, която ще се отлъчи от форума? Приемам залози, че пуканките свършиха, а трябват пари да си набавя още. :D
 

Горе