Питайте експерта - тема за напреднали

Ей са се зачетох - щял да гледа шафран, пиши ми ще ти продам луковици на тънка цена. Ама ти си несериозен, щото надали знаеш как се прави и ще ти трябват за 1 кило около 25-30 000 луковици, ще ти ги дам по 20 ст. ако си навит :D
Сега е късно да ги засадиш, ама може в трици да си ги съхраниш за догодина и от 6 000 лв, които ще ми дадеш за тях ще направиш 9000 евро в най-лошия случай :D
Ама си лаладжия, мойто момче..

Иначе в земеделието има много пари, не всичко е IT, който иска да знае повече за шафрани, мафрани, лалета и цветя или дървета и подобни може да ми пише ако е сериозен ;)
 
Благодаря за съветите, Нанди, но регистрацията ми в този форум е от 2 години, това обаче съвсем не значи, че съм от 2 години в този бизнес. Не може като най-големите специалисти в областта на копирайтинга да ме признават, а някои тук, които хал хабер си нямат от това да коментират яростно какъв неграмотник съм.

Стана ми интересно, я кажи, кои са тези "най-големи специалисти" да ги видим. Постоянно искаш другите да ти покажат портфолио, хайде, и ти покажи твои статии.

...селектирал съм собствен сорт домати и имам предимно от тях. БИО производител съм. Доматите са по 6лв на килограма и дори в активния сезон се изкупуват...

Също така покажи този твой собствен сорт селектирани домати. Колко декара ти е оранжерията с домати?
 
Стана ми интересно, я кажи, кои са тези "най-големи специалисти" да ги видим. Постоянно искаш другите да ти покажат портфолио, хайде, и ти покажи твои статии.



Също така покажи този твой собствен сорт селектирани домати. Колко декара ти е оранжерията с домати?
Не четеш. Виж в темата, там има няколко линка към мои статии. За оранжерията също съм писал колко е голяма, намери в темата. ХАйде да видим
 
Не четеш. Виж в темата, там има няколко линка към мои статии. За оранжерията също съм писал колко е голяма, намери в темата. ХАйде да видим

Тези статии ги знам, дай нещо друго. Също така искам да видя кои са тези копирайтъри които те оценяват добре. Нали говориш сериозно за това, а не само се хвалиш?

А относно оранжерията - не си казвал колко декара домати гледаш, само каза, че имаш 80 декара земя. Колко декара ти е оранжерията с домати?
 
Аде де, намери време и покажи кога и къде си бил в полезен някому във форума?
 
Тема за напреднали от твоята си гледна точка, но има доста други гледни точки. Ще трябва да давам акъл пак ми се струва.
 
С тази тема (както и факта, че му се "връзвате" на крос4о) се прави лоша услуга на форума, като място за среща с предприемчиви хора... :mad:
Абе май аз на тях им се връзвам, щото те ги почват повечето глупости. За какво беше тая тема, защо вечно ме тагвате по темите и се заяждате не мога да разбера?
 
cross - аз все още очаквам отговор на моите въпроси. Питам напълно сериозно. Колко декара ти са оранжериите с доматите, покажи собствения селектиран сорт домати.
 
cross - аз все още очаквам отговор на моите въпроси. Питам напълно сериозно. Колко декара ти са оранжериите с доматите, покажи собствения селектиран сорт домати.
Към 55 декара е оранжерията. Какво да ти покажа от сорта домати през януари? Или искаш да гледаш доматено семе, понеже всичките са различни?
 
Към 55 декара е оранжерията. Какво да ти покажа от сорта домати през януари? Или искаш да гледаш доматено семе, понеже всичките са различни?

Доматите трябва да ги имаш на снимки. И да, прати семе от твоя сорт домати, ще го засея и ще видя какво ще стане. И също така заедно със семенния материал прати и техническа информация за сорта домати. Колко тона домати изкарваш от декар? И защо ми говориш в множествено число: "...понеже всичките са различни?"? Нима имаш повече от един селектиран сорт домати?
 
Последно редактирано:
Доматите трябва да ги имаш на снимки. И да, прати семе от твоя сорт домати, ще го засея и ще видя какво ще стане. И също така заедно със семенния материал прати и техническа информация за сорта домати. Колко тона домати изкарваш от декар? И защо ми говориш в множествено число: "...понеже всичките са различни?"? Нима имаш повече от един селектиран сорт домати?
1. Троловете обичате да получавате неща безплатно, но нещата не се получават така. Принципно не се продава семе, а и да се продаваше, търговията с форумни тролове никога не е довела до нещо добро и ползотворно за която и да е от страните.
2. Имам само един сорт домати, домат ли да им казвам?
 
Тоя искал безплатно, оня искал безплатно....
Най-накрая някой трол ще ти плати, ще го излъжеш щото само това можеш, и след това на вратата ти ще почукат истински тролове, с истински Trollhammaren :).
 
1. Троловете обичате да получавате неща безплатно, но нещата не се получават така. Принципно не се продава семе, а и да се продаваше, търговията с форумни тролове никога не е довела до нещо добро и ползотворно за която и да е от страните.

Какви "форумни тролове" те гонят пък сега? Питам те напълно сериозно, искам повече информация и да получа семена от селектирания от теб сорт. Разбира се, не ги искам безплатно.

2. Имам само един сорт домати, домат ли да им казвам?

Ти май не помниш какво си писал преди? Явно си забравил, ще ти припомня:

Или искаш да гледаш доматено семе, понеже всичките са различни?

Говориш в множествено число, за семена от различни сортове домати.
 
Ей са се зачетох - щял да гледа шафран, пиши ми ще ти продам луковици на тънка цена. Ама ти си несериозен, щото надали знаеш как се прави и ще ти трябват за 1 кило около 25-30 000 луковици, ще ти ги дам по 20 ст. ако си навит :D
Сега е късно да ги засадиш, ама може в трици да си ги съхраниш за догодина и от 6 000 лв, които ще ми дадеш за тях ще направиш 9000 евро в най-лошия случай :D
Ама си лаладжия, мойто момче..

Иначе в земеделието има много пари, не всичко е IT, който иска да знае повече за шафрани, мафрани, лалета и цветя или дървета и подобни може да ми пише ако е сериозен ;)
Това имах на предвид, хлапето веднага обръща картата в пари и търси възможност за печалба. Хората са с промит мозък и крайната им цел са парите. МИСЛЕТЕ!
 
Какви "форумни тролове" те гонят пък сега? Питам те напълно сериозно, искам повече информация и да получа семена от селектирания от теб сорт. Разбира се, не ги искам безплатно.



Ти май не помниш какво си писал преди? Явно си забравил, ще ти припомня:



Говориш в множествено число, за семена от различни сортове домати.
Говорим за голям розов домат с уникални вкусови качества. Огромни, със страхотна визия и наистина много вкусни. 100% екологично чисти, не са третирани с никакъв препарат. Но проблемът е, че това е парников сорт, сменил съм няколко вида почви, за да открия къде виреят най-добре и къде боледуват най-малко + това заради факта, че земята се обработва само и единствено с тор от кокошки пролетта и есента се отглеждат доста трудно. Искат много вода и ако не се спазят нещата така, както трябва да са, не излиза нищо. В началото продавах семена, но сега съм се отказал от това начинание, както говорихме по-нагоре - не всичко е пари. Масово на клиентите не им се получават - или изпускат точния момент да им откъснат върховете, или решават да ги "защитят" с препарат и изкуствена тор, или пък забравят да ги поливат и накрая им стават парникови дървени домати. Това е инфото.
 
Имам един въпрос. Защо всички писали в тази тема, си мислите, че може да изпъкнете с тъпите ви въпроси към cross? По-скоро на всички нивото пада от подобни теми и терзания за брашляна, царевицата, екзотичните домати и чушките със сирене. И да, в земеделието и земята има много пари, но в подобни теми е несериозно дискусия за това. Осъзнайте се! Започвате годината с деградация - лична и на форума :) Мисля, че не сте в детската градина, ИРК или Фейсбук. ;)
 
Последно редактирано:
Имам един въпрос. Защо всички писали в тази тема, си мислите, че може да изпъкнете с тъпите ви въпроси към cross? По-скоро на всички нивото пада от подобни теми и терзания за брашляна, царевицата, екзотичните домати и чушките със сирене. И да, в земеделието има и земята има много пари, но в подобни теми е несериозно дискусия за това. Осазнайте се! Започвате годината с деградация - лична и на форума :) Мисля, че не сте в детската градина, ИРК или Фейсбук. ;)
Аз лично бих помолил @Blinky темата да се заключи, защото наистина се чувствам като идиот в тази тема ( което явно е целта й ), а и не допринася с нищо за форума.
 

Горе