Питане за OLX

Tedi_84

Active Member
Колеги каква е логиката, обявата да има 1100 преглеждания съответно над 80 прегледа на телефона, и само 2 / 3 обаждания?? Тези гледания на телефона според мен са малко нереални...

Някой има ли подобен казус?
 
И при мен се наблюдават подобни аномалии. Но не им обръщам внимание. Като цяло не обръщам внимание на олх-а, освен ако някой не ми е писал ЛС, което също е рядкост от доста време насам.
 
Да, супер нереално ми се вижда, 80 човека да искат да видят тел. и само 2 да звъннат... малко странно., и това е само на промотираните обяви.... Явно начин за зарибяване.
 
Ама ти и пари ли им даваш? ОЛХ - Продай ненужните си вещи! Демек да си разчистиш боклуците за жълти стотинки.
 
Ама ти и пари ли им даваш? ОЛХ - Продай ненужните си вещи! Демек да си разчистиш боклуците за жълти стотинки.

Да, уж да се виждат от повече хора, и има запитвания де... Само това с телефона малко ме притеснява. :)
 
Останаха ми едни часовници налични по 200-300лв. и ги постнах в олкс-а, вече 4-ти месец седят обявите, плащам месечно по 65лв. такса за публикуване на 33 обяви. Отделно и такса за промотиране, преди можеше и смс да плащаш, но вече не приемат. Всеки месец продажбите намаляват и вече стигам до извода, че ако плащам по 65лв. месечно за реклама по други канали, ефективността ще е по-висока.
 
Останаха ми едни часовници налични по 200-300лв. и ги постнах в олкс-а, вече 4-ти месец седят обявите, плащам месечно по 65лв. такса за публикуване на 33 обяви. Отделно и такса за промотиране, преди можеше и смс да плащаш, но вече не приемат. Всеки месец продажбите намаляват и вече стигам до извода, че ако плащам по 65лв. месечно за реклама по други канали, ефективността ще е по-висока.
Определено ще е по-висока, и аз имам доста неща, които безуспешно се продават в ОЛХ, и аз така плащах, но спрях просто няма ефективност, не знам на какво отгоре търсят тези такси ...
 
В румънският ОЛКС обявите са безплатни, може да публикуваш над 100, без да плащаш нищо, а промо обявите са двойно по-евтини в сравнение с нашите.
 

Горе