Питане за wordpress с thesis

nobreak

Member
Здравейте. Когато слагам meta title i description на статия и после като прегледам изходният код през браузъра на мястото на тиретата ми сляга този символ –. Питанка към тези, които са по в час - защо не показва тире, какво е това и проблем ли е?
Благодаря и поздрави на всички.
 
От: Питане за wordpress с thesis

Показва ти този символ вместо тире, понеже това е кода на символа за дълго тире, а не като нормалното тире (-). Ако не се лъжа в опциите имаше възможност да го промениш през специалният панел на Thesis
 
От: Питане за wordpress с thesis

Да, намерих го, но с какво да го променя за да излиза обикновено тире? Благодаря.
 
Последно редактирано:
От: Питане за wordpress с thesis

Обикновено тире си слагам и все същото. Като сложа интервали, когато вкарвам title и description преди и след тирето слага този код, като не го сложа - не го слага...
 
От: Питане за wordpress с thesis

По принцип не съм му дал като настройка Append site name to page titles и мисля, че не би трябвало да има значение какъв символ има зададен....Няма как да пиша, защото все още не съм закупил thesis, а я изтеглих нулната за да я пробвам...

Да питам как е по-добре за SEO-то в meta description-а и title да се слагат къси или дълги тирета?
 
Последно редактирано:

Горе