Питане за wp

delta_force

Active Member
Привет колеги,
хвърлете едно око на този шаблон за WP. Интересува ме следното - може ли по някакъв начин home, page1, page 2 и т.н. като се кликне върху тях и се визуализира страницата, тя да бъде в различен цвят с основния цвят на темплейта? В смисъл - формата на бутоните, позицията на банерите и т.н. да са едни и същи, само цветът да е различен за всеки отделен пейдж? Има ли такъв плъгин или трябва да "бърникам" ръчно, да сменям бутоните да са отделни за всеки пейдж? Благодаря предварително :)
 
От: Питане за wp

Може!
Създават се различни темплейти за всяка страница. Искаш да имаш 3 разновидности създаваш 3 темплейта. След това създаваш страниците (или редактираш вече съществуващите) и прилагаш темплейта за всяка.

Ако искаш повече подробности или помощ - пиши.

Поздрави и успех
 
От: Питане за wp

Може!
Създават се различни темплейти за всяка страница. Искаш да имаш 3 разновидности създаваш 3 темплейта. След това създаваш страниците (или редактираш вече съществуващите) и прилагаш темплейта за всяка.

Ако искаш повече подробности или помощ - пиши.

Поздрави и успех

Да, точно за това става въпрос. :) Ако има някъде написано по въпроса или ако можеш да ми кажеш нещо допълнително, ще съм благодарен! :)
Поздрави!
 

Горе