Питанка за хора имащи свободно време :) - застраховки

От: Питанка за хора имащи свободно време :)

Да.
Да.
Искащата най-малко пари.

Зимата, когато трябваше да търся нова застраховка, при брокер имаше апетитна оферта. Отивам на сайта на застрахователя - няма такава оферта.
 
От: Питанка за хора имащи свободно време :)

Винаги можем да направим една проверка ако имаш съмнения за каквото и да било... Само драскаш и проверявам :)))

Благодаря за мнението!


Да.
Да.
Искащата най-малко пари.

Зимата, когато трябваше да търся нова застраховка, при брокер имаше апетитна оферта. Отивам на сайта на застрахователя - няма такава оферта.
 
От: Питанка за хора имащи свободно време :)

Само при брокери ходя, в краен случай в офиса на компанията;
Използвал съм имуществена застраховка, обмислял съм и за КАСКО;
Нямам предпочитана компания, в момента ми предлагат отстъпки за ГО, така че сигурно към тях ще сключа.

Дано съм бил в помощ :)
 
От: Питанка за хора имащи свободно време :)

В помощ си и още как. Пусни ми офертата да видя какво ти предлагат и да проверя до колко са "най-изгодни" техните оферти! Вече след моята, можеш да решиш, къде какво ще сключваш :)))

Само при брокери ходя, в краен случай в офиса на компанията;
Използвал съм имуществена застраховка, обмислял съм и за КАСКО;
Нямам предпочитана компания, в момента ми предлагат отстъпки за ГО, така че сигурно към тях ще сключа.

Дано съм бил в помощ :)
 
От: Питанка за хора имащи свободно време :)

Благодаря ти за мнението! Още малко остава и след обработка на данните, ще ви информирам.

- Да
- Каско
- С най-добрия рейтинг от приятели ( хорски приказки :D )
 
От: Питанка за хора имащи свободно време :)

1) SDI - дават най-добра цена, има ги навсякъде.
2) Да. "КАСКО, Помощ при пътуване"
3) Най-евтината... всички за шит, за това избирам най-евтиния шит.
 
От: Питанка за хора имащи свободно време :)

Благодаря ви за отговорите колеги :). Ако имате въпроси или си мислите, че "най-изгодното" НЕ Е изгодно, задавайте въпросите си към мен. Та аз съм професионалист хихи :) Успешна седмица!
 
От: Питанка за хора имащи свободно време :)

Особено домове, някаква продукция и така нататък - пълни кръвопийци - мазнят ти се, тука професионалистки сме , ала бала, тук там, туй унуй, докато ти вземат парите - и накрая ако стане някоя беля - гледат как да не ти дадат пари.
 
От: Питанка за хора имащи свободно време :)

Некомпетентността на брокера е нещо различно от получаване на обезщетения. Не желая така рязко да скачаш срещу моите коментари... Ако ти си имал некадърен такъв, проблемът е твой. Застрахователите си плащат, ако нямат резон да откажат :) и всичко опира до Общите им условия.

Особено домове, някаква продукция и така нататък - пълни кръвопийци - мазнят ти се, тука професионалистки сме , ала бала, тук там, туй унуй, докато ти вземат парите - и накрая ако стане някоя беля - гледат как да не ти дадат пари.
 
От: Питанка за хора имащи свободно време :)

живеем в България, тук общи условия няма, тук има заробване и ограбване, трябва да ни е гадно, да ни е кофти, да се мъчим - това е положението, в България сме.
 
От: Питанка за хора имащи свободно време :)

Хахах така си е, но това е услуга. Пазара на услуги, ако изобщо има такъв се "държи"... По повод на това, че така скочи срещу мен... Аз не карам никой да сключва застраховки. Правя си собствено проучване и хората взимат доброволно участие. По повод на това най-евтино и качествено, затова предлагам своите услуги, за да докажа, че има хора които казват - това е най-изгодно, а в случая то НЕ Е :).

живеем в България, тук общи условия няма, тук има заробване и ограбване, трябва да ни е гадно, да ни е кофти, да се мъчим - това е положението, в България сме.
 
От: Питанка за хора имащи свободно време :)

Хахах така си е, но това е услуга. Пазара на услуги, ако изобщо има такъв се "държи"... По повод на това, че така скочи срещу мен... Аз не карам никой да сключва застраховки. Правя си собствено проучване и хората взимат доброволно участие. По повод на това най-евтино и качествено, затова предлагам своите услуги, за да докажа, че има хора които казват - това е най-изгодно, а в случая то НЕ Е :).

Ко речи?
:lol:


Всмисъл, че обясняваш кое е най-изгодно, а впоследствие излиза, че не е така, така ли : )) )))))
 
От: Питанка за хора имащи свободно време :)

Моля те да четеш и да мислиш, не само да пишеш. НЯКОЙ ТИ КАЗВА, ЧЕ Е, АЗ ТИ ДОКАЗВАМ, ЧЕ НЕ Е !

Ко речи?
:lol:


Всмисъл, че обясняваш кое е най-изгодно, а впоследствие излиза, че не е така, така ли : )) )))))
 
От: Питанка за хора имащи свободно време :) - застраховки

Не, не и не.

Предпочитам и вярвам в поемането на лична отговорност за нещата. Не ме интересува нищо от изброените: застраховка, каско, гаранция и ремонт, антивирусна, договор, лизинг, кредит, заплата, осигуряване, пенсия. Да разчитам на някой да ме оправи и на някой да ме защити... не, благодаря.

Къде са резултатите от проучването? В момента сме в края на следващия месец :shock:
 
От: Питанка за хора имащи свободно време :) - застраховки

Използвате ли услуги на застрахователен брокер? -> Дa
Склонни ли сте да сключите определена застраховка -> Дa - гражданска отговорност + каско, застраховка живот (рискова) за мен, Allianz Best Doctors за детето
Предпочитана застрахователна компания от вас - Различно - Армеец, Дженерали, Алианц
 

Горе