Пиша и пренаписвам статии

hrisiwrite

Member
Рейтинг - 71.4%
5   2   0
Здравейте, темата ми засяга следните услуги:

-писане на авторски статии-
*100 думи-1лв.
*200 думи-2лв.
*300 думи-3лв. и т.н както следва

-пренаписване на статии-(цените са наполовина)
*200 думи-1лв
*300 думи-1,50лв и т.н.

Пиша на български език, не обичам особено теми като политика, икономика и т.н., любимата ми е туризъм, но разбира се пиша за това, което вие кажете, приемам плащания по банков път, за по-големи количества има отстъпка, в зависимост от броя на статиите, правя примерна статия по желание на клиента, умея да работя в срокове и с коректни хора :) Мисля, че написах всичко нужно, но ако имате въпроси или искате да се обърнете към мен ми пишете тук или на ЛС.
 
Последно редактирано:
От: Пиша и пренаписвам статии

Само на български ли?Трябват ми хора със италиански,френски и английски...
 
От: Пиша и пренаписвам статии

Имам статии, които съм писала преди, но не исках да ги слагам тук. Ако се интересуваш мога да пратя само на теб.. : )
 
От: Пиша и пренаписвам статии

Дай линкове към твои статии какво губиш времето на възложителите. Или си грамотна или не, четем, преценяваме, поръчваме.
 
От: Пиша и пренаписвам статии

Момичето ми написа няколко перфектни статии. От първия път без корекции. Темата беше по-странна, но се справи отлично. Когато имам нужда от статии ще се възползвам от услугите и отново.
 
От: Пиша и пренаписвам статии

Хайде, ще ме извиняваш, но си направи своя тема и си пиши там, не в чуждите!
 
От: Пиша и пренаписвам статии

Сори, не съм конкуренция ...
просто разсъждавам.
Успех !
 
От: Пиша и пренаписвам статии

Здравейте, отново съм свободна, ако някой има нужда от статии : )
 
От: Пиша и пренаписвам статии

Момичето работи много бързо и качествено, аз лично съм очарован и смело ви я препоръчвам. :)
 
От: Пиша и пренаписвам статии

Искам да споделя , че с дамата работим от известно време заедно и се справя просто чудесно, препоръчвам я с две ръце
 

Горе