Пиша и пренаписвам статии

От: Пиша и пренаписвам статии

Лапешка работа... разболях се вчера, каза ми, че срока е до утре и ще е добре днес да е готова. Предположих, че днес ще съм по-добре, не казах, за да не си изтърва поръчката. Бях по-добре и няма значение кога я започвам, това си е моя работа, мога и цяла вечер да я пиша... въпросът е, че пак ми стана зле, аз ли го искам? Голямо чудо, съгласна съм, че не постъпих добре, но да пишеш подобни неща, които се коментират за хора, които са измамили клиенти с пари или по-сериозни неща, нямам думи. "Не работете с нея".. много ме знаеш как работя, това, че съм се разболяла точно сега, не означава, че не съм коректна.. имаш достатъчно време да си намериш човек до утре..
 
От: Пиша и пренаписвам статии

Лапешка работа... разболях се вчера, каза ми, че срока е до утре и ще е добре днес да е готова. Предположих, че днес ще съм по-добре, не казах, за да не си изтърва поръчката. Бях по-добре и няма значение кога я започвам, това си е моя работа, мога и цяла вечер да я пиша... въпросът е, че пак ми стана зле, аз ли го искам? Голямо чудо, съгласна съм, че не постъпих добре, но да пишеш подобни неща, които се коментират за хора, които са измамили клиенти с пари или по-сериозни неща, нямам думи. "Не работете с нея".. много ме знаеш как работя, това, че съм се разболяла точно сега, не означава, че не съм коректна.. имаш достатъчно време да си намериш човек до утре..

Това, че изразявам коментара си за теб, ако е лапешка работа - добре. Срока беше до днес и до утре да оправим нещо, ако има. Има разлика. В този случей ти просто ми каза, намери си друг човек в Събота 19 часа. Аз ако го кажа това на клиент, е не ми се мисли. Измама не, но това е некоректно отношение от твоя страна към мен. В пълното си право съм да споделя тази твоя постъпка. За да не изтървеш поръчката ме прецака мен и пак я изтърва. Това е некоректното.

Успех :)
 
От: Пиша и пренаписвам статии

Лапешка работа... разболях се вчера, каза ми, че срока е до утре и ще е добре днес да е готова. Предположих, че днес ще съм по-добре, не казах, за да не си изтърва поръчката. Бях по-добре и няма значение кога я започвам, това си е моя работа, мога и цяла вечер да я пиша... въпросът е, че пак ми стана зле, аз ли го искам? Голямо чудо, съгласна съм, че не постъпих добре, но да пишеш подобни неща, които се коментират за хора, които са измамили клиенти с пари или по-сериозни неща, нямам думи. "Не работете с нея".. много ме знаеш как работя, това, че съм се разболяла точно сега, не означава, че не съм коректна.. имаш достатъчно време да си намериш човек до утре..
Такова отношение не е добро за бизнеса. Всеки прави грешки, човешко е да се греши, нечовешко е да не си признаеш грешката.
 
От: Пиша и пренаписвам статии

Момичето е съгласна, че не е постъпила добре, но се е надявала, че ще се почувства по-добре. Аз не виждам нищо лошо в това. На всеки се случва. Работил съм с нея и е много точна.
 
От: Пиша и пренаписвам статии

Съгласна съм, че съм сгрешила, не съм съгласна да ме оплюва по този начин, "не работете с нея" и т.н. Нито знае как работя, нищо.
 
От: Пиша и пренаписвам статии

Съгласна съм, че съм сгрешила, не съм съгласна да ме оплюва по този начин, "не работете с нея" и т.н. Нито знае как работя, нищо.

Мислех да не пиша повече по темата, но добре.
След като малко преди крайния срок ми пише, че няма да я направи ми каза "е какво ще си намериш друг", "можеш сам да си я напишеш". Аз не искам сам да я пиша, затова плащам. Ти ли ще ми кажеш какво да правя? Извинявай, но това е много не професионално. Нито се извини, нито нищо. Директно ме прати да си търся нов човек, малко преди крайният срок. Ако беше за мен щях да го подмина, но е за клиент.

Какво искаш да си мълча, да прикрия тази твоя постъпка, която ме прецака? Надявала се е добре, но за 10лв все може да ги прежали и да откаже поръчката, можеше да ми каже предния ден, като и казах, че е експресно ми трябва. Но да добавя имаше и няколко дни преди това, така че не е цялото оправдание това. Най-много ме е яд на държанието с което ми писа. С цялата си наглост изобщо не и пукаше, просто ме отпрати и ми каза да се оправям.

Преценете сами. За мен темата е приключена. Като човек с който имаше уговорка за "сделка" в този форум ти поставих тази оценка, в пълното си право съм. Аз споделям с колегите от форума какво се е случило, те трябва да знаят. :)
 
От: Пиша и пренаписвам статии

И аз искам да не пишеш, но... това ти го казах, защото ме ядоса, прави каквото си искаш... спирам да коментирам вече минало-заминало.
 

Горе