Пиша и пренаписвом статии

От: Пиша и пренаписвом статии

Адриана, не че искам да ви пълня темата с глупости, но смятам, че за човек, който се опитва да прави бизнес се държите доста арогантно и не приемате никакви съвети. Аз дори и да имам нужда от статии не бих се спрял на вас, защото отношението ви е меко казано непрофесионално...
 
От: Пиша и пренаписвом статии

Адриана,
Нито един от колегите не те хейтва. Вискяр, Ремид и останалите ти дадоха приятелски съвети как да изкараш пари от темата си. Лошо е, е приемаш добронамерените съвети като критика.
Тук не сме лоши, напротив помагаме си, кой с каквото може.
 
От: Пиша и пренаписвом статии

Адриана,
Нито един от колегите не те хейтва. Вискяр, Ремид и останалите ти дадоха приятелски съвети как да изкараш пари от темата си. Лошо е, е приемаш добронамерените съвети като критика.
Тук не сме лоши, напротив помагаме си, кой с каквото може.

Добре :) , явно е така, извинявам се, на всички, които съм засегнала. Благодаря за съветите, така или иначе се чувствам гадно :( и светя в червено.
 
От: Пиша и пренаписвом статии

Добре :) , явно е така, извинявам се, на всички, които съм засегнала. Благодаря за съветите, така или иначе се чувствам гадно :( и светя в червено.

Не е нужно да се чувстваш гадно. Оправи си темата, дай цени, дай твои статии да ги видят хората. Повярвай ми, не само че ще позеленееш, а ще изкараш и пари.
Пиши на Блинки да ти коригира заглавието.
Просто започни отначало.
Пожелавам ти успех!
 
От: Пиша и пренаписвом статии

Не е нужно да се чувстваш гадно. Оправи си темата, дай цени, дай твои статии да ги видят хората. Повярвай ми, не само че ще позеленееш, а ще изкараш и пари.
Пиши на Блинки да ти коригира заглавието.
Просто започни отначало.
Пожелавам ти успех!

Благодаря ти :)
 
От: Пиша и пренаписвом статии

Не е нужно да се чувстваш гадно. Оправи си темата, дай цени, дай твои статии да ги видят хората. Повярвай ми, не само че ще позеленееш, а ще изкараш и пари.
Пиши на Блинки да ти коригира заглавието.
Просто започни отначало.
Пожелавам ти успех!

Най-добре е да започне нова тема, като се придържа към съветите на колегите, тъй като тази вече е о...на.
 
От: Пиша и пренаписвом статии

Мярнах една излишна запетая, излишни интервали, странни съчетания от интервали и тирета, и тем подобни.

Доста повече очаквам от редактор.

Ма ако не беше станала данданията, нямаше да можем да видим "портфолиото".
 

Горе