Пиша качествени статии на български и английски език, превеждам и перифразирам

Дискусията в 'Freelance Jobs & Projects' стартирана от tamy_vd, Авг 6, 2014.

1. tamy_vd

tamy_vd Member

Рег.:
    Юли 27, 2014
    Съобщения:
    127
    Харесвания:
    10
    Точки:
    18
    От: Пиша качествени статии на български и английски език, превеждам и перифразирам

Благодаря! :)

2. tamy_vd

tamy_vd Member

Рег.:
    Юли 27, 2014
    Съобщения:
    127
    Харесвания:
    10
    Точки:
    18
    От: Пиша качествени статии на български и английски език, превеждам и перифразирам

Отново съм свободна за нова поръчка като търся предимно ПРЕВОДИ, но мога и да се съглася за някоя статия. Пишете лично съобщение.

3. tamy_vd

tamy_vd Member

Рег.:
    Юли 27, 2014
    Съобщения:
    127
    Харесвания:
    10
    Точки:
    18

Намалих още цените и все още търся! Чакам съобщения. :)

4. tamy_vd

tamy_vd Member

Рег.:
    Юли 27, 2014
    Съобщения:
    127
    Харесвания:
    10
    Точки:
    18

Хайдее, чакам.

5. tamy_vd

tamy_vd Member

Рег.:
    Юли 27, 2014
    Съобщения:
    127
    Харесвания:
    10
    Точки:
    18

Днес се освободих от поръчките и съм готова за нови. :)

6. lqllqlq

lqllqlq Well-Known Member

Рег.:
    Авг 16, 2009
    Съобщения:
    1,931
    Харесвания:
    247
    Точки:
    63
    Място:
    Plovdiv

Здравей,
    Видях обявени цени за писане на български и съответно английски. Не видях цена за перефразиране/преразказ англ-англ. Моля, пусни ми цена на ЛС за този тип услуга.

7. tamy_vd

tamy_vd Member

Рег.:
    Юли 27, 2014
    Съобщения:
    127
    Харесвания:
    10
    Точки:
    18

Здравей, писах ЛС. :)

8. tamy_vd

tamy_vd Member

Рег.:
    Юли 27, 2014
    Съобщения:
    127
    Харесвания:
    10
    Точки:
    18

Все още търся работа, хайде! Оставам с впечатлението, че в този форум вече няма хора, с които да направя кратка и лесна уговорка и да започва работата бързо.

9. Travelagi

Travelagi New Member

Рег.:
    Окт 18, 2013
    Съобщения:
    10
    Харесвания:
    0
    Точки:
    0

Здравей,
    имам нужда от писане на статии на български в блог на туристически сайт.

10. tamy_vd

tamy_vd Member

Рег.:
    Юли 27, 2014
    Съобщения:
    127
    Харесвания:
    10
    Точки:
    18

Пиши ЛС с повече информация.

11. tamy_vd

tamy_vd Member

Рег.:
    Юли 27, 2014
    Съобщения:
    127
    Харесвания:
    10
    Точки:
    18

Почисти си входящата кутия, защото не ми позволява да пратя съобщение.

12. Travelagi

Travelagi New Member

Рег.:
    Окт 18, 2013
    Съобщения:
    10
    Харесвания:
    0
    Точки:
    0

готово, но пиши на мейл-а който ти изпратих

13. BRAIN_PAIN

BRAIN_PAIN Well-Known Member

Рег.:
    Март 11, 2007
    Съобщения:
    1,161
    Харесвания:
    70
    Точки:
    48
    Професия:
    Office Manager
    Място:
    Бургас / Русе, България

Може ли и на мен да пратиш цена за това?

14. tamy_vd

tamy_vd Member

Рег.:
    Юли 27, 2014
    Съобщения:
    127
    Харесвания:
    10
    Точки:
    18

Писах ти. :)

15. vlaci

vlaci Member

Рег.:
    Апр 6, 2010
    Съобщения:
    42
    Харесвания:
    6
    Точки:
    8

Review на услугата:

Поръчах превод на статия с 1300 думи, от английски на български език - получих 'google translate' превод с добавяне на единични думи и корекция на най-безсмислените автоматично преведени изречения.

След малкото корекции, бях подканен многократно да си платя (просто се забавих се с отговора с около 2 дни, но си платих)

Не съм доволен.

16. tamy_vd

tamy_vd Member

Рег.:
    Юли 27, 2014
    Съобщения:
    127
    Харесвания:
    10
    Точки:
    18

Чакай малко, моля?? Даде ми превод в ниша, в която не съм работила, преведох ти текста грамотно, а ти ми каза, че на места термините са неточни, защото пак повтарям НЕ съм запозната с термините. Попита ме дали ще го редатирам и ми каза, че дори да не го направя НЯМА да се сърдиш, а аз ти отговорих, че не оставям клиентите си недоволни и че ще го редактирам, разбира се. След това отделих от времето си да редактирам и поправих термините, които ми каза. След това ти го пратих и попитах добре ли е сега, а ти ми отговори ,, парите са преведени" , след което аз счетох, че всичко е наред. И разбира се, че ще изисквам парите, преводът е направен. Ако ти имаш практика да не си плащаш това е лично твой проблем и мен не ме касае. Защо като пак си недоволен не ми каза нищо? Аз как мога да разбера? При всичкото това не мисля, че имаш право да се оплакваш. Сама ти написах ако има проблем отново да пишеш, ти не го направи. Не виждам нищо нередно в превода. Мога да ти предложа да извърша някаква безплатна услуга - превод, перифразиране или писане на статия за да не оставаш недоволен, защото нямам такава практика и се стремя към доволни клиенти, въпреки, че не съм длъжна да ти предлагам. Можеш да ми напишеш лично съобщение. Ти си първият оплакал се. Очаквам лично съобщение. Хубава вечер.

17. tamy_vd

tamy_vd Member

Рег.:
    Юли 27, 2014
    Съобщения:
    127
    Харесвания:
    10
    Точки:
    18

Е, така и не получих съобщение от въпросният господин.

18. tamy_vd

tamy_vd Member

Рег.:
    Юли 27, 2014
    Съобщения:
    127
    Харесвания:
    10
    Точки:
    18

Приключих поръчка и в момента търся голяма поръчка за ПРЕНАПИСВАНЕ или ПРЕВОД , защото много спешно ми трябват финанси за лаптоп.

19. paradoxkc

paradoxkc Member

Рег.:
    Март 24, 2014
    Съобщения:
    68
    Харесвания:
    1
    Точки:
    8

Може ли някакви координати като скайп например?

20. tamy_vd

tamy_vd Member

Рег.:
    Юли 27, 2014
    Съобщения:
    127
    Харесвания:
    10
    Точки:
    18

tamy_vd ми е скайпа, а имейла е tamy_vd@abv.bg Можете да ме откриете и на двете места.

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice