Предлагам: Пиша качествени статии на български и английски език, превеждам и перифразирам

От: Пиша качествени статии на български и английски език, превеждам и перифразирам

Отново съм свободна за нова поръчка като търся предимно ПРЕВОДИ, но мога и да се съглася за някоя статия. Пишете лично съобщение.
 
От: Пиша качествени статии на български и английски език, превеждам и перифразирам

Намалих още цените и все още търся! Чакам съобщения. :)
 
От: Пиша качествени статии на български и английски език, превеждам и перифразирам

Хайдее, чакам.
 
От: Пиша качествени статии на български и английски език, превеждам и перифразирам

Днес се освободих от поръчките и съм готова за нови. :)
 
От: Пиша качествени статии на български и английски език, превеждам и перифразирам

Здравей,
Видях обявени цени за писане на български и съответно английски. Не видях цена за перефразиране/преразказ англ-англ. Моля, пусни ми цена на ЛС за този тип услуга.
 
От: Пиша качествени статии на български и английски език, превеждам и перифразирам

Здравей, писах ЛС. :)
 
От: Пиша качествени статии на български и английски език, превеждам и перифразирам

Все още търся работа, хайде! Оставам с впечатлението, че в този форум вече няма хора, с които да направя кратка и лесна уговорка и да започва работата бързо.
 
От: Пиша качествени статии на български и английски език, превеждам и перифразирам

Здравей,
имам нужда от писане на статии на български в блог на туристически сайт.
 
От: Пиша качествени статии на български и английски език, превеждам и перифразирам

Пиши ЛС с повече информация.
 
От: Пиша качествени статии на български и английски език, превеждам и перифразирам

Почисти си входящата кутия, защото не ми позволява да пратя съобщение.
 
От: Пиша качествени статии на български и английски език, превеждам и перифразирам

готово, но пиши на мейл-а който ти изпратих
 
От: Пиша качествени статии на български и английски език, превеждам и перифразирам

Здравей,
Видях обявени цени за писане на български и съответно английски. Не видях цена за перефразиране/преразказ англ-англ. Моля, пусни ми цена на ЛС за този тип услуга.

Може ли и на мен да пратиш цена за това?
 
От: Пиша качествени статии на български и английски език, превеждам и перифразирам

Review на услугата:

Поръчах превод на статия с 1300 думи, от английски на български език - получих 'google translate' превод с добавяне на единични думи и корекция на най-безсмислените автоматично преведени изречения.

След малкото корекции, бях подканен многократно да си платя (просто се забавих се с отговора с около 2 дни, но си платих)

Не съм доволен.
 
От: Пиша качествени статии на български и английски език, превеждам и перифразирам

Чакай малко, моля?? Даде ми превод в ниша, в която не съм работила, преведох ти текста грамотно, а ти ми каза, че на места термините са неточни, защото пак повтарям НЕ съм запозната с термините. Попита ме дали ще го редатирам и ми каза, че дори да не го направя НЯМА да се сърдиш, а аз ти отговорих, че не оставям клиентите си недоволни и че ще го редактирам, разбира се. След това отделих от времето си да редактирам и поправих термините, които ми каза. След това ти го пратих и попитах добре ли е сега, а ти ми отговори ,, парите са преведени" , след което аз счетох, че всичко е наред. И разбира се, че ще изисквам парите, преводът е направен. Ако ти имаш практика да не си плащаш това е лично твой проблем и мен не ме касае. Защо като пак си недоволен не ми каза нищо? Аз как мога да разбера? При всичкото това не мисля, че имаш право да се оплакваш. Сама ти написах ако има проблем отново да пишеш, ти не го направи. Не виждам нищо нередно в превода. Мога да ти предложа да извърша някаква безплатна услуга - превод, перифразиране или писане на статия за да не оставаш недоволен, защото нямам такава практика и се стремя към доволни клиенти, въпреки, че не съм длъжна да ти предлагам. Можеш да ми напишеш лично съобщение. Ти си първият оплакал се. Очаквам лично съобщение. Хубава вечер.
 
От: Пиша качествени статии на български и английски език, превеждам и перифразирам

Е, така и не получих съобщение от въпросният господин.
 
От: Пиша качествени статии на български и английски език, превеждам и перифразирам

Приключих поръчка и в момента търся голяма поръчка за ПРЕНАПИСВАНЕ или ПРЕВОД , защото много спешно ми трябват финанси за лаптоп.
 
От: Пиша качествени статии на български и английски език, превеждам и перифразирам

Може ли някакви координати като скайп например?
 
От: Пиша качествени статии на български и английски език, превеждам и перифразирам

tamy_vd ми е скайпа, а имейла е [email protected] Можете да ме откриете и на двете места.
 

Горе