Пиша качествени статии на български и английски език, превеждам и перифразирам

Sky

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
21   0   0
От: Пиша качествени статии на български и английски език, превеждам и перифразирам

знаеш ли какво е Wordpres , phpbb3, php?

tamy_vd

Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
От: Пиша качествени статии на български и английски език, превеждам и перифразирам

Знам, но не съм работила с тях до сега.

yachtingbg

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0

Здравей, дай ми мейл да се разберем, интересувам се.

dominik0806

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0

Здравей, трябва ми човек за писане на статии на английски език, дължина 100 думи, около 50-100 статии за сега, срока можем да се уговорим. Ако имаш интерес моля пиши ми на ЛС емайл или скайп, защото все още не мога да пращам съобщения. Благодаря

lokum

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0

И аз се интересувам

tamy_vd

Member
Рейтинг - 100%
4   0   0

Приемам нови поръчки, с предимство са преводите. Ако някой се интересува - лично съобщение или имейл - [email protected]

tamy_vd

Member
Рейтинг - 100%
4   0   0

Все още приемам нови поръчки като преводите са приоритетни. Лично съобщение или имейл - [email protected]

inkap

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0

Здравейте,бих искала да попитам дали е възможно да ми помогнете с преразказ на английски език,на тема M&A.
Благодаря!

tamy_vd

Member
Рейтинг - 100%
4   0   0

Писах ви на имейла.

citiesofeurope

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0

Здравей,

Може ли да ми кажеш какви са актуалните цени. Видях какво си написала в началото, но после споменаваш за някакво актуализиране? Става дума за превод на статии от английски на български език за туристически сайт.

Поздрави
Иван

tamy_vd

Member
Рейтинг - 100%
4   0   0

Здравей, аз актуализирам първия пост от време на време, така че това са актуалните цени към момента. Ако става въпрос за продължителна работа може да се коментират.

tamy_vd

Member
Рейтинг - 100%
4   0   0

Приемам нови поръчки за преводи единствено. Имейл - [email protected]

tgunxx

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0

Здравейте,
интересувам се от услугите които предлагате. Бихте ли се свързали с мен ако имате интерес да работим заедно.
email: t.guneshki(@)gmail.com

Благодаря!

sagendabs

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0

@tamy_vd бихте ли ми изпратили линк/линкове към Ваш авторски текст на ЛС? Благодаря предварително!

tamy_vd

Member
Рейтинг - 100%
4   0   0

Здравейте, отговорила съм на всички, благодаря.

lqllqlq

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
1   0   0

Пуснах мейл....

dominik0806

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0

Здравей, искам да попитам дали все още се занимаваш с писането на статии.
Тъй като ще си правя сайт на тема life coaching, ми трябват статии на англииски език.
Това са изискванията, тъй като аз имам тематиката и написана статия, но за да я използвам за авторска трябва да са спазени тези изисквания:
[MUST] You must modify the article 30-35% before you post it
[MUST] You must modify the name of the article before you post it

Ще имам нужда и от други услуги за написване на текстове занапред.

Моля ако имаш интерес и се занимаваш все още с писане да се свържеш с мен на емаил:dominik0806ATgmail com

Поздрави
Петър

tamy_vd

Member
Рейтинг - 100%
4   0   0

Писах ви имейл.

Горе