Пиша/пренаписвам статии на английски/български

TheEntrepreneur

Active Member
Рейтинг - 100%
17   0   0
Здравейте! Нов съм тук, но се надявам да ви направя добро впечатление.

Занимавам се с английски език от малък и притежавам 2 сертификата от Cambridge - FCE и CAE.

Ето услугите които предлагам и цените:

Пиша статии на български език.

300 думи - 4 лв
400 думи - 5 лв
500 думи - 6 лв
и т.н.

Пренаписване на статии на български език. Цените са:

300 думи - 3 лв
400 думи- 4 лв
500 думи - 5 лв
600 думи - 6 лв
700 думи - 7 лв
и т.н.

Превеждане на статии от английски на български език.

300 думи - 6 лв
400 думи - 8 лв
500 думи - 10 лв
и т.н.


Пиша статии на английски език.

300 думи - 5 лева
400 думи - 6 лева
500 думи - 7 лева

Пренаписвам статии на английски.

300 думи - 4 лева
400 думи - 5 лева
500 думи - 6 лева


Мога да пиша на почти абсолютно всякакви теми, но преди да започна каквато и да е била работа ще ви кажа, че може и да се откажа, ако смятам че не мога да се справя. Пиша добри статии на тема : здравословен живот, фитнес, спортове, хранене, диети.
Понеже не съм много запознат с цените, ще давам по 1 безплатна статия на всеки 5, които поръчате.
Ако желаете да се свържете се с мен на лично или на skype: petari.ivanov
Поздрави
 
Последно редактирано:
От: Пиша/пренаписвам статии на английски/български

Момчето се справя добре и е коректно. Препоръчвам да му дадете шанс!
 
От: Пиша/пренаписвам статии на английски/български

Търся човек за писане на статии на английски език. 500 думи = 5 лв. Ако ви интересува, пишете ЛС.
 
От: Пиша/пренаписвам статии на английски/български

Търся някой да ми напише статии свързани със сватбена фотография и видеозаснемане, както и със сватбите като цяло. Целта е уникалност на статиите разбира се, а и евентуално пренаписване на вече съществуващите в сайта ми 100usmivki.com - там имам и контакти.
 
Вчера направих една адска глупост и спешно трябваше да се сдобия с 6 статии на английски от порядъка на 200-300 думи. Всички копирайтъри, които успях да намеря в Скайпа си още будни (беше към 12 през нощта) и с които бях работил преди ми отказаха по различни причини, за което напълно ги разбирам.

Какво направих? В акт на отчаяние пуснах една тема тук като изобщо не очаквах някой да ми пише. След няма и 5 минути, обаче получих лично съобщение от PetarIvanov85 с неговия Скайп акаунт. След няма и 5 минути започнахме работа.

Момчето изпрати статиите за рекордно кратко време. О, да, бяха супер. Бяха уникални. Бяха грамотно написани. Бяха смислени. БЯХА ПЕРФЕКТНИ! Цената също ме изненада приятно предвид спешността на работата.

Препоръчвам го. Аз лично ще работя с него и занапред.
 
От: Пиша/пренаписвам статии на английски/български

И аз може да го похваля, за един ден ми написа чудесна статия на Английски. Ще ползвам услугите му и за в бъдеще.
Искам да уточня нещо, днес ми я предаде момчето статия написал я е за 2 дни. Защото един от колегите във форума ми е дал за това мнение минус няколко стотин точки репутация.
Момчето не го познавам, но се справи с работата.
 
Последно редактирано:

Горе