Пиша статии на български език

Пиша статии на български език, 100 думи за 1 лев, на всякаква тема. Лено разтягам локуми и мога да напиша една статия в много уникални варианти. По принцип още от преди в училище ми беше лесно да пиша есета, само едно изречение ми трябва и съм аз :mrgreen: Напоследък се опитвам да изкореня този навик, но сега ще трябва да го приложа в действие. Знам Английски и лесно си превеждам англоезични сайтове.
 
  • Like
Реакции: rak
От: Пиша статии на български език

Според мен темата е пусната в грешен раздел има си Пазар за тази работа. Съмнявам се, че хората, които търсят статии на български искат някой да "разтяга локуми" но това вече е ваш проблем. Направо се учудвам как форумната звезда с чалгаджийски ник (Waldes) не ви направи забележка преди мен ама нейсе. Желая ви успех в писането на статии и на добър час!
 
От: Пиша статии на български език

Това е истинското ми име, а не чалга ник, досега съм писала статии на висок стил, но в този форум не съм го обявявала, ако може да ми кажете в кой раздел трядва да пусна поста.Благодаря предварително.
 
От: Пиша статии на български език

със сигурност не е за тук, а за където е ще трябва да почакаш
 
От: Пиша статии на български език

Това е истинското ми име, а не чалга ник, досега съм писала статии на висок стил, но в този форум не съм го обявявала, ако може да ми кажете в кой раздел трядва да пусна поста.Благодаря предварително.
Колегата не визира Вас, а един друг колега от форума - даже е написал ника му.
Темата е за раздел Пазар, но за да пускате теми там, трябва да имате 10 мнения мисля.
 
От: Пиша статии на български език

Благодаря на djidja83, че внесе яснота относно репликата ми.

Петя форумът има правила, които е добре да се спазват, да не говорим, че е желателно дебютът Ви тук да започне с нещо различно от предложение на услуги но това е само мое мнение, с което не искам да ангажирам никого. Макар и да сме конкуренти до голяма степен аз ви желая успех и съм сигурен, че ако останете за по-дълго във форума ще завържете добри контакти с чудесни хора.
 
От: Пиша статии на български език

Няма проблем да пусна примерни теми, за който има нужда от мен.Няма нужда да натоварвам и тези, които не се интересуват от това, още повече, нали не му е мястото тук.
 

Горе