Пиша статии на български, изработвам лога и банери

Weblion

Active Member
Рейтинг - 100%
36   0   0
Привет на всички колеги! Занимавам се с писане на статии на български, изработка на лога и банери. Досега го правех като хоби. Отскоро съм в сайта, но смятам, че е страхотен. Тъй като съм нова реших да предоставя три безплатни услуги, но само за потребители с над 100 мнения и iTrader повече от 5. Ето и трите безплатни услуги:

  1. Изработка на един статичен банер;
  2. Изработка на едно лого;
  3. Писане (копирайтинг) на една кратка статия от 200-250 думи;

Целта на безплатните услуги е да бъда оценена в темата, за да прецените качеството ми на работа. Надявам се да съм полезна. Ето и цените на предлаганите от мен услуги след разграбването на 3-те безплатни:

Копирайтинг


  • Кратка статия от 200-250 думи - 4 лева;
  • Стандартна статия от 400-500 думи - 8 лева;
  • Дълга статия от 900-1000 думи - 16 лева;

Изработка на лога:


  • една концепция - 30 лв.;
  • три концепции - 80 лв.;
  • пет концепции - 120 лв.;

Изработка на банери:


  • статичен банер - 20 лева;
  • анимиран банер - 25-40 лева(в зависимост от броя на фреймовете в него);

За контакти:

Скайп - nikol89_
Е-майл - nikol89_@abv (dot) bg

Ако се интересувате от предлаганите от мен услуги, моля пишете лично съобщение с вашите искания.
 
Последно редактирано:
От: Пиша статии на български, изработвам лога и банери

Някой вече взел ли е логото ?
 
От: Пиша статии на български, изработвам лога и банери

Ок, ще ти пиша малко по-късно :)
 
От: Пиша статии на български, изработвам лога и банери

И сега чакаме ревюта ;)
 
От: Пиша статии на български, изработвам лога и банери

можеш ли да покажеш портфолио ?
 
От: От: Пиша статии на български, изработвам лога и банери

И сега чакаме ревюта ;)

Утре ще предоставя завършеното лого, банер и статия на колегите и ще може да видите ревютата им :)


можеш ли да покажеш портфолио ?

Писах Ви ЛС.
 
От: Пиша статии на български, изработвам лога и банери

колеги, това ми намирсва на капан ... "аз съм нова, но такива са условята ... ай-трейдър т.н." аз тук чета от време на време от 2 годни и още не знам какво е ай-трейдър, и още си к'вото му...

може и да греша. но след като успешно съм си поръчвал поне 2-3 подобни услуги, бях завлечен с 50 кинта. дори си мисля че е същият номер на който аз се вързах ... страхотно бързо ... ункално ...

ако греша ще си бера последиците ... просто мако като опарен котарак...
 
От: Пиша статии на български, изработвам лога и банери

колеги, това ми намирсва на капан ... "аз съм нова, но такива са условята ... ай-трейдър т.н." аз тук чета от време на време от 2 годни и още не знам какво е ай-трейдър, и още си к'вото му...

може и да греша. но след като успешно съм си поръчвал поне 2-3 подобни услуги, бях завлечен с 50 кинта. дори си мисля че е същият номер на който аз се вързах ... страхотно бързо ... ункално ...

ако греша ще си бера последиците ... просто мако като опарен котарак...

Колега не мислиш ли, че е грубо да ме обвиняваш на сляпо? Съжалявам, но не звучи коректно от твоя страна. Преди да се регистрирам се подвизавах като гост в сайта (това поне знаеш, че го има), за да съм на ти с правилата и условията, а не да не знам къде се намирам и какво правя тук. Досега не съм излъгала никого и нямам намерение да го правя. Целта е да сме си взаимно полезни. С времето ще се докажа, но не е коректно да ме нападаш само защото съм нова и съм си направила труда да се запозная с условията на сайта преди да се регистрирам!
 
От: Пиша статии на български, изработвам лога и банери

Аз взех безплатната статия. Контактна е и си върши работата съвестно. Предаде статията по-рано, от колкото се бяхме разбрали.

Може да видите статията тук: Бодита

Работата с Никол е удоволствие. Препоръчвам я!

+1
 
От: Пиша статии на български, изработвам лога и банери

Аз взех безплатната статия. Контактна е и си върши работата съвестно. Предаде статията по-рано, от колкото се бяхме разбрали.

Може да видите статията тук: Бодита

Работата с Никол е удоволствие. Препоръчвам я!

+1

Благодаря и до нови срещи :)
 
От: Пиша статии на български, изработвам лога и банери

колеги, това ми намирсва на капан ... "аз съм нова, но такива са условята ... ай-трейдър т.н." аз тук чета от време на време от 2 годни и още не знам какво е ай-трейдър, и още си к'вото му...

може и да греша. но след като успешно съм си поръчвал поне 2-3 подобни услуги, бях завлечен с 50 кинта. дори си мисля че е същият номер на който аз се вързах ... страхотно бързо ... ункално ...

ако греша ще си бера последиците ... просто мако като опарен котарак...
Глупаво е да слагате всички потребители под общ знаменател :)

Доволен съм от банерите на Никол!
Харесват ми, прие поръчката вечерта, и сутринта вече получих банерите си.
Бърза работа, никъв проблем с комуникацията и с изискванията ми!
Браво! Хареса ми!
Препоръчвам я! ;)
 
От: Пиша статии на български, изработвам лога и банери

Тъй като съм нова реших да предоставя три безплатни услуги, но само за потребители с над 100 мнения и iTrader повече от 5.

Ей това е идиотизъм според мен? Съгласен съм със Симеон - аз какво съм виновен, че не съм се регистрирал по-рано в сайта или не съм писал редовно? Ми нямам възможност да влизам всеки път, а когато вляза не искам да набирам количество мнения с безполезни коментари от типа: "Супер, това е много полезно, харесва ми"

Когато си толкова добра в нещо - то нека всички да се възползват от услугите ти. А може би услугите ти са насочени само и единствено за хора от този форум, и то не какви да е хора, ами специално подбрани:

"...само за потребители с над 100 мнения и iTrader повече от 5."
 
От: Пиша статии на български, изработвам лога и банери

@Странникът, това тука е практика. Това не трябва да те демотивира, а напротив. Започни да пишеш редовно, споделяй опит и ще бъдеш и ти облагодетелстван от такива "прИмоции".
 
От: Пиша статии на български, изработвам лога и банери

Глупаво е да слагате всички потребители под общ знаменател :)

Доволен съм от банерите на Никол!
Харесват ми, прие поръчката вечерта, и сутринта вече получих банерите си.
Бърза работа, никъв проблем с комуникацията и с изискванията ми!
Браво! Хареса ми!
Препоръчвам я! ;)

Благодаря за подкрепата. Много се радвам, че двата варианта на банера са ти харесали. И за мен беше удоволствие да общувам с теб :)

Baner---znak2.gif Baner---znak1.gif

П.С. По желае на клиента съм промени адреса на сайта.
 
От: Пиша статии на български, изработвам лога и банери

Ей това е идиотизъм според мен? Съгласен съм със Симеон - аз какво съм виновен, че не съм се регистрирал по-рано в сайта или не съм писал редовно? Ми нямам възможност да влизам всеки път, а когато вляза не искам да набирам количество мнения с безполезни коментари от типа: "Супер, това е много полезно, харесва ми"

Когато си толкова добра в нещо - то нека всички да се възползват от услугите ти. А може би услугите ти са насочени само и единствено за хора от този форум, и то не какви да е хора, ами специално подбрани:

Аз до колкото виждам всички могат да се възползват от услугите й. Ако ти си желаещ си плати и се възползвай. След като някой предлага безплатна услуга (но дори и платена да е) е в пълното си право да избере по какви критерии да определи хората, на които ще извърши безплатните услуги.
Според мен, идиотизъм е да се оплакваш, че не се класираш за безплатни услуги. Някак си егоистично ми стои.
 

Горе