Пиша статии

От: Пиша статии

Здравейте, интересувам се от вашата оферта. Бихте ли дали скайп или имейл за контакт.
 
От: Пиша статии

Приемам интересни предложения за писане на статии на женска тематика.
 
От: Пиша статии

Какви са отстъпките за количество, подари ли статията свързана с козметика?
 
От: Пиша статии

Пиша уникални статии на български и преразказвам на всякакви теми, цената зависи от броя думи, ако имате предложения пишете ЛС, там ще отговоря за срокове и цени.
Здравей,
Имам нужда от статии но си нямам на идея на каква тема да са ,,giftbg.net,,
Това е сайтът ще съм благодарен ако вие можете да ме насочите за темата и да ми направите една пробна статия не ми е проблем да е платя просто тепърва навлизам в тази сфера и си нямам на идея от кой каво точно да искам и как да го поискам и още много много много незнание от моя страна за което се извинявам.

Идеята на сайтътъ е да може да се ползва като сайт за обяви едновременно с това докато си публикуват обявите потребителите да си рекламират тяхните сайтове или блогове като в самата обява се поставя линк към тяхния сайт и третото но основно нещо е всеки един обикновен потребител да има реален шанс да стане собственик като спечели примерно
(автомобил,имот,почивка и всеки един продукт или услуга обявена в сайтът)
обяснявам за печалбата :ако един продукт е обявен че се продава за 5 лева пет човека дават по 1 лев и петият който е дал този лев печели(ако продуктът не съществува потребителят печели сумата за която е бил обявен продуктът)
 
От: Пиша статии

Здравейте и благодаря за предложенията!
В момента съм приела няколко поръчки, но за съжаление нямам време за всички. Когато съм свободна ще пиша в темата.
Залагам на качеството, а не на количеството. Отстъпки по договаряне.
Статията с козметиката отдавна съм я подарила.
Paypal приемам, но не ми е много удобен.
giftbg идеята ти е чудесна, може да попиташ някой колега да ти ги напише за сега. Ще се свържа с теб, когато се освободя.
 
От: Пиша статии

Здравейте,

интересувам се от вашите услуги. Бихте ли ми писали на ЛС за да ви обясня от какво точно се интересувам.
 
От: Пиша статии

Здравейте!
В момента търся предложения за дългосрочна работа, свързана с писане на статии на български. Залагам повече на качеството, отколкото на количеството. Предпочитам женска тематика, новини, клюки и подобни. Имам вече 2 години опит. Ако някой се интересува, нека ми пише лично съобщение.
 
От: Пиша статии

В момента съм свободна и приемам всякакви поръчки!

Правя отстъпки!
 

Горе