Пиша статии

CXFVD

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Като гледам доста подобни теми има тук но нека и аз да си пробвам късмета.
Пиша уникални статии на всякаква тематика, без значение броя думи. Цена по договаряне, като на темите: спорт, филми, сериали и телевизия съм по-компетентен. Също мога и да пренаписвам.
Имам известен опит.
 
От: Пиша статии

Кажи ориенторовъчна цена (Въпреки, че разздела е наименован пазар не мисля че някой ще тръгне да се пазари :) )
ако може покажи нещо което ти си писал (портфолио)
начин за контакт ?
език на който пишеш?
 
От: Пиша статии

Цената зависи от статията. Пиша само на български а за контакти cxfvd в abv или на лично.
 
От: Пиша статии

пиша статии на български език на всякакви теми на ниски цени
 
От: Пиша статии

teti85 отвори си собствена тема, ако искаш хората да разберат, че пишеш статии. CXFVD добре ще е да научиш къде се поставят запетаи.
 
От: Пиша статии

Като гледам доста подобни теми има тук но нека и аз да си пробвам късмета.
Пиша уникални статии на всякаква тематика, без значение броя думи. Цена по договаряне, като на темите: спорт, филми, сериали и телевизия съм по-компетентен. Също мога и да пренаписвам.
Имам известен опит.
Нагледен пример за това, как не трябва да изглежда една обява. Услуга ли ще предлагаш или ще играеш Еврофутбол ("и аз да си пробвам късмета")?

Не си ли виждал обяви по форумите? Ми дай малко повече инфо, дай цени, форматирай го малко тоя текст, сложи некви болдове тук-таме, опитай се да изглеждаш като професионалист (дори и да не си такъв). Вложи малко старание и тогава се надявай на поръчки. Между другото, допускаш пунктуационни грешки. Никой не е перфектен, но ти дори не си проверил това, което си написал.

p.s. teti85 се обажда в чужда тема, за да предлага същото. truestory уж го поправя, пък и той конкурент, гледа да си бута сигнатурата. Пълен хаус. Какво става с тия копирайтъри незнам. Много е паднало нивото.
 
От: Пиша статии

Не съм гледал да си бутам сигнатурата. Както ти, така и аз съм загрижен за обществото в форума. В подписа ми просто си правя реклама, както правят 90% от хората тук. Така, че не виждам проблем, ако имаш нещо против моя подпис, нека си остане за теб!
 
От: Пиша статии

Слабо ме вълнува подписът ти. Въпросът е, че го използваш в тема на конкурент, което не е коректно. Другите копирайтъри коментират ли в твоята тема? Единствените хора, които имат право да му правят забележка за грешки са неговите клиенти или потенциални клиенти. Ти, като конкурент, би трябвало да си гледаш твоя правопис (пише се "във форума"). Какво ще стане, ако всички копирайтъри вземат да се правят на остроумни и безгрешни в темите на конкурентите си?
 
От: Пиша статии

Не съм се замислял от тази гледна точка. Не е мястото за спорове, нито времето, така че не мисля да се занимавам да споря с теб.
 

Горе