Пиша статии

Stivi_G

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Бих искал да предложа услугите си. Не съм професионалист, но имам добра обща култура и мисля, че мога да се справя със статии на почти всяка тематика. Все пак най-силни теми са ми следните:
* спорт - всякакъв, най-вече футбол, тенис, волейбол и баскетбол;
* туризъм - учил съм в туристически колеж и мога да бъда полезен в тази област;
* строителство - имам и строително-техическо образование, както и опит, така, че и тук имам какво да демонстрирам.

Цени:
- до 300 думи - 1.50 ст/дума;
- над 300 думи - 1.00 ст/дума.

Нaчин нa плaщaне:
- Еконт;
- ePay.
 
Последно редактирано:
От: Пиша статии

За първите 5-ма отзовали се - по 1 безплатна поръчка.
 
Последно редактирано:
От: Пиша статии

Казвате на лично по една тема (може и коментар за мач) и срок за изпълнение. И след като ги завърша решавате дали да поръчвате нови (вече платени) или не.
 
От: Пиша статии

Получих статията в уговорените срокове, като съм доволен от изпълнението. Колегата свърши работата професионално и с внимание към детайла. При нужда от статии определено бих потърсил услугите му отново!
 
От: Пиша статии

Здравей , искам и аз едно ревю ако има .
Поздрави !
P.S. Извинявай не прочетох внимателно помислих че превеждаш статии ,не искам ревю.
 
Последно редактирано:
От: Пиша статии

Значи за сайта ми който е в подписа ще се справиш добре. Сайта е за строителство / гипсокартон / , взимам едно ревю ако е останало.
 
От: Пиша статии

Получих статията и съм много доволен. Написана е увлекателно, без сериозни правописни или пунктуационни грешки. Стилът е добър, като цяло може да се възползвате от услугите му, без да никакви притеснения!
 

Горе