Пиша статий в ЕН форуми

От: Пиша статий в ЕН форуми

Имаш груба правописна грешка още в заглавието на темата. Вземи да научиш първо българския и после предлагай писане на статии на други езици.
 
От: Пиша статий в ЕН форуми

Имаш груба правописна грешка още в заглавието на темата. Вземи да научиш първо българския и после предлагай писане на статии на други езици.
Да, трябва да е "Пиша статий в ЕНГ форумий" :lol:
 
А какво е това добиче "статий" да не е някакъв римски патриций като популярния Традиций, дейния Операций или като разсъдливия Опций?
 
От: Пиша статий в ЕН форуми

Така е, множественото число в българския език се оказва понякога проблем за младото поколение, но за сметка на това знаят английски перфектно, нали?!
 
От: Пиша статий в ЕН форуми

Е, не съм съгласен с теб Brad, освен ако не го иронизираш :)
Той на родния си език не знае да пише, та камо ли на чужд! Откъде да съм сигурен, че такъв неграмотен човек няма да напише глупости и вместо да се получи добра статия/анонс/реклама то ще се смеят и подиграват и негативите ще са в повече?
 
  • Like
Реакции: Brad
От: Пиша статий в ЕН форуми

Е, не съм съгласен с теб Brad, освен ако не го иронизираш :)

Явно си ме разбрал :) и си прав - не може да се наеме неграмотен копирайтър, независимо от езика!
 
От: Пиша статий в ЕН форуми

Явно си ме разбрал :) и си прав - не може да се наеме неграмотен копирайтър, независимо от езика!

Вие май освен да се дракате друга работа нямате!
А относно поста съм го писал от gsm и нормално да съм допуснал грешка.
Относно обявата съм свършил услуга на колега който не е регистриран и ме помоли.
Така начесахте си езиците спамари, дано спите спокойно.
 
От: Пиша статий в ЕН форуми

Имаш груба правописна грешка още в заглавието на темата. Вземи да научиш първо българския и после предлагай писане на статии на други езици.

Ти на даскал ли се правиш батка? Може да видиш сайта в подписа ми с колко грешки е !
Или да се поровя малко в предишните ти постове да ти извадя няколко с твои грешки.
 
От: Пиша статий в ЕН форуми

Разполагам с над 700 форума.
Искаш да кажеш списък с 700+ форума? или имаш над 700 форума?
 
Re: От: Пиша статий в ЕН форуми

Ти на даскал ли се правиш батка? Може да видиш сайта в подписа ми с колко грешки е !
Или да се поровя малко в предишните ти постове да ти извадя няколко с твои грешки.

ами реално още в първото изречение имаш грешка "We are a group of dedicated traders and each of us has more that 7 years trading experience on the World’s currency markets, which are most commonly quoted under the name – Forex" при това доста очевадна. На твое място бих показал образци от работата вместо да обяснявам на критикуващите колко съм компетентен.


малко допълнителна информация също не е излишна:

- дължина на публикациите
- релевантност с тематиката
- нови теми или стари
- нов юзър или юзър с някаква история
- детайли за форумите - пр, дуфолоу

700 форума са си цифра достойна за класифициране в спамерство - как вашата услуга се отличава от класическия спам - за пет долара мога да поръчам същото просто ще е правено със спам бот, а не ръчно
 
От: Пиша статий в ЕН форуми

Всичко се прави ръчно.

Това ли имаш предвид?

m5(3).jpg
 
  • Like
Реакции: Test

Горе