Пиша 350 думи за 5 стотинки!

От: Пиша 350 думи за 5 стотинки!

Сеирджийските теми и постове във форума признавам,че ми допадат като едно от средствата за релаксация,след изморителния работен ден(за тези,които работят,а не киснат във фейса),но гооглебот,прекалено нападателен си с постовете,които пишеш.В крайна сметка тук сме се събрали за да сме полезни един на друг и да се забавляваме.Не виждам смисъл да плюваш хората наляво-надясно и от горе-надолу:mrgreen:.Може би си гледал прекалено много каубойски филми:clap:
 
От: Пиша 350 думи за 5 стотинки!

Е па толко... ама от сърце :D

ОК щом изглеждам нападателен ви оставам да си се избивате сами... и без мен гледам я вършите тая работа подобаващо, нищо че са отклонихте вниманието към мен :) хахаха много скоро пак ще го върнете към вас, както съм виждал в тема след тема :)

Иначе пак да си кажа (преди да цъкнете там - вижте подписът ми :) ) - ТЕМАТА Е НЕСЕРИОЗНА, КАКТО И УСЛУГИТЕ !! Викам ли много :D
 
От: Пиша 350 думи за 5 стотинки!

Може да нападаш когото и колкото си искаш.
Въпросът е да го правиш по някакъв по-'атрактивен' начин и така да допринасяш за забавата.
Или поне да се аргументираш ако горния фактор липсва.

В противен случай просто обираш всички негативи. Особено ако решиш да се специализираш изцяло в хейтърската 'ниша' и да не допринасяш по никакъв друг начин нещо към къмюнитито.

Затва ти казах че не е за всеки. Не че имах предвид 'тука трябва да си с връзки за да хейтиш и отстрелваш на воля'.
 
От: Пиша 350 думи за 5 стотинки!

Ииии така най-мразя. И тебе ли трябва да съветвам да ЧЕТЕШ!
Първо, идеята не е атрактивността, нито FUN-а. Защо? Защото тук става въпрос за бизнес, за пари. Какъв fun и забава търсиш в тема, която е комерсиална и пряко свързана с кинти, пари, финикийски знаци...
Второ, аргументите са пак така за "четящите"! Чети, че съм имал пряко отношение по случая. Ако се предоставяха някакви услуги (такива за които се твърди в темата, тази и другата), то никой нямаше да ме "отебе" за 10 (може би и повече) сайта, нали?! Защото, до сега и един не виждам готов, поне никой не се е похвалил. Точно за това аз имах правото да критикувам, а вие НЕ. И не ви прави чест интервенцията, която правите тука. Ествествено са ми ясни много неща, но не това е подхода...и както обичам да казвам - "каквото повикало - такова се обадило" :)

Иначе за всичко друго има "мастеркард"..опс - подпис всъщност :D Тоест, колкото и да се опитвате да ме изкарате хейтър/виновен за държанието си, по-повод критиките ми и разбира се съмненията за "фейк" на предлаганото (продължавам да мисля, че е гола реклама), то да ви кажа отново - аз съм последният, който ще се притесни от това, или като съм казвал "мога да си го позволя" :)

Приятен и слънчев ден, земете се поутпоснете малко, много напрежение долавям у някои от вас :)
 
От: Пиша 350 думи за 5 стотинки!

Първо, идеята не е атрактивността, нито FUN-а. Защо? Защото тук става въпрос за бизнес, за пари.Какъв fun и забава търсиш в тема, която е комерсиална и пряко свързана с кинти, пари, финикийски знаци...

5 Стотинки пари ли са :twisted: , я кажи как ще ти ги пращаме :twisted:
 
От: Пиша 350 думи за 5 стотинки!

Ииии така най-мразя. И тебе ли трябва да съветвам да ЧЕТЕШ!
Първо, идеята не е атрактивността, нито FUN-а. Защо? Защото тук става въпрос за бизнес, за пари. Какъв fun и забава търсиш в тема, която е комерсиална и пряко свързана с кинти, пари, финикийски знаци...
Второ, аргументите са пак така за "четящите"! Чети, че съм имал пряко отношение по случая. Ако се предоставяха някакви услуги (такива за които се твърди в темата, тази и другата), то никой нямаше да ме "отебе" за 10 (може би и повече) сайта, нали?! Защото, до сега и един не виждам готов, поне никой не се е похвалил. Точно за това аз имах правото да критикувам, а вие НЕ. И не ви прави чест интервенцията, която правите тука. Ествествено са ми ясни много неща, но не това е подхода...и както обичам да казвам - "каквото повикало - такова се обадило" :)

Иначе за всичко друго има "мастеркард"..опс - подпис всъщност :D Тоест, колкото и да се опитвате да ме изкарате хейтър/виновен за държанието си, по-повод критиките ми и разбира се съмненията за "фейк" на предлаганото (продължавам да мисля, че е гола реклама), то да ви кажа отново - аз съм последният, който ще се притесни от това, или като съм казвал "мога да си го позволя" :)

Приятен и слънчев ден, земете се поутпоснете малко, много напрежение долавям у някои от вас :)
Сигурно щях да забележа аргументите ако не бяха опаковани в толкова много царевичка за захранка :) .
Щом го приемаш като бизнес, може да е по-логично да си лаконичен и делови и в приказките.

Не ме разбирай погрешно - мене не ме дразниш, дори не ми е минавало през акъла да ти слагам червена точка, понеже си доста далече от профила на тия дето ги почервенявам.
Просто ти обяснявам защо реакцията на другите е такава и защо вече както гледам са те боядисали.
Което е жалко понеже те виждам като ценен мембър с потенциал.
За още един колега-хейтър винаги има място.
Иначе ти може да си седиш на камбанарията си 'не ми дреме за вашто мнение!' и да си пуцаш оттам, щом те кефи...
Кой съм аз че да давам наклон на хората какво да правят? :)
 
От: Пиша 350 думи за 5 стотинки!

Да :) Амоун позьора естествено :) Нали трябва и той да се изцепи..там високо от комплексарският си трон :D
 
От: Пиша 350 думи за 5 стотинки!

Охх,то не бяха оферти за по 80,50,30...сега и за 5 стотинки. Хайде по-сериозно да работим и нека като се предлага дадена услуга да се дават реални цени!
 
От: Пиша 350 думи за 5 стотинки!

Аз пиша 5000 думи за 1ст, естествено няма да са свързани и да имат смисъл, но за тези пари - толкова.
 

Горе