Планиране на Блог

По склонна съм да се съглася с razdumka... а твоят тон Azula е порядъчно емоционален, дори ми напомни на една много забавна картинка, но се притеснявам да не наруша правилата:)
 
Ааа, Светла, не бъркай нещата - блогът не е емоционален, но форумстването е. :p
 
Ааа, Светла, не бъркай нещата - блогът не е емоционален, но форумстването е. :p
Правилата, които описа може да се прилагат в специализиран сайт, но блогърите са друга бира. Те пречупват светът през своите очи, говорят почти на "ТИ" на потребителите си, които наричат приятели, разказват преживяни случки, дават съвети от първо лице... Ако това не е емоция... Потребителите улавят тези неща... Машинното писане дори вече и Google не го харесва. Аз поне така мисля :)
Късмет!
 
Успешните блогове са полезни блогове. Много могат да дойдат да четат анализите ти за Бойко или какво си пил оня ден със салатата, но ако не получават никаква информация, блогът рано или късно ще засъхне.
 
За всеки има място под слънцето. Моят въпрос не толкова за фокуса на блога, колкото как черпите вдъхновение да си измисляте теми...например много скоро откраднах един въпрос от Quora, а често получавам въпроси от приятели. Просто искам да намаля времето, в което се зверя в празната страница без нито една мисъл в главата...а със страст или без е въпрос на вкус:)
 
Зададох този въпрос на доста места и получих някои идеи:

Календар на историческите събития: На този ден

Идеи за публикации

Също така огромен списък с идеи от Problogger, който е в pdf формат и мога да изпратя по скайп.

Интересни неща има и тук. И тук.

Oще идеи.

И накрая: един чудесен ресурс за черпене на идеи.

Така. Успех, другари-блогъри.
 
Danke, Светле!
Има и друг много як начин да получавате идеи - просто си питате читателите.
Сериозно, ако ви имат доверие, ще ви залеят с молби за статии. Аз не мога да шавна.
А, много важен момент - ОБИЧАЙТЕ СИ ЧИТАТЕЛИТЕ! Дори да сте "по-сухи", ако се стараете да сте полезни, то си личи.
 
Здравейте отново. Завръщаме се в редиците този път с въпрос не как се планира блог, а как се планира книга. Всеки има различен начин да я планира. Споделете, моля! Ето един, който аз току що намерих:

c1aebdd9cbcd0bc46426678b37c62203.jpg
 

Горе