Платени публикации в новинарски сайт

mediata.bg

New Member
Сайтът Mediata.bg предлага платени публикации.

Цена за платени публикации – 40 лв. за месец (престой в каре в десния сайдбар на първа страница).

Заглавието трябва да е до 50 знака и да съответства на редакционната политика. Темите са Новини, Политика, Здравословно, BeautyLand, Мистика, Земеделие, Културно, Любопитно и Пътувай.

Публикуване на линк към материала във Facebook страницата на Mediata.bg.
Платената публикация може да включва до 3 снимки; линкове, които водят до един и същи адрес; контакти.

Рекламната публикация се разпространява и чрез персонално съобщение - нотификация, до всеки читател, който се е съгласил да получава известия от Mediata.bg

Платената публикация излиза в резултатите от търсене и остава в архива на сайта.

Като автор се посочва името на клиента, заявил публикацията.

В каре над текста се обозначава, че публикацията не е част от редакционното съдържание на изданието. Материалите се изпращат минимум 24 часа преди публикуване. Преглеждат се и се коригират от редактора на съответния сайт.

Mediata.bg е онлайн медия, чиято основна цел е да информира и популяризира обществения, икономическия, културен и социален живот.
Новинарското съдържание е авторско, изпратено от трети лица или с изрично упоменат източник.
 
Последно редактирано:
Сега ще кача още 10 даже, за да се почувствате по- спокойно. Недейте да ми казвате дали има нужда или няма.
 
Няма нужда да спамите форума с една и съща оферта в 10 раздела. Потребителите не са малоумни.
Сега даже още 10 ще кача, за да сте по-спокойни. Не ми казвайте от кое няма нужда.
 
Сега даже още 10 ще кача, за да сте по-спокойни. Не ми казвайте от кое няма нужда.
Качвай, аз ще си поиграя да ги докладвам и админите да ги изтрият. Приятно прекарване във форума :)
 
Започвай отсега! Приятно докладване. :)
Не беше приятно. Така ли се прави реклама? Сериозно? Мисля, че има по-добър начин, ама кой съм, че да давам акъл.
Сега даже още 10 ще кача, за да сте по-спокойни. Не ми казвайте от кое няма нужда.
Ще си изгубиш само времето. ;)
 
Не беше приятно. Така ли се прави реклама? Сериозно? Мисля, че има по-добър начин, ама кой съм, че да давам акъл.

Ще си изгубиш само времето. ;)
Ами ти даде вече непоискан акъл. Господа, не мислете за моето време. Приятна вечер и безкоронно :)
 

Горе